counter statistics
ارز دیجیتال 600 فارکس 174
ارزش بازار 2,400,864,168,828
حجم معاملات 127,267,485,558
دامیننس
BTC: 54%
ETH: 17%
بیت کوین $65,557.03
پپه تحلیل بازار
آخرین بروزرسانی:
بازدید: 6 زمان مطالعه: 4 دقیقه

پپه جان می گیرد؛ زمزمه های VanEck در مورد این میم کوین

پپه جان می گیرد؛ زمزمه های VanEck در مورد این میم کوین

پپه کوین (PEPE) امروز با کاهش روبرو شد، زیرا به نظر می رسد نیروی محرکه ای را که اخیراً آن را به بالاترین سطح تاریخی (ATH) رسانده بود، از دست داده است.

کانال تلگرام مارکت فلو
  • قیمت پپه از پایین ترین حد روزانه خود جان دوباره گرفت.
  • پست رمزآلود ون اک در مورد این توکن میم باعث ایجاد هیجان شد.
  • یک تحلیلگر مشهور بر این باور است که پپه در یک سطح ورودی سودآور قرار دارد.

با این حال، این توکن با مضمون قورباغه، با یک پست رمزآلود از شرکت مدیریت دارایی ون اک، بهبودهای قابل توجهی را نشان داد که باعث ایجاد هیجان زیادی در جامعه کریپتو شد.

پست ون اک مرتبط با پپه

شرکت سرمایه گذاری یک میم به اشتراک گذاشت که در آن یک قورباغه توسط حیوانات دیگر احاطه شده بود.

موضوعات مهمی در جلسه هیئت مدیره مورد بحث قرار گرفت.

قورباغه توجه ها را به خود جلب کرد زیرا روی میز ایستاده بود و حیوانات دیگر سعی می کردند توجه آن را جلب کنند. در همین حال، شرح ون اک در مورد موضوعات حیاتی که مورد بحث قرار گرفت، باعث ایجاد گمانه زنی هایی در فضای ارزهای دیجیتال شد.

پپه کوین پس از پست رمزآلود، نوسانات قابل توجهی را تجربه کرد. این توکن با مضمون حیوانات قبل از پیام ون اک به پایین ترین سطح روزانه خود یعنی ۰۰۰۰۰۱۲۱۳ دلار رسید. با این حال، این توکن از هایپ رسانه های اجتماعی برای یک جهش سریع به عقب استفاده کرد.

ون اک پس از درخواست آخرین صندوق قابل معامله در بورس (ETF) سولانا، همچنان در رادار جامعه کریپتو باقی مانده است. در حالی که احتمال عرضه زودهنگام صندوق قابل معامله در بورس برای پپه تقریباً صفر است، پست رمزآلود ون اک باعث خوش بینی در بخش میم کوین شد.

تحرکات قیمتی فعلی پپه

با توجه به پست ون اک، پپه بیش از ۳.۵ درصد افزایش یافت و در زمان نگارش این مقاله با قیمت ۰۰۰۰۰۱۲۲ دلار معامله شد. این توکن میم در طول هفته گذشته بیش از ۱۰ درصد افزایش یافت و علی رغم روند نزولی گسترده بازار، انعطاف پذیری نشان داد.

ارزش بازار پپه کوین ۵.۱۳ میلیارد دلار است، در حالی که حجم معاملات روزانه آن ۳۰ درصد کاهش یافته و به ۴۵۴ میلیون دلار رسیده است. از زمان رسیدن به بالاترین قیمت های ثبت شده در ماه مه، پپه نوسانات قیمتی قابل توجهی را تجربه کرده است.

همچنین بخوانید: تحلیل پپه؛ خریداران آماده بازپس گیری رکوردهای قیمتی؟

این آلتکوین پس از رسیدن به بالاترین سطح ۰.۰۰۰۰۰۹۶۸ دلار در ۲۴ ژوئن، ۴۴ درصد کاهش یافت. در همین حال، تحلیلگران همچنان نسبت به پتانسیل بازگشت پپه اطمینان دارند. به عنوان مثال، Altcoin Sherpa انتظار یک جهش قابل توجه را دارد زیرا آلتکوین «در یک منطقه جهش قوی قرار دارد.»

برخی از میم ها جهش خوبی را از کف های محلی خود تجربه می کنند. WIF احتمالاً حداقل به ۲.۵۰ دلار می رسد، MOG یکی از قوی ترها است و  PEPEcoin اصلی با نام کاربری pepecoins در یک منطقه جهش قوی قرار دارد (من خودم این را دارم).

ببینیم آیا می توان این نواحی را حفظ کرد

این تحلیلگر پپه کوین را در سبد کریپتو خود دارد و به عملکرد آتی این توکن میم اعتماد نشان می دهد. داده های اینتو د بلاک (IntoTheBlock) نشان می دهد که ۸۴ درصد از سرمایه گذاران پپه در قیمت های فعلی سودآور هستند. در همین حال، ۱۱ درصد متحمل ضرر می شوند، در حالی که ۵ درصد در نقطه سر به سر قرار دارند.

نمودار هولدرهای ارز پپه

بنابراین، بسیاری از هولدرها ممکن است برای تحقق سود در صورت افزایش قیمت اقدام به فروش کنند که این امر می تواند باعث افزایش نوسانات و کاهش قیمت شود. نمودار ۴ ساعته نشان می دهد که پپه یک الگوی صاف گاوی را که از اواخر اردیبهشت شکل گرفته بود، شکست.

با این حال، مانع کانال صعودی مقاومت ایجاد کرد که نشان دهنده ی افت احتمالی جزئی در کوتاه مدت است. مبارزات فعلی پپه در حالی است که بازار گسترده تر با نزولی بودن دست و پنجه نرم می کند. یک روند صعودی قوی باعث می شود پپه کوین عملکرد برتر خود را در فضای کریپتو حفظ کند.

همچنین بخوانید: نهنگ پپه کوین ۳۶۶ میلیارد توکن را در بایننس فروخت! سقوط قیمت در راه است؟

منبع: اینوز
مارکت‌فلو هیچ‌گونه مسئولیتی در قبال معاملات مالی یا مدیریت دارایی‌های خواننده‌ی این مطلب را نمی‌پذیرد و مطالب ارائه شده تنها به عنوان اطلاعات عمومی از منابع خبری ارائه شده‌اند و نباید به عنوان مشاوره مالی یا سرمایه‌گذاری در نظر گرفته شوند.