counter statistics
ارز دیجیتال 600 فارکس 174
ارزش بازار 2,401,659,758,998
حجم معاملات 128,005,691,409
دامیننس
BTC: 54%
ETH: 17%
بیت کوین $65,426.44
بیت کوین مایکرواستراتژی
آخرین بروزرسانی:
بازدید: 8 زمان مطالعه: 2 دقیقه

مایکرواستراتژی ۱۲ هزار بیت کوین دیگر به ذخایر خود اضافه کرد

مایکرواستراتژی ۱۲ هزار بیت کوین دیگر به ذخایر خود اضافه کرد

شرکت مایکرواستراتژی همچنان به خرید بیت کوین ادامه می دهد و این بار با خرید ۱۲,۰۰۰ بیت کوین دیگر، ۷۸۶ میلیون دلار هزینه کرده است.

کانال تلگرام مارکت فلو

مایکل سیلور، بنیانگذار این شرکت، در روز پنجشنبه اعلام کرد که مایکرواستراتژی با استفاده از وجوه حاصل از فروش اوراق بهادار قابل تبدیل، ۱۱,۹۳۱ بیت کوین به ارزش ۷۸۶ میلیون دلار خریداری کرده است.

شرکت مایکرواستراتژی با استفاده از وجوه حاصل از اوراق قرضه قابل تبدیل و مازاد نقدینگی، ۱۱,۹۳۱ واحد بیت کوین دیگر به ارزش تقریبی ۷۸۶.۰ میلیون دلار با قیمت متوسط ۶۵,۸۸۳ دلار برای هر بیت کوین خریداری کرده است. تا تاریخ ۲۰/۶/۲۴، شرکت مایکرواستراتژی تعداد ۲۲۶,۳۳۱ بیت کوین را به ارزش تقریبی ۸.۳۳ میلیارد دلار با متوسط قیمت ۳۶,۷۹۸ دلار برای هر بیت کوین در اختیار دارد.
— مایکل سیلور⚡️ (@saylor) ۲۰ ژوئن ۲۰۲۴

طبق اعلامیه ی مایکرواستراتژی، این شرکت در بازه زمانی بین ۲۷ آوریل تا ۱۹ ژوئن، تقریبا ۱۲,۰۰۰ بیت کوین را با میانگین قیمت تقریبی ۶۵,۸۸۳ دلار برای هر بیت کوین خریداری کرده است. با این خرید جدید، مایکرواستراتژی به همراه شرکت های تابعه خود، در حال حاضر صاحب ۲۲۶,۳۳۱ بیت کوین به ارزش تقریبی ۱۵ میلیارد دلار است.

همچنین بخوانید: تحلیل جدید IntoTheBlock از وضعیت بیت کوین

این خرید کمتر از یک هفته پس از آن صورت گرفت که مایکرواستراتژی اعلام کرد اوراق بهادار قابل تبدیل به ارزش ۸۰۰ میلیون دلار با نرخ بهره ۲.۲۵ درصد در سال، به منظور خرید بیشتر بیت کوین، عرضه کرده است. با وجود این خرید عظیم، به نظر می رسد مایکرواستراتژی تنها بعد از بلک راک که در حال حاضر بیش از ۳۰۵,۰۰۰ بیت کوین را از طریق صندوق قابل معامله در بورس بیت کوین (ETF) خود نگهداری می کند، در رتبه دوم قرار دارد.

پس از اعلام این خبر، قیمت سهام مایکرواستراتژی (MSTR) در معاملات پیش از بازار ۲.۳ درصد افزایش یافت و به ۱,۵۰۳ دلار رسید (طبق داده های Nasdaq). در زمان نگارش این متن، هر بیت کوین طبق داده های کوین مارکت کپ با قیمت تقریبی ۶۵,۹۴۴ دلار معامله می شود.

همچنین بخوانید: بیت کوین در صرافی ها کم شد؛ رسیدن ذخایر به پایین ترین سطح سه سال اخیر

منبع: کریپتو دات نیوز
مارکت‌فلو هیچ‌گونه مسئولیتی در قبال معاملات مالی یا مدیریت دارایی‌های خواننده‌ی این مطلب را نمی‌پذیرد و مطالب ارائه شده تنها به عنوان اطلاعات عمومی از منابع خبری ارائه شده‌اند و نباید به عنوان مشاوره مالی یا سرمایه‌گذاری در نظر گرفته شوند.