counter statistics
ارز دیجیتال 600 فارکس 174
ارزش بازار 2,401,659,758,998
حجم معاملات 128,005,691,409
دامیننس
BTC: 54%
ETH: 17%
بیت کوین $65,364.36
بیت کوین تحلیل بازار
آخرین بروزرسانی:
بازدید: 17 زمان مطالعه: 4 دقیقه

تحلیلگر: بیت کوین در آستانه سقوط به ۵۲ هزار دلار!

تحلیلگر: بیت کوین در آستانه سقوط به ۵۲ هزار دلار!

یک تحلیلگر ارز دیجیتال دلایل احتمالی کاهش بیشتر قیمت بیت کوین به پایین ترین سطح ۵۲ هزار دلار را فاش کرده است. طبق گفته این تحلیلگر، بیت کوین سطوح حمایتی کلیدی را شکسته است که نشان دهنده تغییر احتمالی از موقعیت صعودی به نزولی است.

کانال تلگرام مارکت فلو

تحلیلگر پیش بینی سقوط بیت کوین به ۵۲ هزار دلار را دارد

جاستین بنت، تحلیلگر ارز دیجیتال، در پستی در ایکس (که قبلاً توییتر نامیده می شد) در تاریخ ۲۱ ژوئن پیش بینی کرد که بیت کوین ممکن است شاهد سقوط قیمت به محدوده کلیدی بین ۵۲ هزار تا ۵۴ هزار دلار باشد. او یک نمودار قیمتی را به اشتراک گذاشت که نشان دهنده کاهش اخیر بیت کوین است و تاکید کرد که قیمت آن همچنان در محدوده باقی مانده است و هیچ روند نزولی یا صعودی مشخصی ندارد زیرا بین حمایت و مقاومت معامله می شود.

در حالی که بنت بر این باور است که بیت کوین ممکن است به ۵۲ هزار دلار سقوط کند، این تحلیلگر دلایل متعددی را برای این چشم انداز نزولی ذکر کرده است. او فاش کرد که بیت کوین از خط روند کلیدی اکتبر ۲۰۲۳ عبور کرده است که نشان دهنده تغییر به سمت قلمرو نزولی است. علاوه بر این، این تحلیلگر به عدم تعادل بازار بین ۲۶ و ۲۷ فوریه اشاره کرد که نشان دهنده احتمال تجمع کمتر و فشار فروش بیشتر برای بیت کوین است.

بنت همچنین به وجود نقدینگی قابل توجهی زیر سطح قیمتی ۵۶۵۰۰ دلاری برای بیت کوین اشاره کرد. او پیشنهاد کرد که بازارها اغلب به دلیل تمرکز خرید و فروش بیت کوین به سمت مناطقی با نقدینگی بالاتر حرکت می کنند. در نتیجه، احتمال کاهش بیت کوین به زیر ۶۰ هزار دلار بیشتر است.

از طرفی، بنت احتمال افزایش قیمت بیت کوین به بالای ۷۲ هزار دلار را نیز ذکر کرده است که به طور بالقوه نقدینگی را در این سطوح جذب می کند. با این حال، این تحلیلگر با توجه به وضعیت فعلی نمودار بیت کوین، این سناریو را نیز کمتر محتمل می داند.

بنت گفت: «از زمانی که در سال ۲۰۲۰ وارد حوزه ارزهای دیجیتال شدم، از حامیان این حوزه بوده ام، اما واقعیت واقعیت است. نمودارها عالی به نظر نمی رسند و تنها چیزی که مانع سقوط شدید بازار ارز دیجیتال می شود، بازار سهام است.»

همچنین بخوانید: ریزش دوباره بیت کوین؛ تحلیلگران ۶۰ هزار دلار را هدف می‌دانند!

علاقه سرمایه گذاران به بیت کوین در حال کاهش است

علی مارتینز، تحلیلگر ارز دیجیتال، در یکی از آخرین پست های ایکس خود فاش کرد که علاقه سرمایه گذاران به بیت کوین شروع به کاهش کرده است. طبق گفته این تحلیلگر، بیت کوین با کاهش قابل توجهی در فعالیت های درون زنجیره ای مرتبط با صرافی مواجه است. علاوه بر این، ارز دیجیتال پیشرو در حال حاضر شاهد کاهش قابل توجهی در استفاده از شبکه خود است که نشان دهنده تغییر در تقاضا برای بیت کوین است.

مارتینز پیشنهاد کرده است که بازار ارز دیجیتال ممکن است توجه خود را به اتریوم، بزرگترین آلت کوین جهان، معطوف کند. او فاش کرد که «افراد بیشتری نسبت به اتریوم خوشبین هستند»، که با افزایش ذکر این ارز دیجیتال در رسانه های اجتماعی برجسته شده است.

این تغییر در احساسات سرمایه گذار را می توان به راه اندازی قریب الوقوع صندوق های قابل معامله در بورس اتریوم (اتریوم اسپات) نسبت داد که انتظار می رود ورودی قابل توجهی را به بازار اتریوم جذب کند و به طور بالقوه قیمت این ارز دیجیتال را افزایش دهد. مارتینز همچنین با بنت، تحلیلگر ارز دیجیتال، احساسات مشابهی را به اشتراک می گذارد و احتمال اصلاح قیمت بیت کوین به سطوح پایین جدید در حدود ۵۴۹۳۰ دلار را پیش بینی می کند.

در زمان نگارش این مقاله، قیمت بیت کوین طبق کوین مارکت کپ با کاهش ۲.۸۷ درصدی در طول هفته گذشته، در حال حاضر با قیمت ۶۴۲۶۵ دلار معامله می شود.

همچنین بخوانید: بازگشت امید به بیت کوین؛ صعود دوباره در سپتامبر؟

منبع: نیوز بی‌تی‌سی
مارکت‌فلو هیچ‌گونه مسئولیتی در قبال معاملات مالی یا مدیریت دارایی‌های خواننده‌ی این مطلب را نمی‌پذیرد و مطالب ارائه شده تنها به عنوان اطلاعات عمومی از منابع خبری ارائه شده‌اند و نباید به عنوان مشاوره مالی یا سرمایه‌گذاری در نظر گرفته شوند.