counter statistics
ارز دیجیتال 607 فارکس 174
ارزش بازار 2,392,517,098,631
حجم معاملات 157,561,914,097
دامیننس
BTC: 54%
ETH: 17%
بیت کوین $64,609.71
آلت کوین تحلیل بازار
آخرین بروزرسانی:
بازدید: 12 زمان مطالعه: 5 دقیقه

اصلاح بیت کوین فرصتی برای آلتکوین ها؛ سه پیشنهاد خرید

اصلاح بیت کوین فرصتی برای آلتکوین ها؛ سه پیشنهاد خرید

بیت کوین در بحبوحه نقدینگی های قابل توجه و فروش توسط دولت های آلمان و ایالات متحده برای تثبیت بالای ۵۰,۰۰۰ دلار تلاش می کند. فرصت های بالقوه ای برای خرید آلتکوین هایی مانند سولانا (SOL)، پپه کوین (PEPE) و چین لینک (LINK) به وجود می آید.

کانال تلگرام مارکت فلو
  • شاخص ترس و طمع بیت کوین در سطح ۲۸٪ نشان دهنده احساس نزولی در بین سرمایه گذاران ارزهای دیجیتال است.
  • اصلاح قیمت سولانا و پپه کوین نشان دهنده شکل گیری یک الگوی ادامه دهنده صعودی است.
  • ۱۲.۲ دلار به عنوان یک نقطه محوری برای سکه چین لینک (LINK) است.

آلتکوین هایی برای خرید: مسیر قیمت بیت کوین از آخر هفته گذشته برای تثبیت بالای ۵۰,۰۰۰ دلار کند بوده است. نمودار روزانه که یک شمع خنثی با فتیله بلند را نشان می دهد، هیچ نشانه روشنی از خریداران به فروشندگان برای هدایت این دارایی ارائه نمی دهد.

طبق داده های کوین گلس، ۹۶,۵۲۱ معامله گر ارز دیجیتال تصفیه شدند که در نتیجه کل تصفیه حساب ها به ۴۲۵.۳۷ میلیون دلار رسید. بیت کوین (BTC) با ۱۹۰ میلیون دلار تصفیه حساب مواجه شد، در حالی که اتریوم (ETH) شاهد ۹۴ میلیون دلار تصفیه حساب بود.

علاوه بر این، WuBlockchain گزارش داد که دولت آلمان ۱۶,۰۳۸.۷ بیت کوین به ارزش تقریبی ۹۱۵.۳ میلیون دلار را به صرافی ها و بازارسازان منتقل کرده است. این حرکت قابل توجه بخشی از فروش گسترده تری است که از ۱۹ ژوئن آغاز شد و طی آن دولت در مجموع ۲۶,۰۷۱ بیت کوین به ارزش معادل ۱.۵۲۷.۹ میلیون دلار منتقل کرده است.

دولت آلمان امروز ۱۶,۰۳۸.۷ بیت کوین (۹۱۵.۳ میلیون دلار) را به صرافی ها و بازارسازان منتقل کرده است. آنها از زمان شروع فروش سکه در ۱۹ ژوئن، در مجموع ۲۶,۰۷۱ بیت کوین (۱.۵۲۷.۹ میلیون دلار) منتقل کرده اند و در حال حاضر ۲۳,۷۸۸ بیت کوین (۱٫۳۲ میلیارد دلار) در آدرس وجود دارد.
- وو بلاکچین (@WuBlockchain) ۸ ژوئیه ۲۰۲۴

در حال حاضر، آدرسی که با این تراکنش ها مرتبط است، ۲۳,۷۸۸ بیت کوین به ارزش حدود ۱.۳۲ میلیارد دلار نگهداری می کند.

علاوه بر این، دولت ایالات متحده و صرافی های اکنون منحل شده Mt. Gox برای تصفیه بیشتر دارایی های بیت کوین خود آماده هستند. این فروش هماهنگ می تواند منجر به افزایش فشار عرضه برای بیت کوین و کاهش قیمت آن به ۵۰,۰۰۰ دلار شود.

در بحبوحه این سقوط احتمالی، معامله گران کناره گیری شده می توانند خرید آلتکوین هایی مانند سولانا (SOL)، پپه کوین (PEPE) و چین لینک (LINK) را در نظر بگیرند.

سولانا (SOL)

سولانا یک پلتفرم بلاکچین با عملکرد بالا است که برای برنامه های غیرمتمرکز (dApps) و ارزهای دیجیتال طراحی شده است. این پلتفرم با هدف ارائه راه حل های بلاکچینی سریع، امن و مقیاس پذیر است.

نمودار تحلیل قیمت سولانا

پس از اتریوم، سکه سولانا بهترین دارایی بعدی برای راه اندازی احتمالی صندوق های قابل معامله در بورس (ETF) است. با ثبت اخیر S-1 از شرکت های بزرگ مدیریت دارایی برای ETF های مبتنی بر سولانا، قیمت SOL نشان دهنده فشار تقاضای فعال در ۱۲۲ دلار است.

این سطح افقی نزدیک به خط روند حمایتی الگوی مثلثی است. قیمت سولانا در حال حاضر با ۱۳۷.۵ دلار معامله می شود، در حالی که ارزش بازار آن ۶۳.۶ میلیارد دلار است. شکست احتمالی از خط روند مقاومت مثلث می تواند منجر به یک رالی صعودی به ۲۱۰ دلار و سپس ۳۲۶ دلار شود.

همچنین بخوانید: آلتکوین هایی که باید قبل از آزادسازی توکن بفروشید

پپه کوین (PEPE)

پپه کوین (PEPE) یک میم کوین مبتنی بر اتریوم است که از شخصیت محبوب میم اینترنتی، Pepe the Frog الهام گرفته شده است.

نمودار تحلیل قیمت پپه کوین

در حال حاضر، اصلاح قیمت PEPE به شدت در دو خط روند الگوی پرچم در حال طنین انداز است. این الگو به طور کلی برای هدایت یک حرکت کوتاه مدت برای خریداران به منظور بازپس گیری قدرت شناخته شده است.

امروز، قیمت PEPE از خط روند پایین تر ۱۲.۲ درصد افزایش یافت تا با قیمت ۰.۰۰۰۰۰۹۵ دلار معامله شود، در حالی که ارزش بازار به ۳.۸۸ میلیارد دلار افزایش یافت. اگر این الگو صادق باشد، قیمت PEPE باید از خط روند بالایی عبور کند تا ادامه روند صعودی را نشان دهد.

رالی پس از شکست می تواند خریداران PEPE را برای عبور از آخرین قیمت بالا یعنی ۰.۰۰۰۰۱۷۴۵ دلار و ورود به حالت کشف قیمت تقویت کند.

چین لینک (LINK)

چین لینک (LINK) یک شبکه اوراکل غیرمتمرکز است که به قراردادهای هوشمند در بلاکچین های مختلف اجازه می دهد تا به طور ایمن با داده های دنیای واقعی و API های خارجی ارتباط برقرار کنند. LINK، ارز دیجیتال بومی پروتکل چین لینک با قیمت ۱۲.۹ دلار معامله می شود، در حالی که ارزش بازار آن ۷.۸۶ میلیارد دلار است.

نمودار تحلیل قیمت چین لینک

در حال حاضر، سطح ۱۲.۲ دلار به عنوان حمایت اصلی برای قیمت LINK برای جلوگیری از سقوط شدید عمل می کند. یک معکوس شدن احتمالی از این سطح می تواند ۲۵.۵ درصد افزایش یابد تا خط روند بالایی را در ۱۶.۲ دلار به چالش بکشد.

شکست احتمالی از خط روند نزولی برای خریداران برای به دست آوردن مجدد کنترل بر این دارایی و بازپس گیری جایگاه بالای ۲۰ دلار حیاتی است.

نتیجه گیری کلیدی

در بحبوحه تصفیه مداوم بیت کوین از صرافی سقوط کرده Mt. Gox و فشار دولت های آمریکا و آلمان، قیمت BTC با فشار عرضه تهاجمی مواجه شده است. با ادامه روند نزولی، این دارایی در حال از دست دادن حمایت فعلی ۵۵۰۰۰ دلاری و حرکت به سمت سطح روانی ۵۰۰۰۰ دلاری است. با این حال، اصلاح گسترده می تواند یکی از بهترین فرصت ها را برای خریداران در کف برای خرید آلتکوین ها ارائه دهد.

همچنین بخوانید: ETF سولانا؛ ون اک به دنبال چراغ سبز از کمیسیون SEC

منبع: کوین گیپ
مارکت‌فلو هیچ‌گونه مسئولیتی در قبال معاملات مالی یا مدیریت دارایی‌های خواننده‌ی این مطلب را نمی‌پذیرد و مطالب ارائه شده تنها به عنوان اطلاعات عمومی از منابع خبری ارائه شده‌اند و نباید به عنوان مشاوره مالی یا سرمایه‌گذاری در نظر گرفته شوند.