counter statistics
ارز دیجیتال 604 فارکس 174
ارزش بازار 2,457,707,881,035
حجم معاملات 153,800,185,291
دامیننس
BTC: 54%
ETH: 17%
بیت کوین $66,645.76
هوش مصنوعی آمازون فناوری
آخرین بروزرسانی:
بازدید: 23 زمان مطالعه: 3 دقیقه

همکاری آمازون و آنتروپیک برای پیشبرد هوش مصنوعی مولد

همکاری آمازون و آنتروپیک برای پیشبرد هوش مصنوعی مولد

شرکت مطالعاتی و ایمنی هوش مصنوعی Anthropic اعلام کرده است که با آمازون به منظور استفاده از خدمات وب (AWS) در آینده همکاری می‌کند. در روز دوشنبه ۲۵ سپتامبر، شرکت هوش مصنوعی اعلام کرد که با آمازون همکاری خواهد کرد تا توسعه مدل‌های پایه آینده‌اش را شتاب ببخشد و آن‌ها را به مشتریان AWS در دسترس قرار دهد.

کانال تلگرام مارکت فلو

نکات کلیدی:

  • آنتروپیک همکاری خود با آمازون برای استفاده از خدمات وب در آینده را اعلام کرده است.
  • هر دو شرکت قصد دارند توسعه مدل‌های بنیادی آینده آنتروپیک را تسریع بخشند.
  • آنتروپیک از تراشه‌های AWS Trainium و Inferentia برای ساختن، آموزش دادن، و راه‌اندازی مدل‌های پایه آینده‌اش استفاده خواهد کرد.

به گفته یک بیانیه مطبوعاتی، Anthropic از تراشه‌های AWS Trainium و Inferentia برای ساختن، آموزش دادن، و راه‌اندازی مدل‌های پایه آینده‌اش استفاده خواهد کرد. این کار به شرکت هوش مصنوعی امکان می‌دهد که از قیمت، عملکرد، مقیاس و امنیت AWS بهره‌برداری کند. این همکاری همچنین AWS را به عنوان ارائه دهنده اصلی ابری Anthropic برای بارهای کاری مهم مأموریتی اعم از ایمنی، تحقیقات و توسعه مدل‌های پایه آینده معرفی می‌کند.

تعهد آمازون شامل سرمایه‌گذاری ۴ میلیارد دلاری در آنتروپیک می‌شود، که سرویس‌های ابری را در موقعیت مالکیت اقلیتی در شرکت هوش مصنوعی قرار می‌دهد. این همکاری همچنین به توسعه‌دهندگان و مهندسان آمازون امکان می‌دهد که با استفاده از Amazon Bedrock بر روی مدل‌های Anthropic ساخته شده و قابلیت‌های هوش مصنوعی تولیدی را به کار خود اضافه کنند.

مدیر عامل آمازون، اندی جسی گفته است که شرکت او به مدل‌های پایه و تیم آنتروپیک احترام می‌گذارد. او تاکید کرد که همکاری آن‌ها باعث بهبود تجربیات بسیاری از مشتریان در کوتاه و بلند مدت خواهد بود.

داریو آمودی، موسس و مدیرعامل Anthropic، از هیجان انگیز بودن شراکت جدید تازه توسعه یافته خود خبر داد. به گفته او، از زمان اعلام حمایت از Amazon Bedrock در آوریل، تعداد مشتریان AWS از مواد Claude به طور قابل توجهی افزایش یافته است. مدیرعامل Anthropic معتقد است که با گسترش قابل توجه شراکت‌شان، هر دو طرف می‌توانند امکانات جدیدی را برای سازمان‌هایی از هر اندازه ممکن کنند.

Anthropic از سال ۲۰۲۱ مشتری AWS بوده است. به گفته اطلاعیه مطبوعاتی، ارتباط Anthropic با آمازون بر روی رشد این شرکت به شکل قابل توجهی تأثیر گذاشته است. از سال ۲۰۲۱، ارائه دهنده هوش مصنوعی به یکی از صنعت‌های راهبردی تبدیل شده است و شامل حمایت از استفاده مسئولانه از هوش مصنوعی تولیدی شده است.

مارکت‌فلو هیچ‌گونه مسئولیتی در قبال معاملات مالی یا مدیریت دارایی‌های خواننده‌ی این مطلب را نمی‌پذیرد و مطالب ارائه شده تنها به عنوان اطلاعات عمومی از منابع خبری ارائه شده‌اند و نباید به عنوان مشاوره مالی یا سرمایه‌گذاری در نظر گرفته شوند.