counter statistics
ارز دیجیتال 600 فارکس 174
ارزش بازار 2,398,637,050,614
حجم معاملات 128,008,447,571
دامیننس
BTC: 54%
ETH: 17%
بیت کوین $65,312.10
بیت کوین تحلیل بازار
آخرین بروزرسانی:
بازدید: 4 زمان مطالعه: 3 دقیقه

انتقال انبوه بیت کوین توسط دولت آمریکا به کوین بیس

انتقال انبوه بیت کوین توسط دولت آمریکا به کوین بیس

بر اساس تحقیقات، کیف پول هایی که تصور می شود به دولت ایالات متحده مرتبط هستند، مقدار قابل توجهی ارز دیجیتال - ۳۹۴۰ بیت کوین به ارزش ۲۴۱ میلیون دلار - را به کوین بیس (COIN) منتقل کرده اند.

کانال تلگرام مارکت فلو
  • دولت ایالات متحده ۲۱۳,۵۴۶ بیت کوین به ارزش بیش از ۱۳ میلیارد دلار در اختیار دارد و این به این معنی است که یکی از بزرگترین دارندگان این ارز دیجیتال در سطح جهان به شمار می رود.
  • آلمان با داشتن ۴۶۳۵۹ واحد بیت کوین، پس از چین و بریتانیا، در جایگاه چهارمین دارنده بیت کوین در بین کشورهای مستقل قرار دارد.

این انتقال اندکی پس از آن صورت گرفت که همین محقق شناسایی کرد که دولت آلمان ۷۵۰ بیت کوین را جابجا کرده است. دولت ها اغلب ارزهای دیجیتال به دست آمده از طریق تحقیقات جنایی یا ضبط دارایی را می فروشند یا به مزایده می گذارند.

یک نمونه قابل توجه، میلیاردر بیت کوینر، تیم دراپر است که در سال ۲۰۱۴ تقریباً ۳۰,۰۰۰ بیت کوین را که توسط سرویس مارشال های ایالات متحده از بازار تاریک جاده ابریشم (Silk Road) توقیف شده بود، خرید.

شرکت تحقیقاتی Arkham Research تراکنش ایالات متحده را ردیابی کرد و نشان داد که ۳۹۴۰ بیت کوین در ابتدا از بانمیت سینگ، یک شهروند هندی توقیف شده است. سینگ که در سال ۲۰۲۴ به توزیع مواد مخدر کنترل شده و پولشویی اعتراف کرد، محکوم به از دست دادن ارزهای دیجیتالی شد که در آن زمان تقریباً ۱۵۰ میلیون دلار ارزش داشتند.

وبسایت Bitcoin Treasuries، که داده های مربوط به بیت کوین را جمع آوری می کند، گزارش می دهد که دولت ایالات متحده در حال حاضر ۲۱۳,۵۴۶ بیت کوین به ارزش بیش از ۱۳ میلیارد دلار با قیمت های فعلی بازار در اختیار دارد و در بین بزرگترین دارندگان بیت کوین در جهان قرار دارد.

همچنین بخوانید: حمایت مالی ۵۰۰ هزار دلاری بیت کوینر از جولیان آسانژ

در همین حال، دولت آلمان ۴۶۳۵۹ بیت کوین در اختیار دارد که این کشور را پس از چین و بریتانیا به عنوان چهارمین دارنده بیت کوین در بین کشورهای مستقل تبدیل می کند.

جیمسون لوپ، یکی از بنیانگذاران Casa و یک مربی بیت کوین، فروش بیت کوین توسط دولت ایالات متحده را مستند کرده است و اشاره می کند که این کشور از سال ۲۰۱۴ حداقل ۱۹۵۰۹۱ بیت کوین را توقیف و فروخته است که بیش از ۳۶۶ میلیون دلار درآمد داشته است.

این ذخایر شناخته شده بیت کوین دولتی ۲.۷ درصد از کل عرضه ۲۱ میلیون بیت کوین را تشکیل می دهد.

همچنین بخوانید: بیت کوین در حال ورود به «منطقه موز»؛ کیوساکی: وقت خرید است!

منبع: بنزینگا
مارکت‌فلو هیچ‌گونه مسئولیتی در قبال معاملات مالی یا مدیریت دارایی‌های خواننده‌ی این مطلب را نمی‌پذیرد و مطالب ارائه شده تنها به عنوان اطلاعات عمومی از منابع خبری ارائه شده‌اند و نباید به عنوان مشاوره مالی یا سرمایه‌گذاری در نظر گرفته شوند.