counter statistics
ارز دیجیتال 607 فارکس 174
ارزش بازار 2,389,796,075,830
حجم معاملات 161,313,481,313
دامیننس
BTC: 54%
ETH: 17%
بیت کوین $64,463.98
ارز دیجیتال تحلیل بازار
آخرین بروزرسانی:
بازدید: 31 زمان مطالعه: 3 دقیقه

ایردراپ های ارزهای دیجیتال؛ فرصت سرمایه گذاری در تیر ماه

ایردراپ های ارزهای دیجیتال؛ فرصت سرمایه گذاری در تیر ماه

ریزش ارزهای دیجیتال کمی متوقف شده و پروتکل ها به دنبال جذب مجدد جامعه هستند. در اینجا لیستی از ایردراپ ارزهای دیجیتال برای تیرماه آورده شده است.

کانال تلگرام مارکت فلو

ایردراپ  ارزهای دیجیتال باعث ایجاد انگیزه برای پروتکل های وب ۳ می شوند زیرا جامعه را به سمت پروژه سوق می دهند. شرکت های رمزنگاری به دلایل زیادی سال هاست که برای کاربران خود ایردراپ برگزار می کنند. تعدادی از پروتکل ها از ایردراپ برای آزمایش اثربخشی توکن ها و اکوسیستم خود استفاده می کنند، در حالی که برخی دیگر برای جذب و حمایت از کل جامعه، ایردراپ هایی را ارائه می دهند.

افزایش قیمت ارزهای دیجیتال در سال جاری منجر به پذیرش گسترده تر شده است. در نتیجه، چندین پروتکل برای به دست آوردن پشتیبانی بیشتر و دسترسی جامعه، ایردراپ هایی را منتشر کرده اند. در حال حاضر، بازار ارزهای دیجیتال در حال تجربه بهبود قیمت است و قرار است ماه آینده ایردراپ هایی برگزار شود. در اینجا به برخی از ایردراپ هایی که باید در تیرماه به آنها توجه کنید اشاره شده است.

ایردراپ ارز دیجیتال زیتا (Zeta)

ایردراپ ارز دیجیتال زیتا چین تا تیرماه ادامه خواهد داشت و آن را به یکی از لیستینگ های محبوب ماه آینده تبدیل می کند. این پروتکل به عنوان یک پلتفرم مشتقات دیفای (DeFi) در هفته های اخیر مورد توجه قرار گرفته است. زتا ۸ درصد از کل عرضه خود را به کاربرانی که امتیاز Z کسب کرده اند اختصاص خواهد داد. کاربرانی که تا تاریخ ۷ ژوئن ۵۰۰ امتیاز Z کسب کرده باشند، شرایط دریافت ایردراپ را خواهند داشت.

برای ادامه، کاربران باید از داشبورد زتا بازدید کنند، کیف پول سولانا را متصل کرده و تعداد توکن های اختصاص یافته به واجدین شرایط را بررسی کنند. کاربران تا ۲۵ سپتامبر فرصت دارند تا توکن های خود را قبل از اینکه از طریق مشوق های دیگر به جامعه بازگردند، دریافت کنند.

همچنین بخوانید: همکاری استیت استریت و گلکسی برای عرضه ETFهای جدید کریپتو

بازارهای Rho

ارائه دهنده وام، Rho Market، یک ایردراپ رمزارز برای پاداش دادن به مشارکت کاربران و توزیع توکن ها بین کاربران اولیه راه اندازی کرده است. انتظار می رود کاربران از پروتکل بازدید کنند، یک کیف پول متصل کنند و به اسکرول نتورک بروند. پس از تامین دارایی برای استخرهای وام دهی خاص، شرکت کنندگان می توانند توکن های RXP بیشتری به دست آورند.

بلست (Blast)

شبکه اتریوم لایه ۲، بلست، یک ایردراپ رمزارز برای کاربران اعلام کرده است. این ابتکار به مدت ۳۰ روز به طول می انجامد و شرکت ۱۷ میلیارد توکن را ایردراپ می کند. در حال حاضر ۱۷.۵ درصد از عرضه آزاد می شود و فاز دوم در حال انجام است. کاربران برای دریافت ایردراپ باید از پروتکل بازدید کنند، یک کیف پول متصل کرده و ثبت نام کنند.

Optopia، Zeek Network، Infinex، Sophon و غیره از جمله ایردراپ های دیگری هستند که در ماه تیرماه برگزار خواهند شد.

همچنین بخوانید: حمایت مالی ۵۰۰ هزار دلاری بیت کوینر از جولیان آسانژ

منبع: کوین گیپ
مارکت‌فلو هیچ‌گونه مسئولیتی در قبال معاملات مالی یا مدیریت دارایی‌های خواننده‌ی این مطلب را نمی‌پذیرد و مطالب ارائه شده تنها به عنوان اطلاعات عمومی از منابع خبری ارائه شده‌اند و نباید به عنوان مشاوره مالی یا سرمایه‌گذاری در نظر گرفته شوند.