counter statistics
ارز دیجیتال 607 فارکس 174
ارزش بازار 2,391,555,149,841
حجم معاملات 159,882,827,738
دامیننس
BTC: 54%
ETH: 17%
بیت کوین $64,514.89
سولانا میم کوین
آخرین بروزرسانی:
بازدید: 19 زمان مطالعه: 3 دقیقه

رشد ۸ برابری میم کوین های سولانا در سال ۲۰۲۴ نسبت به اتریوم!

رشد ۸ برابری میم کوین های سولانا در سال ۲۰۲۴ نسبت به اتریوم!

با داغ شدن بحث های انتخابات ریاست جمهوری آمریکا، توجه به توکن های سیاسی مبتنی بر میم نیز افزایش یافته است.

کانال تلگرام مارکت فلو

قیمت ماگا (که با نماد TRUMP شناخته می شود) تحت تاثیر حمایت صوتی ترامپ از ارزهای دیجیتال و پذیرش کمک های مالی مبتنی بر ارز دیجیتال برای کمپین او، بیش از ۵۱۰۰ درصد در سال جاری افزایش یافته است.

به طور میانگین، ارزش کوین های میم مبتنی بر سولانا تا به امروز (YTD) حدود ۸۴۶۹ درصد افزایش یافته است، در حالی که این رقم برای کوین های میم مبتنی بر اتریوم تنها ۹۶۲ درصد است.

برترین میم کوین های سولانا و اتریوم

این تفاوت چشمگیر، نشان دهنده ورود قابل توجه سرمایه های سفته بازی به اکوسیستم سولانا است، همانطور که در گزارش CMC 2024 H1 ذکر شده است. رشد انفجاری ارزش کوین های داگ ویف هت و بونک در شبکه سولانا، توجه و سرمایه را از سایر بلاک چین ها به خود جلب کرده و چرخه ای از عملکرد بهتر کوین های میم و سرمایه گذاری بیشتر را تقویت کرده است.

اگرچه کوین های میم در بلاک چین های مختلفی وجود دارند، اما سولانا و اتریوم از نظر فعالیت و حجم معاملات، برتری دارند.

توکن های سیاسی مبتنی بر میم به عنوان یک زیرمجموعه ۷۸۴ میلیون دلاری در بازار ۵۷.۷ میلیارد دلاری کوین های میم ظهور کرده اند.

همچنین بخوانید: رقابت میم کوین ها با تم سگ در برابر توکن های سولانا

میم کوین ها مبتنی بر سولانا با عملکرد بسیار بهتر نسبت به همتایان مبتنی بر اتریوم خود، به طور قابل توجهی پیشتاز هستند. گزارش CMC 2024 H1 بیان می کند که این تفاوت، بیانگر افزایش جریان سرمایه های سفته بازی به اکوسیستم سولانا است.

کوین های میم مبتنی بر اتریوم که عمدتاً در سال ۲۰۲۳ یا قبل از آن راه اندازی شده اند، از حضور تثبیت شده تری برخوردار هستند. در مقابل، اکثر کوین های میم مبتنی بر سولانا در اواخر سال ۲۰۲۳ یا ۲۰۲۴ وارد بازار شده اند و از موج اخیر علاقه به این حوزه بهره برده اند.

قابل ذکر است که توکن های سیاسی مبتنی بر میم به عنوان یک زیرمجموعه با مجموع ارزش بازار ۷۸۴ میلیون دلار از کل بازار ۵۷.۷ میلیارد دلاری کوین های میم ظهور کرده اند. همانطور که تحت تاثیر حمایت علنی ترامپ از ارزهای دیجیتال و پذیرش کمک های مالی مبتنی بر ارز دیجیتال برای کمپین او قرار گرفته است، ارزش کوین MAGA (با نماد TRUMP) در سال جاری بیش از ۵۱۰۰ درصد افزایش یافته است.

مقایسه میم کوین های ترامپ و بایدن

با توجه به اینکه ارزهای دیجیتال به موضوع مهمی در انتخابات نوامبر آمریکا تبدیل می شوند، گزارش کوین مارکت کپ تاکید می کند که توکن های سیاسی مبتنی بر میم همچنان مورد توجه سفته بازان قرار خواهند گرفت. 

همچنین بخوانید: ETF سولانا؛ ون اک به دنبال چراغ سبز از کمیسیون SEC

منبع: کریپتو بریفینگ
مارکت‌فلو هیچ‌گونه مسئولیتی در قبال معاملات مالی یا مدیریت دارایی‌های خواننده‌ی این مطلب را نمی‌پذیرد و مطالب ارائه شده تنها به عنوان اطلاعات عمومی از منابع خبری ارائه شده‌اند و نباید به عنوان مشاوره مالی یا سرمایه‌گذاری در نظر گرفته شوند.