counter statistics
ارز دیجیتال 600 فارکس 174
ارزش بازار 2,421,088,263,744
حجم معاملات 123,424,099,599
دامیننس
BTC: 54%
ETH: 17%
بیت کوین $65,923.53
کیک ایردراپ
آخرین بروزرسانی:
بازدید: 20 زمان مطالعه: 3 دقیقه

پنکیک سواپ؛ ایردراپ ۲٫۴ میلیون توکن ZK برای کاربران!

پنکیک سواپ؛ ایردراپ ۲٫۴ میلیون توکن ZK برای کاربران!

پنکیک سواپ برای قدردانی از جامعه خود و افزایش تعامل با زی کی سینک پنکیک سواپ (zkSync PancakeSwap)، ۲٫۴ میلیون توکن ZK را به صورت ایردراپ توزیع خواهد کرد.

کانال تلگرام مارکت فلو

پنکیک سواپ، یک صرافی غیرمتمرکز چند زنجیره ای (DEX)، از راه اندازی یک ابتکار قابل توجه پاداش جامعه در تاریخ ۵ جولای، ساعت ۱۰:۳۰ صبح به وقت هماهنگ جهانی و پایان آن در ۵ آگوست، ساعت ۱۰:۳۰ صبح به وقت هماهنگ جهانی خبر داد.

این پلتفرم برای قدردانی از حمایت مداوم و مستمر از استقرار زی کی سینک پنکیک سواپ از جولای ۲۰۲۳، ۲,۴۵۲,۱۲۸ توکن زی کی سینک (ZK) را به صورت ایردراپ به جامعه خود هدیه خواهد داد.

این ابتکار پس از آن صورت می گیرد که پنکیک سواپ از حجم معاملات ۳ میلیارد دلاری، ارزش کل قفل شده (TVL) ۵ میلیون دلاری و بیش از ۱.۹ میلیون تراکنش گر کل عبور کرد.

«توزیع ایردراپ در حال حاضر برای دارندگان وی کیک (veCAKE)، تامین کنندگان نقدینگی، معامله گران فعال، شرکت کنندگان در کمپین تراورس (Traverse)، کاربران پیش بینی زی کی سینک و رأی دهندگان گِیج زی کی سینک که شرایط لازم را دارند، باز است.»

شرایط واجد شرایط بودن برای ایردراپ ZK

ایردراپ زی کی سینک برای پاداش دادن به مشارکت کنندگان گذشته و آینده در کنار دارندگان توکن قفل شده رأی دهی شده کیک (veCAKE) طراحی شده است.

کاربران فعال که از طریق معامله، تامین نقدینگی و مشارکت در ابتکارات قبلی zkSync به پلتفرم کمک کرده اند، واجد شرایط دریافت ایردراپ خواهند بود. این ایردراپ همچنین به مشارکت کنندگان آینده که نقدینگی را برای زی کی پنکیک سواپ تامین کرده و با آن معامله می کنند، برای تقویت رشد پلتفرم توزیع خواهد شد.

تیم پنکیک سواپ در صحبت با کوین تلگراف در مورد ایردراپ ۲.۴ میلیون ZK گفت:

«ایردراپ زی کی سینک برای پاداش دادن به مشارکت کنندگان دیرینه ای که از مسیر ما حمایت کرده اند و افراد جدیدی که به طور فعال با پنکیک سواپ درگیر می شوند، طراحی شده است.»

چگونه ایردراپ دریافت کنیم

در زمان انتشار، توزیع ایردراپ برای دارندگان وی کیک و دسته های کاربران مشارکت کننده گذشته در دسترس است.

برای دریافت توکن های ZK، کاربران واجد شرایط باید کیف پول خود را به صفحه اصلی پلتفرم پنکیک سواپ متصل کرده و راهنمای اعلان پاپ آپ را دنبال کنند. هرگونه توکن مطالبه نشده ای برای توسعه آتی و ابتکارات جامعه به اکوسیستم پنکیک سواپ اختصاص داده خواهد شد.

توسعه دهنده زی کی سینک تحت فشار

متر لبز (Matter Labs)، توسعه دهنده پشت زی کی سینک، اخیراً ادعاهای مربوط به «ضرب سکه داخلی» مرتبط با توکن های غیرمثلی (NFT) Libertas Omnibus خود را رد کرد.

این اتهامات که در ابتدا توسط شرکت تحقیقاتی بلاکچین SoEasy در ۱۷ ژوئن مطرح شد، حاکی از آن بود که متر لبز این NFTها را به افراد داخلی واجد شرایط توزیع نکرده است.

در پاسخ، نماینده ای از متر لبز به کوین تلگراف توضیح داد که «هیچ ضرب نامعتبر» وجود نداشته است و NFTها به طور قانونی از طریق تعامل یا توسط شرکت کنندگان در رویداد به دست آمده اند.

منبع: کوین تلگراف
مارکت‌فلو هیچ‌گونه مسئولیتی در قبال معاملات مالی یا مدیریت دارایی‌های خواننده‌ی این مطلب را نمی‌پذیرد و مطالب ارائه شده تنها به عنوان اطلاعات عمومی از منابع خبری ارائه شده‌اند و نباید به عنوان مشاوره مالی یا سرمایه‌گذاری در نظر گرفته شوند.