counter statistics
ارز دیجیتال 600 فارکس 174
ارزش بازار 2,412,446,022,947
حجم معاملات 125,172,654,153
دامیننس
BTC: 55%
ETH: 17%
بیت کوین $65,808.97
ارز دیجیتال رمزارز قوانین
آخرین بروزرسانی:
بازدید: 14 زمان مطالعه: 3 دقیقه

آزادی بیشتر برای رمز ارزها در بریتانیا

آزادی بیشتر برای رمز ارزها در بریتانیا

از تاریخ ۲۶ آوریل، قوانین جرائم اقتصادی بریتانیا شامل احکام جبران خسارت مدنی برای مصادره دارایی های رمزنگاری خواهد شد. از تاریخ ۲۶ آوریل، قوانین جرائم اقتصادی بریتانیا شامل احکام جبران خسارت مدنی برای مصادره دارایی های رمزنگاری خواهد شد.

کانال تلگرام مارکت فلو

این سند که در تاریخ ۲۹ فوریه منتشر شد، اصلاحات انجام شده در قانون جرایم اقتصادی و شفافیت شرکتی ۲۰۲۳ را شرح می دهد، که اختیارات آژانس ملی جرائم را برای مصادره و توقیف دارایی های رمزنگاری که این آژانس مشکوک است با فعالیت های غیرقانونی مشکوک مرتبط است، بدون نیاز به گذراندن رویه های حقوقی گسترده، گسترش می دهد.

علاوه بر این، مقامات قادر خواهند بود دارایی های رمزنگاری را مستقیماً از صرافی ها و ارائه دهندگان کیف پول نگهداری بازیابی کنند. آنها همچنین در صورت نیاز این اختیار را خواهند داشت که دارایی های رمزنگاری را نابود کنند. در حالی که این سند فرآیند انجام این کار را مشخص نکرده است، رایج ترین روش برای نابود کردن یک توکن رمزنگاری، سوزاندن آن با انتقال توکن ها به یک آدرس کیف پول سوزانده شده است، به این ترتیب آنها از گردش خارج می شوند. این قانون در تاریخ ۲۶ آوریل اجرایی خواهد شد.

طبق گزارش کوین تلگراف در سپتامبر ۲۰۲۲، هدف قانون تصویب شده، گسترش توانایی مقامات برای سرکوب استفاده از ارزهای دیجیتال در جرایمی مانند جرایم سایبری، کلاهبرداری و قاچاق مواد مخدر است. یکی از مفاد لایحه جرایم اقتصادی و شفافیت شرکتی، امکان بازیابی دارایی های رمزنگاری شده مورد استفاده در جرایم را بدون نیاز به دستگیری اولیه می دهد، زیرا برخی از افراد ممکن است با ماندن در خارج از کشور از محکومیت اجتناب کنند.

با این حال، یک شهروند بریتانیایی که قربانی کلاهبرداری رمزنگاری شده بود و حدود ۴۶۰۰۰ دلار را از طریق کلاهبرداران از دست داد، اعلام کرد که مقامات بریتانیا ممکن است برای رسیدگی به جرایم رمزنگاری علیه ساکنان بریتانیا «آمادگی کم» داشته باشند. وی ادعا کرد که این آژانس برای بازیابی وجوه دزدیده شده او اقدامات لازم را انجام نداده است.

همچنین بخوانید: پپه ۲۵۰ درصد بالا رفت! منتظر شگفتی‌های مارس باشیم؟

در همین حال، دولت بریتانیا اخیراً قصد خود را برای تصویب قوانین جدید برای تنظیم استیبل کوین ها و سهام گذاری رمزنگاری در شش ماه آینده اعلام کرده است. بیم آفولامی، معاون اقتصادی خزانه داری، در جریان رویدادی در لندن که توسط کوین بیس در تاریخ ۱۹ فوریه برگزار شد، اعلام کرد که دولت قصد دارد مقررات را قبل از انتخابات سال آینده، که قرار است تا ۲۸ ژانویه ۲۰۲۵ برگزار شود، تکمیل کند.

«ما کاملاً واضح هستیم که می‌خواهیم این کارها را در اسرع وقت انجام دهیم و فکر می کنم در طی شش ماه آینده، این کارها قابل انجام است.»

منبع: CoinTelegraph

همچنین بخوانید: توافق مقامات انرژی آمریکا برای نابودی اطلاعات نظرسنجی رمزارز

مارکت‌فلو هیچ‌گونه مسئولیتی در قبال معاملات مالی یا مدیریت دارایی‌های خواننده‌ی این مطلب را نمی‌پذیرد و مطالب ارائه شده تنها به عنوان اطلاعات عمومی از منابع خبری ارائه شده‌اند و نباید به عنوان مشاوره مالی یا سرمایه‌گذاری در نظر گرفته شوند.