counter statistics
ارز دیجیتال 600 فارکس 174
ارزش بازار 2,405,604,623,297
حجم معاملات 127,182,476,828
دامیننس
BTC: 54%
ETH: 17%
بیت کوین $65,691.56
اتریوم تحلیل تکنیکال
آخرین بروزرسانی:
بازدید: 1 زمان مطالعه: 3 دقیقه

اتریوم در آستانه جهش؛ شکست صعودی و امیدواری با اندیکاتورهای سبز

اتریوم در آستانه جهش؛ شکست صعودی و امیدواری با اندیکاتورهای سبز

قیمت اتریوم در حال افزایش بالاتر از منطقه مقاومت ۳,۰۸۰ دلار است. اگر قیمت بتواند بالاتر از مقاومت ۳,۱۵۰ دلار بسته شود، ETH می تواند روند صعودی به دست آورد.

کانال تلگرام مارکت فلو
  • قیمت اتریوم به آرامی بالاتر از سطح ۳,۰۵۰ دلار حرکت می کند.
  • قیمت در حال حاضر بالاتر از ۳,۰۵۰ دلار و میانگین متحرک ساده ۱۰۰ ساعته معامله می شود.
  • بر روی نمودار ساعتی ETH/USD (اطلاعات از طریق صرافی کراکن) شاهد شکست بالای یک پرچم صعودی کوتاه مدت با مقاومت نزدیک به ۳,۰۹۰ دلار بودیم.
  • این جفت ارز می تواند در صورت بسته شدن بالاتر از منطقه مقاومت ۳,۱۵۰ دلار، روند صعودی به دست آورد.

قیمت اتریوم می تواند روند صعودی را تا بالای ۳,۱۵۰ دلار گسترش دهد

قیمت اتریوم روند صعودی خود را بالاتر از منطقه مقاومت ۳,۰۰۰ دلار ادامه داد. ETH حتی بالاتر از مقاومت ۳,۰۵۰ دلار نیز صعود کرد. شاهد شکست بالاتر از یک پرچم صعودی کوتاه مدت با مقاومت نزدیک به ۳,۰۹۰ دلار بر روی نمودار ساعتی ETH/USD بودیم.

این جفت ارز حتی بالاتر از مقاومت ۳,۱۱۰ دلار جهش کرد و عملکردی بهتر از بیت کوین داشت. قیمت مقاومت ۳,۱۵۰ دلار را آزمایش کرد. در نهایت قله‌ای در ۳,۱۴۹ دلار تشکیل شد و اکنون قیمت در حال تثبیت سود است. اصلاح جزئی به زیر ۳,۱۲۰ دلار رخ داد. قیمت سطح اصلاحی ۲۳.۶ درصدی فیبوناچی را از کف ۲,۸۹۵ دلار به سقف ۳,۱۴۹ دلار آزمایش کرد.

اتریوم در حال حاضر بالاتر از ۳,۰۵۰ دلار و میانگین متحرک ساده ۱۰۰ ساعته معامله می شود. در جهت صعودی، قیمت با مقاومت نزدیک به سطح ۳,۱۲۰ دلار مواجه است.

نمودار تحلیل تکنیکال قیمت اتریوم

اولین مقاومت اصلی نزدیک به سطح ۳,۱۵۰ دلار است. مانع بعدی نزدیک به سطح ۳,۲۲۰ دلار است. بسته شدن بالاتر از سطح ۳,۲۲۰ دلار ممکن است اتر را به سمت مقاومت ۳,۳۲۰ دلاری سوق دهد. مقاومت کلیدی بعدی نزدیک به ۳,۴۰۰ دلار است. شکست صعودی بالاتر از مقاومت ۳,۴۰۰ دلار ممکن است قیمت را در روزهای آینده به سمت منطقه مقاومت ۳,۵۰۰ دلار سوق دهد.

کاهش دیگری در ETH؟

اگر اتریوم نتواند مقاومت ۳,۱۵۰ دلار را بشکند، ممکن است روند نزولی دیگری را آغاز کند. حمایت اولیه در سمت نزولی نزدیک به ۳,۰۸۰ دلار است. اولین حمایت اصلی نزدیک به منطقه ۳,۰۲۰ دلار و سطح اصلاحی ۵۰ درصدی فیبوناچی از کف ۲,۸۹۵ دلار به سقف ۳,۱۴۹ دلار قرار دارد.

همچنین بخوانید: ون اک تقاضای ETF اسپات اتریوم را به SEC ارائه کرد!

حرکت قاطعانه به زیر حمایت ۳,۰۲۰ دلار ممکن است قیمت را به سمت ۲,۹۵۵ دلار سوق دهد. هر افت بیشتر ممکن است قیمت را در کوتاه مدت به سمت سطح حمایتی ۲,۸۸۰ دلار سوق دهد.

اندیکاتورهای تکنیکال

مکدی ساعتی – مکدی برای ETH/USD در حال از دست دادن حرکت در منطقه صعودی است.

RSI ساعتی – RSI برای ETH/USD اکنون بالاتر از منطقه ۵۰ است.

سطح حمایت اصلی – ۳,۰۲۰ دلار

سطح مقاومت اصلی – ۳,۱۵۰ دلار

همچنین بخوانید: ترون و اتریوم؛ همکاری برای ارائه استیبل کوین بدون کارمزد

منبع: نیوز بی‌تی‌سی
مارکت‌فلو هیچ‌گونه مسئولیتی در قبال معاملات مالی یا مدیریت دارایی‌های خواننده‌ی این مطلب را نمی‌پذیرد و مطالب ارائه شده تنها به عنوان اطلاعات عمومی از منابع خبری ارائه شده‌اند و نباید به عنوان مشاوره مالی یا سرمایه‌گذاری در نظر گرفته شوند.