counter statistics
ارز دیجیتال 600 فارکس 174
ارزش بازار 2,426,146,014,722
حجم معاملات 123,883,370,135
دامیننس
BTC: 54%
ETH: 17%
بیت کوین $65,948.65
داگ ویف هت میم کوین
آخرین بروزرسانی:
بازدید: 27 زمان مطالعه: 5 دقیقه

گلکسی به دنبال داگ ویف هت؛ چه آینده ای در انتظار WIF است؟

گلکسی به دنبال داگ ویف هت؛ چه آینده ای در انتظار WIF است؟

مایک نووگراتز، مدیرعامل گلکسی دیجیتال، به احتمال خرید توکن داگ ویف هت (Dogwifhat)، یک میم کوین محبوب بر بستر سولانا، اشاره کرده است که این امر می تواند باعث افزایش اخیر قیمت WIF شده باشد.

کانال تلگرام مارکت فلو

مایک نووگراتز، مدیرعامل گلکسی دیجیتال، در پست اخیر خود در پلتفرم شبکه اجتماعی X، علاقه خود را به داگ ویف هت (WIF) که یک میم کوین محبوب بر بستر سولانا است، نشان داد. علاوه بر این، جامعه ارزهای دیجیتال نیز علاقه مجددی به داگ ویف هت نشان دادند و پس از آن قیمت WIF بیش از ۵ درصد افزایش یافت. این افزایش، روند نزولی اخیر قیمت WIF را متوقف کرد.

داگ ویف هت توجه بزرگان صنعت را به خود جلب می کند

نووگراتز با کنجکاوی پرسید: «کسی میداند از کجا می توانم یکی از کلاه های این سگ را بخرم؟ هدیه ای عالی برای کسی که می شناسم.» این سوال ظاهراً معمولی، گمانه زنی هایی را در جامعه ارزهای دیجیتال در مورد علاقه احتمالی به میم کوین داگ ویف هت ایجاد کرده است.

گلکسی دیجیتال که به خاطر همکاری با اینوسکو (Invesco) در انتشار صندوق قابل معامله در بورس بیت کوین BTCO شناخته شده است، رسما در مورد هیچ گونه مشارکت با داگ ویف هت اظهارنظری نکرده است. با این حال، پست نووگراتز در X باعث شده است که بسیاری بر این باور باشند که این شرکت ممکن است در حال بررسی این میم کوین برای سبد سرمایه گذاری خود باشد.

ایلان ماسک، کارآفرین حوزه فناوری، با صحبت های غیرمستقیم خود در مورد داگ ویف هت در یک لایو استریم در اوایل این هفته به این هیاهو دامن زد. در ویدیویی که در X مورد توجه گسترده قرار گرفت، ماسک شنیده شد که «داگ ویف هت را می شناسد.»

علاوه بر این، اشاره گذرا ایلان ماسک به سرعت توجه تعداد زیادی از دنبال کنندگان او در X را به خود جلب کرد و به طور قابل توجهی بر پویایی بازار این کوین تأثیر گذاشت. تأییدهای قبلی او از ارزهای دیجیتالی مانند دوج کوین از نظر تاریخی منجر به تغییرات اساسی در بازار شده است. از این رو، اظهارات اخیر او باعث شد گمانه زنی هایی مبنی بر اینکه داگ ویف هت نیز می تواند روند مشابهی را تجربه کند، قوت بگیرد.

داگ ویف هت که یک شیبا اینو با یک کلاه بافتنی متمایز است، در اوایل سال جاری شاهد افزایش چشمگیری بود. با این حال، از اواخر ماه مه، این ارز دیجیتال در یک کانال نزولی گرفتار شده بود که نشان دهنده روند نزولی مداوم است. تحلیلگران بازار از نزدیک این کوین را زیر نظر دارند زیرا به سطح حمایتی کلیدی نزدیک می شود و آینده آن بین بهبود بالقوه و کاهش بیشتر در نوسان است.

علی رغم آخرین جهش، شاخص های فنی چشم انداز نگران کننده ای را برای داگ ویف هت برجسته می کنند. کانال نزولی که با کف ها و سقف های پایین تر به تدریج مشخص می شود، نشان دهنده فشار فروش مداوم است. از اواخر ماه مه، ارزش این کوین ۳۰ درصد کاهش یافته است و در حال حاضر پایین تر از سطح مقاومت حیاتی ۲.۴۴ دلار معامله می شود.

همچنین بخوانید: جهش قیمتی داگ ویف هت به سمت ۳ دلار با معاملات نهنگ ها!

آیا جهش قیمت WIF ادامه خواهد یافت؟

در طول هفته گذشته، ۱۴ درصد از ارزش خود را از دست داده است. بنابراین، این سطح حمایت بسیار مهم است زیرا اگر گاوها نتوانند آن را نگه دارند، قیمت می تواند بیشتر کاهش یابد و احتمالاً به کف جدید ۱.۹۳ دلار برسد. شاخص Aroon Down که ابزاری برای سنجش قدرت یک روند نزولی است، بر احساس نزولی بازار دامن می زند.

خط Aroon Down برای داگ ویف هت روی عدد نگران کننده ۱۰۰ درصد قرار دارد که نشان دهنده روند نزولی قوی با قیمت های پایین اخیر است. علاوه بر این، این نشان می دهد که فشار فروش همچنان غالب است و بر هر گونه علاقه خریداری سایه می افکند. با وجود این شاخص های نزولی، برای طرفداران داگ ویف هت امیدی وجود دارد.

اگر سطح حمایتی فعلی حفظ شود، امکان بازگشت به سمت سطح مقاومت در ۲.۷۰ دلار وجود دارد. این امر فرصتی موقت برای استراحت و امکان خروج احتمالی کوین از کانال نزولی آن ایجاد می کند. با این حال، شکسته شدن سطح حمایتی می تواند باعث از دست رفتن اعتماد سرمایه گذار و در نتیجه کاهش شدید ارزش شود.

احساس کلی در مورد داگ ویفهات مبهم است. در حالی که تحلیل تکنیکال به نزولی شدن قیمت اشاره دارد، پیش بینی های خوش بینانه ای نیز وجود دارد. برخی از تحلیلگران افزایش قابل توجه قیمت را پیش بینی می کنند و رشدی ۲۲۵ درصدی به قیمت ۷.۸۷ دلار تا اواسط جولای ۲۰۲۴ را تخمین می زنند.

شاخص ترس و طمع، که احساسات بازار را اندازه گیری می کند، سطح بالایی از طمع را در ۷۴ نشان می دهد، که نشان دهنده ارزش گذاری بیش از حد بالقوه است. در ۳۰ روز گذشته، داگ ویفهات ۳۰ درصد روزهای مثبت را تجربه کرده است و نوسانات قیمت آن ۱۱.۸۲ درصد بوده است که نشان دهنده نوسانات قابل توجه قیمت است.

علاوه بر این، حمایت اخیر مایک نووگراتز، مدیرعامل گلکسی، و ایلان ماسک می تواند به دلیل خوش بینی گسترده در جامعه، منجر به یک رالی پایدار شود. در زمان چاپ، قیمت WIF با ۵.۰۹ درصد افزایش به ۲.۳۵ دلار در روز شنبه ۱۵ ژوئن با ارزش بازار ۲.۳۴ میلیارد دلار رسید.

همچنین بخوانید: داگ ویف هت؛ رشد ۱۲۰۰ درصدی در انتظار؟

منبع: کوین گیپ
مارکت‌فلو هیچ‌گونه مسئولیتی در قبال معاملات مالی یا مدیریت دارایی‌های خواننده‌ی این مطلب را نمی‌پذیرد و مطالب ارائه شده تنها به عنوان اطلاعات عمومی از منابع خبری ارائه شده‌اند و نباید به عنوان مشاوره مالی یا سرمایه‌گذاری در نظر گرفته شوند.