counter statistics
ارز دیجیتال 600 فارکس 174
ارزش بازار 2,407,014,334,220
حجم معاملات 127,293,984,291
دامیننس
BTC: 54%
ETH: 17%
بیت کوین $65,618.85
میم کوین سولانا
آخرین بروزرسانی:
بازدید: 18 زمان مطالعه: 3 دقیقه

رقابت میم کوین ها با تم سگ در برابر توکن های سولانا

رقابت میم کوین ها با تم سگ در برابر توکن های سولانا

بازار ارزهای دیجیتال در ۲۴ ساعت گذشته حرکت خنثی داشته است، با این حال، توکن های میم با مضمون سگ و توکن های ساخته شده روی شبکه سولانا با اقبال روبرو شده اند.

کانال تلگرام مارکت فلو

ارزهای دیجیتال با مضمون سگ در طول این هفته به صورت جانبی معامله شدند و در نهایت، ضررهای وارده باعث جبران سودهای قبلی شد. بازار گسترده ارزهای دیجیتال نیز با نوسانات قیمتی پس از جهش اولیه در ابتدای هفته، حرکت مشابهی را تجربه کرد. ارزش کل بازار همچنان در حدود ۲.۲۶ تریلیون دلار باقی مانده است و خریداران در انتظار جهت گیری بعدی بازار هستند.

میم کوین ها در این هفته با افزایش ورودی سرمایه، ارزش کل بازار را به ۴۹.۶ میلیارد دلار رساندند. با این حال، ۲۴ ساعت گذشته تمام سودهای اندکی که دیده می شد را از بین برد، اما برخی از دسته های توکن های میم در جهت متفاوتی حرکت کرده اند. توکن های میم با مضمون سگ با ارزش بازار بالا و توکن های سولانا بر اساس نحوه معامله دارایی ها، با اقبال روبرو شدند.

میم کوین های با مضمون سگ، سودهای خود را از دست می دهند

هفته گذشته شاهد کاهش شدید ارزش این دسته از دارایی ها بودیم، زیرا دوج کوین (DOGE) و شیبا اینو (SHIB) به صورت منفی معامله شدند. ارزش کل بازار با افزایش ۰.۱ درصدی به ۳۵.۲ میلیارد دلار رسیده است در حالی که حجم معاملات روزانه بیش از ۲ میلیارد دلار است. در ۲۴ ساعت گذشته، دارایی هایی مانند دوج توکن، داگ ویف نو هت و دوج ورس، پیشتاز افزایش قیمت بوده اند. دوج توکن با افزایش عظیم ۷۹۰ درصدی، رقم هفتگی خود را به ۲۹۷۰ درصد رساند.

داگ ویف نو هت و دوج ورس در همین مدت زمان به ترتیب ۴۶ درصد و ۴۳ درصد افزایش یافتند. در حالی که اینها بزرگترین افزایش قیمت ها بودند، دارایی های برتر با خروج از بازار مواجه شدند. دوج کوین در حال حاضر با قیمت ۰.۱۲۳۷ دلار معامله می شود و امروز خروج سرمایه ای ۱.۱ درصدی را تجربه کرده است در حالی که ارقام هفتگی با کاهش ۰.۸ درصدی روبرو شده اند. از سوی دیگر، خروج سرمایه از شیبا اینو با ۲.۴ درصد خروج روزانه و ۴ درصد خروج هفتگی افزایش یافته است.

همچنین بخوانید: گیم استاپ: پیش گام حرکت بزرگ بعدی میم کوین ها؟

نمودار قیمت دوج کوین

داگ ویف هت (WIF) پس از اینکه خریداران در معاملات اواسط هفته سرعت خود را افزایش دادند، ضررهای هفتگی خود را جبران کرده و وارد منطقه سبز شد و به ۷ درصد سود دست یافت.

رالی توکن های میم سولانا

برخلاف سایر دسته ها، توکن های میم سولانا در این هفته به دنبال فعالیت معاملاتی SOL با اقبال روبرو شدند. توکن های سولانا امروز ۴.۶ درصد افزایش یافته اند و خریداران به دنبال سودهای بیشتر هستند. افزایش های اخیر پس از درخواست های صندوق های قابل معامله در بورس (ETF) مبتنی بر دارایی های دیجیتال در ایالات متحده صورت گرفته است. از جمله پیشتازان افزایش قیمت می توان به کامالا هریس و مگا پپه اشاره کرد که به ترتیب ۷۷ درصد و ۲۲.۲ درصد افزایش ورودی سرمایه را تجربه کرده اند. با این حال، دارایی های بزرگتر مانند داگ ویف هت، بونک و بوم به ترتیب با کاهش ۷ درصد، ۴.۶ درصد و ۸.۲ درصد روبرو شدند.

همچنین بخوانید: پپه ترامپ و گواکاموله؛ میم کوین های جدید سولانا

منبع: کوین گیپ
مارکت‌فلو هیچ‌گونه مسئولیتی در قبال معاملات مالی یا مدیریت دارایی‌های خواننده‌ی این مطلب را نمی‌پذیرد و مطالب ارائه شده تنها به عنوان اطلاعات عمومی از منابع خبری ارائه شده‌اند و نباید به عنوان مشاوره مالی یا سرمایه‌گذاری در نظر گرفته شوند.