counter statistics
ارز دیجیتال 600 فارکس 174
ارزش بازار 2,398,636,991,451
حجم معاملات 128,008,448,314
دامیننس
BTC: 54%
ETH: 17%
بیت کوین $65,312.10
پپه رمزارز ارز دیجیتال
آخرین بروزرسانی:
بازدید: 14 زمان مطالعه: 3 دقیقه

پپه ۲۵۰ درصد بالا رفت! منتظر شگفتی‌های مارس باشیم؟

پپه ۲۵۰ درصد بالا رفت! منتظر شگفتی‌های  مارس باشیم؟

فصل صعودی با خودش سورپرایزهای زیادی به همراه دارد. گاهی اوقات، در طول یک روند صعودی، کوین هایی که سقوط کرده اند یا مرده به حساب می آیند، می توانند دوباره افزایش یابند، و توکن هایی با مدل های معیوب می توانند خود را اصلاح کنند. در مورد سکه پپه (PEPE) که تصور می شد ارزش و کاربرد خود را از دست داده است، اما به تازگی مورد توجه قرار گرفته و تعداد زیادی را به خود جلب کرده است، این وضعیت وجود دارد.

کانال تلگرام مارکت فلو

با نزدیک شدن بیت کوین به قیمت اوج خود و افزایش بازار، فضای ارزهای دیجیتال با فعالیت های زیادی روبرو است. به دلیل محبوبیت گسترده و هزینه کم آنها که طیف وسیعی از سرمایه گذاران را جذب می کند، میم ها به طور ویژه از این رنسانس سود برده اند.

سکه پپه در میان افزایش علاقه به میم کوین ها صعود می کند

سکه پپه در این موج علاقه با قرار گرفتن در رتبه سوم در رده بندی میم کوین ها، تنها پشت سر شیبا اینو (SHIB) و دوج کوین (DOGE)، خود را برجسته کرده است. این افزایش نشان می دهد که سرمایه گذاران بیشتر به آن علاقه مند می شوند. PEPE مسیر بسیار متنوعی داشت و در دوره‌هایی که حدس‌هایی در مورد یک تغییر روند عظیم وجود داشت، به دارایی میلیارد دلاری تبدیل شد. ارزش بازار میم کوین ها به طور چشمگیری در حال افزایش بود.

امروز، پپه به بالاترین قیمت ۰.۰۰۰۰۰۴۱ دلار رسید و در بازه زمانی هفتگی، افزایش چشمگیر ۲۵۵ درصدی را به ثبت رساند. عملکرد این کوین در بازه زمانی 24 ساعته نیز قابل توجه بود و تقریباً ۵۰ درصد افزایش یافت. نمودار هفتگی نشان می دهد که ارزش پپه همچنان بالاتر از سطح مقاومت حیاتی است، که نشان می دهد بازار اعتماد به نفس دارد و ممکن است افزایش های بیشتری در پیش باشد.

اگر بازار قیمت را بالاتر از سطح مانع ۰.۰۰۰۰۰۲۸۰ دلار فشار دهد، گاوها دوباره قدرت خواهند گرفت و سطح مقاومت بالایی قیمت را با قیمت ۰.۰۰۰۰۰۳۱۵ دلار به چالش خواهند کشید. علاوه بر این، اگر گاوها همچنان بازار را در اختیار داشته باشند، قیمت بیشتر افزایش خواهد یافت و برای آزمایش محدوده بالایی خود در ۰.۰۰۰۰۰۳۵۰ دلار آماده خواهد شد.

نمودار پپه

همچنین بخوانید: توکن های پپه و ویف در شبکه های اتریوم و سولانا با ۵۰ درصد رشد در صدر اخبار

افزایش سود میم کوین

در همین حال، زمانی که شش کیف پول مهم معاملات انجام دادند و حدود ۲ تریلیون سکه PEPE را بین خود فروختند، سناریوی قابل توجهی رخ داد. فروش کل معامله حدود ۴.۳۷ میلیون دلار بود، در حالی که سود تقریباً به ۲ میلیون دلار رسید. مبادلات توکن به این اندازه نشان دهنده میزان فعالیت بازار پیرامون PEPE در طول این روند صعودی است.

اگرچه سکه پپه فاقد پیچیدگی فنی اتریوم است، اما مزایای آن در مشارکت فعال جامعه و ظرفیت رسانه های اجتماعی برای همه گیر شدن نهفته است. مانند سایر میم کوین ها، سکه پپه به دلیل تاییدیه های افراد مشهور و احساسات جامعه در معرض نوسانات قابل توجهی در ارزش قرار دارد. این امر آن را به یک فرصت سرمایه گذاری بالقوه سودآور برای افرادی تبدیل می کند که در زمینه فرهنگ پر تلاطم میم های اینترنتی مهارت دارند.

با افزایش قابل توجه ۲۵۰ درصدی سکه پپه، همه نگاه ها به مارس برای این ارز دیجیتال غیرقابل پیش بینی است. با اشتیاق سرمایه گذاران برای تحولات بعدی، این سوال همچنان باقی است: آیا سکه پپه همچنان به چالش کشیدن انتظارات و رونمایی از شگفتی های بیشتر در ماه آینده ادامه خواهد داد؟

منبع: NewsBTC

مارکت‌فلو هیچ‌گونه مسئولیتی در قبال معاملات مالی یا مدیریت دارایی‌های خواننده‌ی این مطلب را نمی‌پذیرد و مطالب ارائه شده تنها به عنوان اطلاعات عمومی از منابع خبری ارائه شده‌اند و نباید به عنوان مشاوره مالی یا سرمایه‌گذاری در نظر گرفته شوند.