counter statistics
ارز دیجیتال 607 فارکس 174
ارزش بازار 2,392,517,098,631
حجم معاملات 157,561,914,097
دامیننس
BTC: 54%
ETH: 17%
بیت کوین $64,581.16
تون تحلیل تکنیکال
آخرین بروزرسانی:
بازدید: 13 زمان مطالعه: 3 دقیقه

تحلیل: تون کوین با پشتوانه تتر به قله جدید صعود می کند!

تحلیل: تون کوین با پشتوانه تتر به قله جدید صعود می کند!

تحلیل قیمت توکن TON: تون کوین از اواسط مارس روند صعودی میان مدت را با حمایت حفظ کرده است. علی رغم فروش اخیر، قیمت TON با حمایت از رشد شبکه و افزایش گردش USDT بالای ۶.۷ دلار باقی مانده است. خروج از الگو می تواند سطح ۱۰.۵ دلار را هدف قرار دهد.

کانال تلگرام مارکت فلو
  • قیمت در حال کاهش TON می تواند برای جذب مجدد حمایت از خط روند حمایتی چند ماهه به سطح ۷ دلار برسد.
  • تشکیل یک قله پایین تر احتمالی در سطح ۷.۷۸ دلار نشان دهنده تغییر در پویایی بازار به نفع فروش است.
  • حجم معاملات روزانه در تون کوین ۲۳۳.۵ میلیون دلار است که نشان دهنده کاهش ۳۱ درصدی است. 

تحلیل قیمت توکن TON: TON، ارز دیجیتال بومی شبکه تون کوین، روندی برخلاف بازار گسترده تر نشان داده است. علی رغم فروش گسترده در بازار در هفته گذشته، قیمت TON شاهد افزایش قابل توجهی به ۷.۷۵ دلار بود. از آن زمان، حتی در بحبوحه بهبود بازار گسترده تر در طول سه روز گذشته، همچنان به صورت جانبی باقی مانده است. با این وجود، روند صعودی این دارایی همچنان دست نخورده باقی مانده است، زیرا شبکه شاهد رشد سهموی در کل ارزش قفل شده (TVL) و افزایش کاربرد بوده است.

تحلیل قیمت توکن TON: گردش USDT تتر در بلاکچین TON از ۵۰۰ میلیون فراتر رفت

تحلیل تکنیکال تون کوین

یک خط روند صعودی در نمودار روزانه، روند صعودی میان مدت در سکه تون کوین را هدایت می کند. حمایت پویا که از اواسط مارس دست نخورده باقی مانده است، خریداران را برای ایجاد الگوی کف بالاتر تقویت کرده است که نشان دهنده روند انباشت فعال است.

در اواسط ژوئن، قیمت TON به بالاترین حد خود در ۸.۲۸ دلار رسید و ۱۸ درصد کاهش یافت تا به دنبال حمایت در ۶.۷ دلار باشد. در بحبوحه تحولات اخیر در شبکه تون کوین، خریداران علی رغم فروش اخیر در بازار ارزهای دیجیتال، توانستند قیمت ها را بالای کف ۶.۷ دلار نگه دارند.

طبق توییت ساتوشی کلاب در ۲۶ ژوئن ۲۰۲۴، گردش استیبل کوین USDT تتر در بلاک چین TON از مرز ۵۰۰ میلیون فراتر رفته و تا روز سه شنبه به ۵۱۹.۲۸ میلیون رسیده است.

علاوه بر این نقطه عطف، کل ارزش قفل شده (TVL) شبکه نیز رشد قابل توجهی داشته و به ۶۷۰ میلیون دلار رسیده است. این افزایش به ادغام برنامه های کاربردی Web۳ و محبوبیت روزافزون مینی بازی ها در تلگرام نسبت داده می شود که به طور کلی فعالیت و ارزش شبکه را تقویت کرده اند.

همچنین بخوانید: انفجار تون کوین؛ ارز دیجیتال تلگرام در مسیر ۱۰ دلاری

این پیشرفت دستاورد قابل توجهی برای بلاکچین TON است و بر گسترش اکوسیستم آن و افزایش پذیرش استیبل کوین تتر در آن تاکید می کند.

قیمت TON در حال حاضر در سطح ۷.۴ دلار معامله می شود و شاهد عرضه مازاد در ۷.۷۸ دلار است. یک معکوس احتمالی از این مقاومت می تواند دارایی را ۴.۵ درصد به پایین سوق دهد تا به خط روند صعودی برسد.

اگر این حمایت ادامه داشته باشد، آلتکوین می تواند جهش بهبودی بعدی را با هدف قرار دادن سطح ۹ دلار و سپس ۱۰.۵ دلار آغاز کند.

شاخص فنی

نقطه محوری: اگر قیمت TON وارد اصلاح طولانی مدت زیر خط روند حمایتی شود، شاخص پیوت سطوح ۶ دلار و ۴.۷۷ دلار را به عنوان حمایت های کلیدی برای علامت گذاری برجسته می کند.

ADX: شیب نزولی ADX نشان می دهد که خریداران در بحبوحه روند تثبیت زیر ۷.۷۸ دلار در حال از دست دادن حرکت هستند.

همچنین بخوانید: تون کوین رکورد زد؛ ۱۰ میلیارد دلار تراکنش و انفجار محبوبیت!

منبع: کوین گیپ
مارکت‌فلو هیچ‌گونه مسئولیتی در قبال معاملات مالی یا مدیریت دارایی‌های خواننده‌ی این مطلب را نمی‌پذیرد و مطالب ارائه شده تنها به عنوان اطلاعات عمومی از منابع خبری ارائه شده‌اند و نباید به عنوان مشاوره مالی یا سرمایه‌گذاری در نظر گرفته شوند.