counter statistics
ارز دیجیتال 600 فارکس 174
ارزش بازار 2,400,864,168,828
حجم معاملات 127,267,485,558
دامیننس
BTC: 54%
ETH: 17%
بیت کوین $65,535.78
میم کوین سولانا
آخرین بروزرسانی:
بازدید: 15 زمان مطالعه: 3 دقیقه

پپه ترامپ و گواکاموله؛ میم کوین های جدید سولانا

پپه ترامپ و گواکاموله؛ میم کوین های جدید سولانا

ارزهای دیجیتال با رشد روزانه همراه هستند و طبقاتی مانند سکه های میم سولانا و امور مالی غیرمتمرکز (DeFi) در تلاش برای خروج از بازار نزولی هستند.

کانال تلگرام مارکت فلو

این هفته، دارایی ها در حال بهبود هستند، اگرچه ممکن است به دلیل معاملات منفی قبلی، بسیاری از آنها در منطقه قرمز باقی بمانند. ارزش کل بازار ۲.۴۲ تریلیون دلار است که در ۲۴ ساعت گذشته تقریباً ۲ درصد افزایش یافته است.

بازار سکه های میم امروز با افزایش ۵ درصدی، شاهد سودهای گسترده تری بود. قیمت بیت کوین همچنان بالای ۶۵ هزار دلار باقی مانده است زیرا گاوها انتظار دارند با تسلط احساسات مثبت، روند گسترده تری بالای ۷۰ هزار دلار داشته باشد. سکه های میم سولانا نیز به مدت یک هفته به صورت جانبی معامله می شدند، اما در ۴۸ ساعت گذشته شاهد تغییر جهت بوده اند. در اینجا لیستی از سکه های برتر میم سولانا وجود دارد که در تلاش برای خروج از بازار نزولی در این هفته هستند.

RNT

توکن تِیت پس از روزها افت، در حال افزایش است. سکه میم سولانا با افزایش ۱۰۳ درصدی، در حال حاضر با قیمت ۰.۰۱۰۸۲ دلار معامله می شود، زیرا محبوبیت توکن های افراد مشهور در حال افزایش است. در حالی که سود روزانه در منطقه سبز قرار دارد، اعداد بلندمدت خروج سرمایه را نشان می دهد. با افزایش حجم معاملات روزانه آن به ۲۲.۹ میلیون دلار، شاهد رشد باثباتی هستیم و این باعث می شود RNT یک سکه میم سولانا باشد که باید برای خروج احتمالی از بازار نزولی زیر نظر داشت.

پپه ترامپ

مانند توکن های با مضمون تِیت، سکه های میم با مضمون ترامپ نیز در ماه های گذشته به دلیل اظهارات مثبت در مورد این بخش، سودهای کلانی به دست آوردند. پپه ترامپ امروز ۲۵ درصد افزایش یافته است و با قیمت ۰.۰۰۲۵۷۸ دلار معامله می شود. ارقام بلندمدت با خروج هفتگی مشابه در منطقه قرمز قرار دارند. در ۳۰ روز گذشته، این دارایی خروج ۳۹ درصدی را ثبت کرد زیرا سکه های میم سولانا در مقایسه با اعداد سه ماهه اول سال ۲۰۲۴، قدرت خود را از دست دادند.

همچنین بخوانید: ۳ میم کوین که در رالی بازار می توانند جهش کنند

گاوها انتظار یک رالی را دارند زیرا شرایط کلان اقتصادی به نفع دارایی های رمزنگاری خنک می شود. این توکن، پپه، سکه میم محبوب و ترامپ را با هم ادغام می کند زیرا کاربران انتظار افزایش دیگری را دارند.

گواکاموله

گواکاموله امروزه یکی از سکه های برتر میم سولانا است که بر فضای کریپتو حکمرانی می کند. قیمت GUAC در ۲۴ ساعت گذشته ۲۱ درصد افزایش یافته است در حالی که ارقام بلندمدت همانطور که انتظار می رفت در منطقه قرمز قرار دارند. خروج ماهانه ۴۹ درصد کاهش قیمت آن را قبل از افزایش اخیر رقم زد. ارزش بازار GUAC با توجه به داده های کوین گکو ۸.۴ میلیون دلار افزایش یافته است در حالی که حجم معاملات روزانه آن در حدود ۴۴۵۰۰۰ دلار است.

همچنین بخوانید: گلکسی به دنبال داگ ویف هت؛ چه آینده ای در انتظار WIF است؟

منبع: کوین گیپ
مارکت‌فلو هیچ‌گونه مسئولیتی در قبال معاملات مالی یا مدیریت دارایی‌های خواننده‌ی این مطلب را نمی‌پذیرد و مطالب ارائه شده تنها به عنوان اطلاعات عمومی از منابع خبری ارائه شده‌اند و نباید به عنوان مشاوره مالی یا سرمایه‌گذاری در نظر گرفته شوند.