counter statistics
ارز دیجیتال 600 فارکس 174
ارزش بازار 2,401,659,758,998
حجم معاملات 128,005,691,409
دامیننس
BTC: 54%
ETH: 17%
بیت کوین $65,426.44
واتر میم کوین
آخرین بروزرسانی:
بازدید: 14 زمان مطالعه: 2 دقیقه

مسی به دنیای کریپتو پیوست! تبلیغ توکن میم در اینستاگرام

مسی به دنیای کریپتو پیوست! تبلیغ توکن میم در اینستاگرام

ارز دیجیتال میم واتر (WATER) پس از تبلیغ توسط مسی در اینستاگرام، شاهد افزایش و کاهش چشمگیری بود.

کانال تلگرام مارکت فلو

لیونل مسی، اسطوره فوتبال آرژانتین، با احتمال مشارکت در راه اندازی یک توکن میم، در جامعه ارزهای دیجیتال جنجال به پا کرد. به گزارش وب سایت «The Block»، حساب کاربری اینستاگرام لیونل مسی روز دوشنبه به طور ناگهانی استوری ای را برای تبلیغ توکن میم «WATER» مبتنی بر سولانا منتشر کرد.

حساب کاربری اینستاگرام مسی با ۵۰۴ میلیون دنبال کننده، دومین حساب پرطرفدار بعد از کریستیانو رونالدو است. حساب کاربری اینستاگرام توکن میم «WATER» با بیش از ۱۸۵ هزار دنبال کننده نیز این استوری را به اشتراک گذاشت که در آن تصویری از مسی در کنار لوگوی این توکن دیده می شد. در زمان انتشار این گزارش، هیچ پستی در این حساب کاربری قابل مشاهده نبود.

ارزش «WATER» برای مدت کوتاهی به بیش از ۱ میلیارد دلار رسید، اما از آن زمان تاکنون، بیش از ۹۰ درصد از ارزش خود را از دست داده و در حال حاضر، حدود ۶۵ میلیون دلار معامله می شود.

این تبلیغ، بدون تأیید بیشتر از سوی مسی یا تیم او، شبیه به رویدادی است که ماه گذشته برای هالک هوگان رخ داد. وب سایت «WATER» ادعا می کند که این توکن با مشارکت سازندگان توکن میم «BEER» مبتنی بر سولانا (SOL/USD) که ماه گذشته نوسانات شدید را تجربه کرد، ایجاد شده است.

تبلیغ غیرمنتظره «WATER» توسط حساب کاربری اینستاگرام مسی، رویه تایید ارزهای دیجیتال توسط افراد مشهور را دنبال می کند. چندین چهره برجسته در تبلیغ های مشابه مشارکت داشته اند. مشارکت چهره هایی مانند کیتلین جنر و سولجا بوی در تبلیغ دارایی های دیجیتال، به گمانه زنی ها و نوسانات بازار دامن زده است. پست های مربوط به تبلیغ توکن میم هالک هوگان پس از راه اندازی به سرعت حذف شدند.

ویتالیک بوترین، یکی از بنیان گذاران اتریوم، در ژوئن ۲۰۲۴ درباره افزایش توکن های میم با پشتوانه افراد مشهور ابراز نگرانی کرد. او بر لزوم تمرکز جامعه ارزهای دیجیتال بر پروژه هایی با ارزش واقعی به جای تعقیب آخرین مد گذرا تاکید کرد.

پیش تر، گزارشی به تأثیر بالقوه توکن های میم افراد مشهور بر بازار گسترده تر ارزهای دیجیتال اشاره کرده بود. روندهای تاریخی نشان می دهد که مشارکت افراد مشهور اغلب با اوج های بازار همزمان می شود. افزایش ناگهانی و سپس کاهش ارزش «WATER» پس از پست مسی، گواهی بر این پدیده است.

منبع: بنزینگا
مارکت‌فلو هیچ‌گونه مسئولیتی در قبال معاملات مالی یا مدیریت دارایی‌های خواننده‌ی این مطلب را نمی‌پذیرد و مطالب ارائه شده تنها به عنوان اطلاعات عمومی از منابع خبری ارائه شده‌اند و نباید به عنوان مشاوره مالی یا سرمایه‌گذاری در نظر گرفته شوند.