counter statistics
ارز دیجیتال 600 فارکس 174
ارزش بازار 2,426,146,014,722
حجم معاملات 123,883,370,135
دامیننس
BTC: 54%
ETH: 17%
بیت کوین $66,058.50
بیت کوین ارز دیجیتال
آخرین بروزرسانی:
بازدید: 19 زمان مطالعه: 3 دقیقه

آینده بیت کوین و تلاش برای رسیدن به ۷۰ هزار دلار

آینده بیت کوین و تلاش برای رسیدن به ۷۰ هزار دلار

طبق گفته ماتی گرینسپن، بنیانگذار شرکت کوانتوم اکونومیکس، تا زمانی که بیت کوین نتواند دوباره به بالاتر از سطح ۷۰ هزار دلار نفوذ کند، تحلیل‌های تکنیکی چندان «مفید» نیستند.

کانال تلگرام مارکت فلو

تحلیلگران قیمت بیت کوین در حال بررسی دقیق نمودارهای قیمتی هستند، اما یک تحلیلگر می‌گوید تا زمانی که این ارز دیجیتال به نزدیکترین سطح قله تاریخی خود باز نگردد، این تحلیل‌ها فایده‌ای ندارند. گرینسپن به کوین تلگراف گفت: «این شکسته شدن‌ها هستند که هیجان‌انگیز هستند، بنابراین تا زمانی که شاهد چنین اتفاقی نباشیم، تحلیل نمودارها بی‌فایده خواهد بود.»

وی ادعا کرد که در حال حاضر «حرف و صدای زیادی» از سوی معامله‌گران و تحلیلگران ارزهای دیجیتال در مورد بازار وجود دارد.

گرینسپن گفت: «از نظر نموداری، محدوده وسیعی بین ۵۰ هزار دلار تا تقریباً ۷۰ هزار دلار وجود دارد. اتفاقاتی که درون این محدوده رخ می‌دهد، اهمیت کمتری دارند.» طبق وبسایت کوین مارکت کپ، بیت کوین (BTC) در حال حاضر در انتهای بالایی این محدوده، یعنی حدود ۶۵ هزار و ۵۸۵ دلار معامله می‌شود.

افزایش قیمت دیگری به میزان ۶.۷ درصد، بیت کوین را به سطح ۷۰ هزار دلار خواهد رساند - اتفاقی که چندین تحلیلگر بر این باورند که در آینده نزدیک رخ خواهد داد. یک معامله‌گر رمزارز با نام مستعار یودا در پست ۱۶ مई خود گفت: «محدوده قیمتی فعلی به طور قطع در حال شکل‌گیری یک الگوی ادامه‌دهنده صعودی است. شکسته شدن این سطح، بیت کوین را به بالاترین قیمت تاریخی جدیدی خواهد رساند.»

این پیش‌بینی تنها دو ماه پس از آن صورت می‌گیرد که بیت کوین در ۱۴ مارس به بالاترین قیمت تاریخی فعلی خود یعنی ۷۳ هزار و ۷۹۷ دلار دست یافت.

همچنین بخوانید: رشد چشمگیر سهام آیریس انرژی با انتشار گزارش درآمدی

در همین حال، یک شاخص صعودی نشان می‌دهد که روند نزولی قیمت بیت کوین در حال کاهش است و خریداران در حال به دست آوردن تسلط بر بازار هستند. طی هفته گذشته، چندین تریدر الگوی سر و شانه معکوس را مشاهده کرده‌اند و برخی نشان داده‌اند که این الگو اکنون در حال سیگنال دادن به یک شکست صعودی است.

یک معامله‌گر رمزارز با نام مستعار استف کریپتو در ۱۵ می نوشت: «همانطور که در به‌روزرسانی‌های نمودار قبلی گفته شد، بیت کوین در حال حاضر در حال شکستن از الگوی سر و شانه معکوس است. هدف قیمتی فنی تقریباً در حدود ۷۵ هزار و ۲۰۰ دلار تعیین شده است.»

تریدر دیگری با نام کریپتو نوا اضافه کرد: «به احتمال زیاد در حال ثبت یک کف بالاتر و آزمایش مجدد در نمودارها هستیم، سطح احتمالی برای جهش مجدد در اینجا ۶۲ تا ۶۳ هزار دلار است.»

منبع: CoinTelegraph

همچنین بخوانید: محبوبیت پروتکل رونز بیت‌کوین در حال افول

مارکت‌فلو هیچ‌گونه مسئولیتی در قبال معاملات مالی یا مدیریت دارایی‌های خواننده‌ی این مطلب را نمی‌پذیرد و مطالب ارائه شده تنها به عنوان اطلاعات عمومی از منابع خبری ارائه شده‌اند و نباید به عنوان مشاوره مالی یا سرمایه‌گذاری در نظر گرفته شوند.