counter statistics
ارز دیجیتال 600 فارکس 174
ارزش بازار 2,412,446,022,947
حجم معاملات 125,172,654,153
دامیننس
BTC: 55%
ETH: 17%
بیت کوین $65,744.50
بیت کوین تحلیل بازار
آخرین بروزرسانی:
بازدید: 11 زمان مطالعه: 3 دقیقه

بازگشت امید به بیت کوین؛ صعود دوباره در سپتامبر؟

بازگشت امید به بیت کوین؛ صعود دوباره در سپتامبر؟

آخرین گزارش از QCP Capital نشان می دهد که احتمالاً تثبیت قیمت بیت کوین به مدت دو ماه ادامه خواهد داشت و شانس شروع روند صعودی بعدی در سپتامبر ۲۰۲۴ وجود دارد.

کانال تلگرام مارکت فلو

در زمان انتشار این مطلب، قیمت بیت کوین با کاهش ۰.۴ درصدی با قیمت ۶۴,۳۶۲ دلار و ارزش بازار ۱.۲۶۸ تریلیون دلار معامله می شود.

قیمت بیت کوین در کوتاه مدت محدود شده است

طبق آخرین گزارش از QCP Capital، قیمت بیت کوین در کوتاه مدت محدود باقی مانده است. فعالیت معاملاتی نشان دهنده فروش گسترده آپشن های خرید بیت کوین است که قرار است ماه آینده منقضی شوند.

با این حال، QCP Capital انتظار حرکت صعودی قابل توجهی تا پایان سال را دارد. با وجود نزولی بودن فعلی، خرید تهاجمی برای آپشن های خرید از سپتامبر تا دسامبر وجود داشته است. این به طور واضح انتظارات از تثبیت تابستان و به دنبال آن تحرکات عمده بازار در حول و حوش انتخابات ایالات متحده را نشان می دهد.

این گزارش همچنین بیان می کند که استخراج کنندگان به دلیل قیمت های سر به سر بالا در میانه نصف شدن اخیر بیت کوین تحت فشار شدید برای فروش قرار گرفته اند. این فشار فروش به احتمال زیاد در آینده ادامه خواهد داشت و روند بهبود قیمت بیت کوین را به تأخیر می اندازد.

در نتیجه این فروش، ذخایر بیت کوین استخراج کنندگان به پایین ترین سطح خود در ۱۴ سال گذشته رسیده است و کل ذخایر از ابتدای سال بیش از ۵۰۰۰ بیت کوین کاهش یافته است. علاوه بر این، بازار با گزارش های مربوط به سیل عرضه جدید و بزرگ از سوی دولت آلمان بی ثبات شده است. اوایل این هفته، دولت آلمان ۳۰۰۰ بیت کوین فروخت و قصد دارد ۴۷۰۰۰ بیت کوین دیگر را در روزهای آینده بفروشد.

همچنین بخوانید: مایکرواستراتژی ۱۲ هزار بیت کوین دیگر به ذخایر خود اضافه کرد

در نهایت، نباید فراموش کرد که فروش مداومی از بازار صندوق های قابل معامله در بورس (ETF) وجود داشته است و ETF های بیت کوین نقطه ای طی هفته گذشته بیش از ۵۰۰ میلیون دلار ثبت کرده اند. این نشان دهنده عدم اعتماد بازیگران نهادی است که در انتظار معکوس شدن روند بیت کوین هستند.

تحولات صعودی این هفته

علاوه بر این، QCP Capital همچنین اشاره کرد که چندین تحول مثبت در این هفته به چشم انداز صعودی برای BTC کمک کرده است. برخی از عوامل کلیدی شامل خرید جدید ۱۱۹۳۱ بیت کوین توسط مایکرو استراتژی به ارزش خیره کننده ۸۰۰ میلیون دلار است.

از سوی دیگر، آرتور هیز، مدیرعامل بیت مِکس، همچنین روایت کلان اقتصادی خوش بینانه ای را به اشتراک گذاشته است که توضیح می دهد چگونه بحران بانکداری فعلی ژاپن می تواند جرقه یک روند صعودی بیت کوین را بزند.

همچنین بخوانید: تحلیل جدید IntoTheBlock از وضعیت بیت کوین

منبع: کوین گیپ
مارکت‌فلو هیچ‌گونه مسئولیتی در قبال معاملات مالی یا مدیریت دارایی‌های خواننده‌ی این مطلب را نمی‌پذیرد و مطالب ارائه شده تنها به عنوان اطلاعات عمومی از منابع خبری ارائه شده‌اند و نباید به عنوان مشاوره مالی یا سرمایه‌گذاری در نظر گرفته شوند.