counter statistics
ارز دیجیتال 604 فارکس 174
ارزش بازار 2,458,246,043,191
حجم معاملات 152,836,338,759
دامیننس
BTC: 54%
ETH: 17%
بیت کوین $66,737.24

اخبار

رشد ۶۰ درصدی داگ ویف هت! تحلیلگر: مراقب اصلاح باشید!

در این هفته، سکه میم تحت عنوان داگ ویف هت (WIF) با تم سگ، از سقوط زیر سطح حمایت ۲ دلاری خود بهبود یافته است. این توکن مبتنی بر سولانا، لایه ۲ اتریوم (L2) آربیتروم (ARB) را پشت سر گذاشت و در حال حاضر سطح مقاومت ۲.۵ دلاری را آزمایش می کند. با این حال، یک تحلیلگر کریپتو نسبت به احتمال اصلاح قیمت برای WIF به سرمایه گذاران هشدار داده است.

جهش قیمت بیت کوین به ۶۶ هزار دلار در بحبوحه نوسانات جهانی فناوری اطلاعات

قیمت بیت کوین به سرعت از کاهش اخیر خود به ۵۳۵۰۰ دلار در ۵ ژوئیه بهبود یافت و سطح ۶۶۰۰۰ دلار را بازپس گرفت و هدف خود را بر روی بازبینی بالاترین قیمت تمام دوران خود در ۷۳۷۰۰ دلار که در مارس ثبت شد، قرار داد.

ارزش بازار بونک از ۲ میلیارد دلار عبور کرد!

قیمت بونک (BONK) در میان بهبود بازار ۷۶ درصد افزایش یافت و به ۰.۰۰۰۰۳۱۸۳ دلار رسید و ارزش بازار آن به ۲.۱۹ میلیارد دلار رسید. معامله گران با افزایش بالقوه ۴۸ درصدی به ۰.۴۶ دلار، اعتماد خرید بالایی نشان می دهند.

تتر؛ اختلال جهانی، خواستار تمرکززدایی در دنیای بلاکچین!

سرمایه گذاران ارزهای دیجیتال استدلال می کنند که می توان از وقوع اختلال جهانی فناوری اطلاعات با استفاده از یک سیستم غیرمتمرکز جلوگیری کرد.

رشد چشمگیر تورنادو کش در نیمه اول ۲۰۲۴ علی رغم تحریم ها

مجموع ورودی های به تورنادو کش در نیمه اول سال ۲۰۲۴ نسبت به کل ورودی های خالص در طول سال ۲۰۲۳، ۴۵ درصد افزایش یافت.

کاهش ۵ درصدی دوج کوین؛ نهنگ ها در حال جمع آوری؟

داده های آن چین نشان می دهند که نهنگ های دوج کوین در حالی که قیمت این میم کوین در ۲۴ ساعت گذشته کاهش یافته است، به خرید مشغول شده اند.

رشد سولانا ادامه دارد؛ آیا صعود جدید در انتظار است؟

سولانا شروع به افزایش پیوسته بالای منطقه ۱۵۵ دلار کرده است. قیمت SOL افزایش قابل توجهی بالای سطوح مقاومتی ۱۶۲ و ۱۶۵ دلاری را نشان می دهد.

آیا بیت کوین به دوران رکود باز می گردد؟

طبق گفته تحلیلگران پلتفرم اطلاعات بازار سانتیمنت (Santiment)، احساسات مثبت بیت کوین شاهد یک «کاهش جدی» بوده است.

زتاچین؛ پل ارتباطی بین توسعه دهندگان و کاربران

زتاچین (ZetaChain) به منظور تسهیل قابلیت همکاری بین زنجیره ای با هدف توسعه دهندگان و کاربران، ارتقاء های جدیدی به نام گیت وی و لوکال نت را راه اندازی کرد. این کار با استفاده از انتزاع زنجیره انجام می شود.

تاثیر ده ETF جدید بر قیمت اتریوم و سولانا

قیمت اتریوم در آستانه راه اندازی پیش بینی شده ETFهای نقطه ای اتریوم صعودی است و احتمال دارد از ۵۰۰۰ دلار نیز فراتر رود. انتظار می رود قیمت سولانا نیز افزایش یافته و به ۱۸۶ دلار برسد.