counter statistics
ارز دیجیتال 602 فارکس 174
ارزش بازار 2,459,953,162,496
حجم معاملات 94,069,179,505
دامیننس
BTC: 54%
ETH: 17%
بیت کوین $66,852.05
کوزموس رمزارز
آخرین بروزرسانی:
بازدید: 15 زمان مطالعه: 2 دقیقه

افزایش قیمت ۱۵ درصدی کوزموس (ATOM) و دلایل آن

افزایش قیمت ۱۵ درصدی کوزموس (ATOM) و دلایل آن

آلت کوین‌های بازار ارزهای دیجیتال در حال آزمون مجدد حرکت‌های قیمتی هستند و به نظر می‌رسد بازار خود را برای حرکت صعودی ملایم آماده می‌کند. کوزموس یکی از سکه‌هایی است که در این زمان، پس از رشد ۴.۲۴ درصدی در ۲۴ ساعت گذشته، برجسته‌ترین چشم‌انداز رشد را دارد.

کانال تلگرام مارکت فلو

رشد کوزموس در هفت روز گذشته، زمانی که توکن بیش از ۱۵.۷۵ درصد جهش کرد، آغاز شد. این رشد نهایتاً توسط روندهای مثبت اطراف اکوسیستم Cosmos تقویت می‌شود. همانطور که در پروتکل این رمزارز به اشتراک گذاشته شده است، نقشه راه پروتکل ارتباطات بین بلاک چین (IBC) ابتکاری اعلام شد و این خوشبینی را تقویت کرد که پروتکل Cosmos همچنان در راستای رقابت با همتایان خود است.

همانطور که مشخص شد، پروتکل IBC در حل مشکلات زیادی در صنعت نقش خواهد داشت، از جمله امکان ارتباط بین یک یا چند بلاک‌چین. در عین حال قرار دادن کوزموس به عنوان یکی از ارائه‌دهندگان آخرین راه‌حل‌های بلاک‌چین است که می‌تواند در مقیاسی وسیع مورد استفاده قرار گیرد.

نقشه راه ارائه شده نشان می‌دهد که پروتکل IBC در اکوسیستم Cosmos نقش اساسی را خواهد داشت و موضوعات اصلی آن در سال آینده گسترش و قابل استفاده هستند.

پیش‌بینی رشد کوزموس

درست همانطور که توسعه دهندگان و مبتکران Shiba Inu پیش‌بینی می‌کنند، ایجاد برنامه‌های جدیدی که می‌توانند کاربری رمزارز را تقویت کنند، یکی از عوامل اصلی برای افزایش آگاهی رمزارز و رشد آن به صورت طبیعی است.

برای Cosmos، پتانسیل صعود همچنان بالاست، زیرا تلاش آن برای جبران ضررهای وارده در طول زمستان کریپتوها همچنان ادامه دارد. پیش‌بینی می‌شود که با این اهداف و انگیزه‌های اصلی در سال آینده، Cosmos در نهایت از طریق حمایت منحصربه‌فرد جامعه خود در سراسر جهان به اهداف خود دست یابد.

مارکت‌فلو هیچ‌گونه مسئولیتی در قبال معاملات مالی یا مدیریت دارایی‌های خواننده‌ی این مطلب را نمی‌پذیرد و مطالب ارائه شده تنها به عنوان اطلاعات عمومی از منابع خبری ارائه شده‌اند و نباید به عنوان مشاوره مالی یا سرمایه‌گذاری در نظر گرفته شوند.