counter statistics
ارز دیجیتال 600 فارکس 174
ارزش بازار 2,394,342,293,896
حجم معاملات 155,914,125,318
دامیننس
BTC: 54%
ETH: 17%
بیت کوین $64,614.83
آوالانچ تحلیل تکنیکال
آخرین بروزرسانی:
بازدید: 2 زمان مطالعه: 3 دقیقه

رشد قیمت آوالانچ؛ عبور از سد ۳۰ دلاری در پیش است؟

رشد قیمت آوالانچ؛ عبور از سد ۳۰ دلاری در پیش است؟

قیمت AVAX بالاتر از مقاومت ۲۸.۶۵ دلار در حال افزایش است. اگر یک حرکت صعودی واضح بالای منطقه مقاومت ۳۰.۰۰ دلار وجود داشته باشد، آوالانچ می تواند بیشتر افزایش یابد.

کانال تلگرام مارکت فلو
  • قیمت AVAX در برابر دلار آمریکا از منطقه حمایتی ۲۷.۴۰ دلار بالاتر می رود.
  • قیمت بالاتر از ۲۸.۶۵ دلار و میانگین متحرک ساده ۱۰۰ ساعته معامله می شود.
  • شکستی بالاتر از یک کانال نزولی کلیدی با مقاومت ۲۸.۴۰ دلار در نمودار ساعتی جفت AVAX/USD (منبع داده از صرافی کراکن) وجود داشت.
  • این جفت می تواند به افزایش خود ادامه دهد اگر بالاتر از سطوح حمایتی ۲۸.۶۵ دلار و ۲۸.۵۰ دلار باقی بماند.

قیمت آوالانچ در حال افزایش است

پس از یک کاهش مداوم، AVAX آوالانچ در نزدیکی منطقه ۲۵.۰۰ دلاری حمایت یافت. یک پایه حمایتی بالاتر از ۲۵.۰۰ دلار تشکیل شد و قیمت مانند بیت کوین و اتریوم شروع به افزایش مجدد کرد.

قیمت بیش از ۸ درصد افزایش یافت و موانع زیادی را در حدود ۲۸.۵۰ دلار شکست. شکستی بالاتر از یک کانال نزولی کلیدی با مقاومت ۲۸.۴۰ دلار در نمودار ساعتی جفت AVAX/USD وجود داشت. این جفت حتی مقاومت ۲۹.۴۰ دلاری را پشت سر گذاشت تا وارد یک منطقه مثبت شود.

قیمت آوالانچ اکنون بالاتر از ۲۸.۵۰ دلار و میانگین متحرک ساده ۱۰۰ ساعته معامله می شود. این نشان دهنده علائم مثبتی بالاتر از سطح بازپس گیری فیبوی ۲۳.۶٪ از حرکت صعودی از کف نوسان ۲۷.۳۷ دلار به سقف ۲۹.۹۵ دلار است.

نمودار تحلیل تکنیکال آوالانچ

در سمت بالا، یک مقاومت فوری در نزدیکی ۳۰.۰۰ دلار است. مقاومت اصلی بعدی در حال شکل گیری در نزدیکی منطقه ۳۰.۵۰ دلار است. اگر یک شکست صعودی بالاتر از سطح ۳۰.۵۰ دلار وجود داشته باشد، قیمت می تواند به طور قابل توجهی افزایش یابد. در حالت ذکر شده، قیمت می تواند به طور پیوسته به سمت سطح ۳۲.۵۰ دلار یا حتی ۳۴.۰۰ دلار افزایش یابد.

آیا افت قیمت در آوالانچ پیش بینی می شود؟

اگر قیمت AVAX نتواند بالاتر از سطوح ۳۰.۰۰ دلار یا ۳۰.۵۰ دلار به افزایش خود ادامه دهد، ممکن است اصلاح نزولی را آغاز کند. حمایت فوری در نزول در نزدیکی سطح ۲۹.۳۵ دلار است.

همچنین بخوانید: آوالانچ میزبان وام های رهنی توکن شده توسط هومیوم

حمایت اصلی در نزدیکی منطقه ۲۸.۶۵ دلار و سطح فیبوی بازپس گیری ۵۰٪ از حرکت صعودی از کف نوسان ۲۷.۳۷ دلار به سقف ۲۹.۹۵ دلار است. شکستن نزولی زیر سطح ۲۸.۶۵ دلار می تواند درهای سقوط به سمت ۲۸.۰۰ دلار و میانگین متحرک ساده ۱۰۰ (۴ ساعت) را باز کند. حمایت اصلی بعدی در نزدیکی سطح ۲۷.۴۰ دلار است.

شاخص های تکنیکال

MACD ساعتی - MACD برای AVAX/USD در حال کسب تکانه در منطقه صعودی است.

RSI ساعتی (شاخص قدرت نسبی) – RSI برای AVAX/USD اکنون بالاتر از سطح ۵۰ است.

سطوح اصلی حمایت - ۲۹.۳۵ دلار و ۲۸.۶۵ دلار.

سطوح اصلی مقاومت - ۳۰.۰۰ دلار و ۳۰.۵۰ دلار.

همچنین بخوانید: جهش بیت‌کوین و میم‌کوین‌ها: سولانا و آوالانچ در اوج!

منبع: نیوز بی‌تی‌سی
مارکت‌فلو هیچ‌گونه مسئولیتی در قبال معاملات مالی یا مدیریت دارایی‌های خواننده‌ی این مطلب را نمی‌پذیرد و مطالب ارائه شده تنها به عنوان اطلاعات عمومی از منابع خبری ارائه شده‌اند و نباید به عنوان مشاوره مالی یا سرمایه‌گذاری در نظر گرفته شوند.