counter statistics
ارز دیجیتال 603 فارکس 174
ارزش بازار 2,422,046,923,787
حجم معاملات 125,112,139,710
دامیننس
BTC: 54%
ETH: 17%
بیت کوین $65,864.97
آلت کوین تحلیل بازار
آخرین بروزرسانی:
بازدید: 9 زمان مطالعه: 5 دقیقه

آلتکوین هایی که باید قبل از آزادسازی توکن بفروشید

آلتکوین هایی که باید قبل از آزادسازی توکن بفروشید

این یک مرور کلی از برخی از آلتکوین ها است که معامله گران و سرمایه گذاران بازار ارزهای دیجیتال ممکن است بخواهند در روزهای آینده با کاهش ریسک قیمت، از معامله و فروش آن ها اجتناب کنند.

کانال تلگرام مارکت فلو
  • در اینجا لیستی از برخی از آلتکوین هایی وجود دارد که قبل از هفته آینده باید فروخته شوند.
  • این توکن ها همچنان در انتظار آزادسازی عظیم توکن هستند.
  • انتظار می رود عرضه بازار افزایش یابد و به نوبه خود بر قیمت ها تأثیر منفی بگذارد.

دنیای همیشه در حال تحول ارزهای دیجیتال، خود را برای یک تغییر اساسی دیگر در قیمت برخی از آلتکوین ها آماده می کند. این آلتکوین ها عمدتاً به دلیل آزادسازی عظیم توکن در آینده، در روزهای آینده با کاهش قابل توجه قیمت مواجه خواهند شد.

این افت قیمت ممکن است معامله گران و سرمایه گذاران را برای فروش دارایی های خود به منظور کاهش ضرر تشویق کند. بنابراین، بیایید نگاه دقیق تری به این آلتکوین ها و آزادسازی قریب الوقوع توکن بیندازیم.

آزادسازی توکن، نگرانی های نزولی را افزایش می دهد

آزادسازی توکن، پدیده ای است که در آن توکن های قفل شده قبلی، آزاد شده و وارد بازار می شوند. این اتفاق معمولا فشار نزولی قابل توجهی بر قیمت ها وارد می کند. دلیل این امر افزایش عرضه است که بر اقتصاد توکن (توکنومیکس) تأثیر منفی می گذارد.

قابل ذکر است که برخی از آلتکوین هایی که قرار است با این افزایش عرضه مواجه شوند عبارتند از: io.net (IO)، dydx (DYDX)، پروتکل ماوریک (MAV)، گالکسی (GAL)، ایچلون پرایم (PRIME)، زتاچین (ZETA)، شبکه مانتا (MANTA)، آکالا (ACA)، لیکویتی (LQTY) و تورنادو کش (TORN). بیایید نگاه دقیق تری به این آزادسازی ها بیندازیم.

io.net (IO)

آلتکوین IO همچنان در انتظار آزادسازی عظیم ۸.۲۷ میلیون توکن IO به ارزش ۲۶.۷۹ میلیون دلار در تاریخ ۱ جولای است. این رقم معادل ۸.۷۰ درصد از کل عرضه در گردش است. تحقیقات اخیر نشان می دهد که آزادسازی هایی که معادل یا بیشتر از ۱ درصد از کل عرضه باشند، به طور قابل توجهی قیمت ها را تهدید می کنند. این آزادسازی ناگهانی ممکن است معامله گران و سرمایه گذاران را به فروش دارایی های خود برای کاهش ضرر سوق دهد.

dydx (DYDX)

در همین حال، ارز دیجیتال DYDX شاهد آزادسازی ۸.۳۳ میلیون کوین به ارزش ۱۱.۲۵ میلیون دلار در تاریخ ۱ جولای خواهد بود. این رقم معادل ۳.۱۲ درصد از کل عرضه در گردش است. ارز دیجیتال DYDX امروز با قیمت ۱.۳۵ دلار معامله شد که در ۲۴ ساعت گذشته کاهش ۲.۴۷ درصدی داشته است. با توجه به آزادسازی عظیم پیش رو، امکان کاهش بیشتر قیمت در آینده وجود دارد.

پروتکل ماوریک (MAV)

ارز دیجیتال MAV در تاریخ ۱ جولای شاهد آزادسازی ۳۹.۸۷ میلیون کوین به ارزش ۱۰.۳۰ میلیون دلار خواهد بود. این رقم معادل ۱۵.۹۵ درصد از کل عرضه در گردش است. قیمت MAV در حال حاضر ۰.۲۵۷۹ دلار است که در ۲۴ ساعت گذشته ۳.۷۷ درصد کاهش یافته است.

گالکسی (GAL)

توکن GAL در تاریخ ۵ جولای شاهد آزادسازی ۳ میلیون کوین به ارزش ۶.۴۳ میلیون دلار خواهد بود. این رقم معادل ۲.۶۰ درصد از کل عرضه در گردش است. قیمت GAL در حال حاضر ۲.۱۴ دلار است که در ۲۴ ساعت گذشته ۳.۹۷ درصد کاهش یافته است.

همچنین بخوانید: ETF سولانا؛ ون اک به دنبال چراغ سبز از کمیسیون SEC

ایچلون پرایم (PRIME)

آلتکوین PRIME در تاریخ ۳۰ ژوئن شاهد آزادسازی ۷۵۰ هزار توکن به ارزش ۶.۴۲ میلیون دلار خواهد بود. این رقم معادل ۱.۸۳ درصد از کل عرضه در گردش است. قیمت PRIME در حال حاضر ۸.۵۷ دلار است که در ۲۴ ساعت گذشته ۱.۹۴ درصد افزایش یافته است.

زتاچین (ZETA)

توکن ZETA در تاریخ ۱ جولای شاهد آزادسازی ۶.۳۰ میلیون کوین به ارزش ۵.۰۵ میلیون دلار خواهد بود. این رقم معادل ۲.۲۹ درصد از کل عرضه در گردش است که تهدیدی جدی برای قیمت به شمار می رود. قیمت ZETA در حال حاضر ۰.۸۰۲ دلار است که در ۲۴ ساعت گذشته ۱.۳۳ درصد کاهش یافته است.

شبکه مانتا (MANTA)

به طور همزمان، کوین MANTA قرار است در تاریخ ۳۰ ژوئن شاهد آزادسازی ۳.۰۷ میلیون توکن به ارزش ۳.۱۵ میلیون دلار باشد. این رقم معادل ۰.۹۴ درصد از کل عرضه در گردش است. قیمت MANTA در حال حاضر ۱.۰۲ دلار است که در ۲۴ ساعت گذشته ۱.۶۱ درصد افزایش یافته است.

آکالا (ACA)

آلتکوین ACA در تاریخ ۱ جولای شاهد آزادسازی ۲۷.۴۳ میلیون کوین به ارزش ۱.۸۳ میلیون دلار خواهد بود. این رقم معادل ۲.۶۹ درصد از کل عرضه در گردش است. قیمت ACA امروز ۰.۰۶۶۸۱ دلار بود که در ۲۴ ساعت گذشته ۲.۳۶ درصد کاهش یافته است.

لیکویتی (LQTY)

به طور مشابه، کوین LQTY در تاریخ ۵ جولای شاهد آزادسازی ۶۹۵.۷۱ هزار توکن به ارزش ۵۸۵.۲۱ هزار دلار خواهد بود. این رقم معادل ۰.۷۲ درصد از کل عرضه در گردش است. قیمت LQTY در حال حاضر ۰.۸۴۰۶ دلار است که در ۲۴ ساعت گذشته ۲.۱۵ درصد کاهش یافته است.

تورنادو کش (TORN)

انتظار می رود آلتکوین TORN در تاریخ ۳۰ ژوئن شاهد آزادسازی ۹۱.۶۷ هزار کوین به ارزش ۲۵۴.۸۳ هزار دلار باشد. این رقم تقریباً معادل ۲.۴۱ درصد از کل عرضه در گردش است. قیمت TORN امروز ۰.۹۹ درصد کاهش یافت و به ۲.۷۸ دلار رسید.

همچنین بخوانید: ایردراپ بلست (Blast)؛ نکات کلیدی که باید بدانید!

منبع: کوین گیپ
مارکت‌فلو هیچ‌گونه مسئولیتی در قبال معاملات مالی یا مدیریت دارایی‌های خواننده‌ی این مطلب را نمی‌پذیرد و مطالب ارائه شده تنها به عنوان اطلاعات عمومی از منابع خبری ارائه شده‌اند و نباید به عنوان مشاوره مالی یا سرمایه‌گذاری در نظر گرفته شوند.