counter statistics
ارز دیجیتال 600 فارکس 174
ارزش بازار 2,405,169,719,118
حجم معاملات 127,755,156,381
دامیننس
BTC: 55%
ETH: 17%
بیت کوین $65,550.37
شیبا اینو میم کوین
آخرین بروزرسانی:
بازدید: 4 زمان مطالعه: 4 دقیقه

شیبا اینو در آستانه جهش دو برابری؟

شیبا اینو در آستانه جهش دو برابری؟

هفته گذشته، شیبا اینو (SHIB) در نمودار روزانه خود از الگوی پرچم گاوی خارج شد که نشان دهنده پتانسیل افزایش قابل توجه قیمت است.

کانال تلگرام مارکت فلو

در حال حاضر، قیمت SHIB در یک مقطع حساس قرار دارد زیرا در حال بازآزمایی سطح شکست است. اگر این بازآزمایی موفقیت آمیز باشد، می تواند منجر به سود قابل توجهی شود.

قیمت شیبا اینو در صورت وقوع این رویداد ممکن است دو برابر شود

پرچم گاوی یک الگوی ادامه دهنده است که به طور معمول پس از دوره تثبیت، یک روند صعودی قوی را نشان می دهد. در نمودار روزانه، SHIB/USD یک الگوی پرچم گاوی کلاسیک را نشان می دهد. این الگو از دو خط روند همگرا تشکیل شده است که یک مثلث متقارن کوچک را تشکیل می دهند، پس از افزایش قابل توجه قیمت. بدنه پرچم نشان دهنده افزایش اولیه شدید از اواخر فوریه تا اوایل مارس است، در حالی که خود پرچم از مارس تا مه شکل گرفته است.

نمودار شیبا اینو

خط روند بالایی پرچم چندین بار به عنوان مقاومت عمل کرد، در حالی که خط روند پایین به همان اندازه حمایت ایجاد کرد. شکست بالاتر از خط روند بالایی در روز چهارشنبه هفته گذشته رخ داد و SHIB در حال حاضر در فاز بازآزمایی قرار دارد. این بازآزمایی برای تأیید اعتبار شکست بسیار مهم است. یک بازآزمایی موفق، جایی که قیمت در مرز بالایی پرچم حمایت پیدا می کند، می تواند نشان دهنده ادامه قوی روند صعودی قبلی باشد.

مهمترین سطح قیمتی که در حال حاضر باید تماشا کرد، حدود ۰.۰۰۰۰۲۳۵۰ دلار است. سطوح قیمتی مهم دیگر برای نظارت شامل سطوح مقاومت در ۰.۰۰۰۰۲۴۸۲ دلار است که با سطح اصلاحی فیبوناچی ۰.۲۳۶ مطابقت دارد و سطوح مقاومت بعدی در ۰.۰۰۰۰۲۸۸۱ دلار، ۰.۰۰۰۰۳۲۰۴ دلار، ۰.۰۰۰۰۳۵۲۷ دلار و ۰.۰۰۰۰۳۹۸۷ دلار است. این سطوح به ترتیب سطوح اصلاحی فیبوناچی ۰.۳۸۲، ۰.۵، ۰.۶۱۸ و ۰.۷۸۶ را نشان می دهند و در صورت ادامه روند صعودی، اهداف مهمی هستند.

در سمت حمایت، سطح فوری که باید تماشا کرد ۰.۰۰۰۰۲۲۲۰ دلار است که با مرز پایین پرچم اخیر مطابقت دارد. حمایت بیشتر را می توان در میانگین متحرک نمایی ۲۰۰ روزه (EMA) که در حال حاضر ۰.۰۰۰۰۱۸۵۴ دلار است و سطح اصلاحی فیبوناچی ۰ در ۰.۰۰۰۰۱۸۳۶ دلار یافت که پایین ترین نقطه فاز تثبیت اخیر را نشان می دهد.

همچنین بخوانید: شیبا اینو پس از جهش کوتاه، با وجود همکاری پی پال سقوط کرد!

علاوه بر این، میانگین متحرک نمایی ۲۰ روزه (EMA) در ۰.۰۰۰۰۲۳۹۹ دلار و میانگین متحرک نمایی ۵۰ روزه (EMA) در ۰.۰۰۰۰۲۴۱۸ دلار برای SHIB بسیار مهم هستند زیرا سطوح مقاومت بعدی را نشان می دهند. SHIB در حال حاضر کمی بالاتر از میانگین متحرک نمایی ۲۰ روزه خود اما پایین‌تر از میانگین متحرک نمایی ۵۰ روزه معامله می‌شود که نشان‌دهنده حرکت کوتاه‌مدت مختلط است.

شاخص قدرت نسبی (RSI) در سطح ۴۸.۷۴ قرار دارد که نزدیک به سطح خنثی ۵۰ است، به این معنی که SHIB نه بیش از حد خرید و نه بیش از حد فروش است. این موضع خنثی بدون اینکه تحت تأثیر شرایط خرید بیش از حد قرار گیرد، فضایی برای پتانسیل صعودی فراهم می کند.

تجزیه و تحلیل حجم نشان دهنده کاهش تدریجی حجم در طول تشکیل پرچم است که از ویژگی های این الگو است. افزایش قابل توجه حجم پس از یک بازآزمایی موفق، تأیید قوی از الگوی پرچم گاوی خواهد بود. شکست اخیر و فاز بازآزمایی فعلی برای تماشا بسیار مهم هستند. یک بازآزمایی موفق با حجم بیشتر به احتمال زیاد الگوی پرچم گاوی را تایید می کند و نشان دهنده ادامه روند صعودی است.

اهداف قیمتی احتمالی برای شیبا اینو (SHIB) بر اساس الگوی پرچم صعودی، با فرض شکست صعودی موفق و ادامه الگوی پرچم صعودی، بر اساس ارتفاع میله پرچم اولیه قابل تخمین است. میله پرچم، که نشان دهنده افزایش اولیه شدید از حدود ۰.۰۰۰۰۱ دلار به ۰.۰۰۰۰۳۶ دلار است، ارتفاعی در حدود ۰.۰۰۰۰۲۶ دلار را نشان می دهد. با افزودن این مقدار به نقطه شکست در ۰.۰۰۰۰۲۴۳۶ دلار، قیمت هدف برای SHIB تقریباً ۰.۰۰۰۰۵۰۳۶ دلار خواهد بود.

منبع: NewsBTC

همچنین بخوانید: شیبا با وجود افت قیمت، همچنان قوی می‌ماند!

مارکت‌فلو هیچ‌گونه مسئولیتی در قبال معاملات مالی یا مدیریت دارایی‌های خواننده‌ی این مطلب را نمی‌پذیرد و مطالب ارائه شده تنها به عنوان اطلاعات عمومی از منابع خبری ارائه شده‌اند و نباید به عنوان مشاوره مالی یا سرمایه‌گذاری در نظر گرفته شوند.