counter statistics
ارز دیجیتال 604 فارکس 174
ارزش بازار 2,458,441,065,749
حجم معاملات 154,658,166,179
دامیننس
BTC: 54%
ETH: 17%
بیت کوین $66,627.24

پرسش و پاسخ

۱. مارکت فلو چیست؟

مارکت فلو وب سایتی در خصوص معرفی و نمایش اطلاعات ارزهای دیجیتال (رمزارز) و فارکس است. این سایت اطلاعاتی مربوط به قیمت، حجم معاملات، نمودارهای قیمت و حجم، ارزش بازار، تاریخچه قیمتی و اطلاعات دیگر را در اختیار معامله گران و علاقه مندان به حوزه ارزهای دیجیتال قرار می‌دهد.

این سایت به کاربران امکان دریافت اطلاعات و دنبال کردن ارزهای مورد علاقه و ترند بازار ارزهای دیجیتال را می‌دهد و تلاش می‌کند دید وسیع‌تر و دقیق‌تری را در خصوص اطلاعات لحظه ارزهای دیجیتال برای استفاده در معاملات به کاربران ارائه دهد.

۲. مارکت فلو چگونه کار می‌کند؟

مارکت فلو با دریافت اطلاعات لحظه‌ای و تاریخی از سرویس‌های معتبر بازار ارزهای دیجیتال و فارکس این داده‌ها را تجمیع کرده و در قالب داده نهایی و تحلیل شده در اختیار کاربران قرار می‌دهد.

۳. حساب کاربری ویژه چیست؟

حساب کاربری ویژه مارکت فلو امکانی اختیاری و پریمیوم برای کاربران است که با فعال‌سازی، امکانات افزوده‌ای را برای انجام بهتر معاملات در اختیار کاربران قرار می‌دهد.

۴. چگونه می‌توانم حساب کاربری ویژه دریافت کنم؟

شما با عضویت در سایت و تایید شماره موبایل خود می‌توانید حساب کاربری ویژه ۷ روزه رایگان را دریافت کنید. همچنین امکان خرید دوره‌های ماهانه حساب کاربری ویژه برای کاربران فراهم است. با عضویت و ورود به پنل کاربری می‌توانید پلن مورد نظر خود را خریداری کنید.

۵. چگونه می‌توانم از صحت اطلاعات اطمینان پیدا کنم؟

داده‌های دریافت شده از سرویس‌ها و صرافی‌های معتبر دریافت می‌شوند و مرجع این داده‌ها، اطلاعات صرافی‌های معتبر هستند.

۶. آیا با اطلاعات ارزهای در حال رشد (پامپ) یا در حال ریزش (دامپ) می‌توان معاملات فیوچرز انجام داد؟

بله، پس از فعال‌سازی حساب کاربری ویژه چهار لیست در خصوص ارزهای در حال رشد و ریزش (از نظر قیمت و حجم) در بازه‌های زمانی ۵ دقیقه گذشته و بیشتر (بسته به پلن انتخابی) به شما نمایش داده می‌شود که با استفاده از این داده‌ها و البته دانش فنی کافی در خصوص چارت (نمودار) و معاملات فیوچرز می‌توانید معاملات خرید (لانگ) و فروش (شورت) روی ارزها داشته باشید.

۷. آیا اطلاعات لحظه‌ای پامپ و دامپ ارزها، سیگنال خرید و فروش هستند؟

اطلاعات رشد، ریزش و تغییرات در ارزهای دیجیتال نیازمند شناخت از چارت (نمودار) و تحلیل پایه است و لازم است کاربران شناخت و تجربه کافی از بازار ارزهای دیجیتال و نوع معاملات را داشته باشند. این اطلاعات به طور مستقیم پیشنهاد خرید، فروش، یا انجام معامله نیست و نیازمنده تجربه و دانش کاربر استفاده کننده است.

۸. چه میزان از معاملات انجام شده توسط اطلاعات لحظه‌ای پامپ و دامپ ارزهای سود آور هستند؟

با توجه به اینکه بازار ارزهای دیجیتال تحت تاثیر عوامل مختلفی است و قابلیت پیش‌بینی صد درصدی را ندارد، شناخت بازار و انتخاب نوع معامله توسط کاربر لازمه انجام معاملات است و در صورتی که انتخاب صحیح انجام شود می‌تواند باعث سود در معاملات شود.