counter statistics
ارز دیجیتال 600 فارکس 174
ارزش بازار 2,424,662,592,766
حجم معاملات 124,353,406,369
دامیننس
BTC: 54%
ETH: 17%
بیت کوین $65,999.91
فلوکی میم کوین
آخرین بروزرسانی:
بازدید: 28 زمان مطالعه: 3 دقیقه

فلوکی با ربات معاملاتی به دنبال رشد!

فلوکی با ربات معاملاتی به دنبال رشد!

این ربات برای هر تراکنش یک کارمزد ۱٪ دریافت می کند و ۵۰٪ از کارمزدهای جمع آوری شده برای خرید فلوکی در بازار آزاد استفاده می شود که باعث افزایش تقاضای این توکن می‌شود.

کانال تلگرام مارکت فلو

توسعه دهندگان فلوکی امروز یک ابزار ربات معاملاتی را معرفی کردند که به دارندگان فلوکی امکان می دهد هر توکنی را در شبکه زنجیره بایننس (BNB) معامله کنند. این توسعه دهندگان در مصاحبه ای با کوین دسک در تلگرام اعلام کردند که این ربات مبتنی بر تلگرام در ابتدا برای تعداد کمی از کاربران در طول دوره آزمایشی بتا برای یافتن و رفع هرگونه اشکال فنی در دسترس خواهد بود. توسعه دهنده B گفت که انتظار می رود دسترسی عموم مردم به اواسط ژوئن باشد.

B گفت که این سرویس بعداً به بلاکچین های اتریوم و بیس گسترش خواهد یافت. توسعه دهندگان انتظار دارند تقاضا برای توکن های فلوکی افزایش یابد، زیرا کاربران برای استفاده از ربات باید این توکن را نگه دارند. این ربات برای هر تراکنش یک کارمزد ۱٪ دریافت می کند و ۵۰٪ از کارمزدهای جمع آوری شده برای خرید فلوکی در بازار آزاد استفاده می شود که به فشار خرید کمک می کند.

این محصول جدیدترین نسخه در خطی از ابزارهای کاربردی و متاورسی است که بخشی از اکوسیستم فلوکی را تشکیل می دهد. این توکن در ابتدا در سال ۲۰۲۱ به عنوان یک میم کوین با الهام از نژاد سگ شیبا اینو راه اندازی شد. از آن زمان به عنوان یک توکن کاربردی که پروتکل ها و محصولات مبتنی بر فلوکی را تامین می کند، تغییر نام تجاری داده است.

ربات های معاملاتی مبتنی بر تلگرام با راه اندازی یونی بوت در اوایل سال ۲۰۲۳ محبوبیت پیدا کردند. این ربات ها به کاربران امکان می دهند به راحتی با سایر کاربران در برنامه پیام رسانی چت کنند، روی توکن ها شرط بندی کنند.

جذابیت چنین محصولاتی به احتمال زیاد به دلیل سهولت استفاده آنها در مقایسه با صرافی غیرمتمرکز مانند یونی سواپ است، جایی که کاربران باید دائماً به کیف پول خود وارد شوند، بررسی کنند که آیا تمام اطلاعات توکن صحیح است یا خیر و با هزینه های بالایی برای اطمینان از انجام معاملات خود مواجه شوند.

همچنین بخوانید: داگ ویف هت، فلوکی و بونک: رشد قیمت ارزهای دیجیتال با مضمون سگ

پروژه های میم کوین مانند بونک (BONK) مبتنی بر سولانا قبلا ربات‌های معاملاتی خود را راه‌اندازی کرده‌اند که در میان جامعه آنها محبوبیت پیدا کرده‌اند. به عنوان مثال، بونک بات متعلق به بونک در یک مقطع زمانی تا ۷۰٪ از تمام معاملات درون زنجیره‌ای در سولانا را انجام می‌داد که ماهانه به فشار خرید بیش از ۱ میلیون دلاری برای BONK کمک می‌کرد.

طبق داده ها، قیمت فلوکی در ۲۴ ساعت گذشته ۱۷ درصد افزایش یافته است. کوین دسک ۲۰ (CD۲۰) با پایه گسترده ۰.۲۷ درصد افزایش یافته است.

منبع: CoinDesk

مارکت‌فلو هیچ‌گونه مسئولیتی در قبال معاملات مالی یا مدیریت دارایی‌های خواننده‌ی این مطلب را نمی‌پذیرد و مطالب ارائه شده تنها به عنوان اطلاعات عمومی از منابع خبری ارائه شده‌اند و نباید به عنوان مشاوره مالی یا سرمایه‌گذاری در نظر گرفته شوند.