counter statistics
ارز دیجیتال 607 فارکس 174
ارزش بازار 2,392,448,208,888
حجم معاملات 156,690,587,406
دامیننس
BTC: 54%
ETH: 17%
بیت کوین $64,562.39
پپه میم کوین
آخرین بروزرسانی:
بازدید: 25 زمان مطالعه: 3 دقیقه

نهنگ پپه کوین ۳۶۶ میلیارد توکن را در بایننس فروخت! سقوط قیمت در راه است؟

نهنگ پپه کوین ۳۶۶ میلیارد توکن را در بایننس فروخت! سقوط قیمت در راه است؟

قیمت پپه، میم کوین با تم قورباغه امروز پس از اینکه یک وال ۳۶۶ میلیارد PEPE را به بایننس منتقل کرد و حدود ۹۸۵ درصد سود را به دست آورد، بیش از ۶ درصد کاهش یافت.

کانال تلگرام مارکت فلو

قیمت پپه کوین (PEPE)، بازیگر پیشرو در فضای ارزهای دیجیتال میم، امروز با افت قابل توجهی روبرو شده است. به طور قابل توجهی، کاهش قیمت پپه زمانی رخ می دهد که سرمایه گذاران از فرصت های رزرو سود استفاده می کنند که منجر به کاهش ۶ درصدی ارزش این کوین می شود. در همین حال، این کاهش پس از فروش قابل توجهی توسط یک وال (دارنده مقدار زیادی ارز دیجیتال) صورت گرفته است، که باعث ایجاد گمانه زنی های بازار در مورد حرکات بعدی قیمت شده است.

قیمت پپه کوین با فروش سنگین یک نهنگ کاهش یافت

بر اساس گزارش اخیر پلتفرم ردیابی تراکنش‌های زنجیره‌ای SpotOnChain، یک نهنگ ارز دیجیتال پپه کوین، تعداد قابل توجهی، یعنی ۳۶۶ میلیارد پپه، به ارزش ۵.۳۱ میلیون دلار، به صرافی بایننس منتقل کرده است. این گزارش حاکی از آن است که این انتقال احتمالا برای فروش این ارز دیجیتال توسط این دارنده بزرگ صورت گرفته است، به ویژه با توجه به افزایش قابل توجه قیمت پپه کوین در چند روز گذشته.

این تراکنش به این وال امکان داد تا سود خالص تخمینی ۴.۸۴ میلیون دلاری، معادل افزایش قابل توجه ۹۸۵ درصدی، به دست آورد. همچنین، این گزارش تاکید می‌کند که این وال از همان آدرس سپرده‌گذاری دو معامله‌گر هوشمند دیگر که اخیراً از پپه کوین سود برده‌اند، استفاده کرده است.

به عبارت دیگر، افزایش اخیر قیمت این ارز دیجیتال مبتنی بر میم، فرصت مناسبی را برای چندین سرمایه‌گذار پپه کوین برای برداشت سود ایجاد کرد. با این حال، این حجم بالای تراکنش‌های بزرگ منجر به کاهش قیمت شده است.

گزارش SpotOnChain اشاره می‌کند که یک معامله‌گر باهوش دیگر، پس از کاهش ۱۴ درصدی قیمت در اواخر ماه مه، ۶۶۰.۷۱ میلیارد پپه، به ارزش ۹.۰۱ میلیون دلار، را به بایننس منتقل کرده است. این معامله‌گر در اوایل ماه مه، این مقدار پپه کوین را با هزینه تخمینی ۴.۵۷ میلیون دلار از صرافی‌های بایننس و MEXC برداشت کرده است و به این ترتیب ۴.۴۴ میلیون دلار یا ۴۹.۳ درصد سود کسب کرده است.

همچنین بخوانید: آینده مبهم پپه با خروج سرمایه گذاران بزرگ!

خبر بعدی چیست؟

واکنش بازار به این ریزش‌های سنگین متفاوت بوده است، برخی از سرمایه‌گذاران نگرانی خود را در مورد احتمال کاهش بیشتر قیمت ابراز کرده‌اند. سودهای قابل توجهی که این نهنگ‌ها به دست آورده‌اند، نشان‌دهنده الگویی از معاملات استراتژیک است که می‌تواند بر پویایی بازار این کوین تأثیر بگذارد.

با این حال، سرمایه‌گذاران با دقت بازار را زیر نظر دارند تا حرکات بعدی این دارندگان بزرگ را پیش‌بینی کنند. علاوه بر این، افزایش اخیر قیمت کوین پپه ناشی از ترکیبی از عوامل، از جمله افزایش علاقه بازار به میم‌کوین‌ها و معاملات سفته‌بازی بوده است. با این حال، به نظر می‌رسد هجوم سفارشات فروش بزرگ از نهنگ‌ها این شور و شوق را کاهش داده است. بازار اکنون در وضعیتی متغیر قرار دارد و بسیاری از معامله‌گران منتظر هستند تا ببینند آیا قیمت تثبیت می‌شود یا همچنان کاهش می‌یابد.

در زمان نگارش این متن، قیمت کوین پپه ۶.۰۲ درصد کاهش یافته و با قیمت ۰.۰۰۰۰۱۴۳۴ دلار معامله می‌شود، در حالی که حجم معاملات آن ۱۸ درصد به ۱.۲۸ میلیارد دلار کاهش یافته است. با این حال، طی ۳۰ روز گذشته، قیمت پپه حدود ۷۰ درصد افزایش یافته است که نشان دهنده افزایش اعتماد معامله گران به این کوین میم با مضمون قورباغه است. در همین حال، طبق داده‌های کوین گلس، بهره سررسید باز کوین پپه ۶.۸۳ درصد کاهش یافته و به ۱۵۹.۰۲ میلیون دلار رسیده است.

منبع: CoinGape

همچنین بخوانید: جهش XRP، پامپ پپه و میم کوین جدید گیم فای

مارکت‌فلو هیچ‌گونه مسئولیتی در قبال معاملات مالی یا مدیریت دارایی‌های خواننده‌ی این مطلب را نمی‌پذیرد و مطالب ارائه شده تنها به عنوان اطلاعات عمومی از منابع خبری ارائه شده‌اند و نباید به عنوان مشاوره مالی یا سرمایه‌گذاری در نظر گرفته شوند.