counter statistics
ارز دیجیتال 607 فارکس 174
ارزش بازار 2,390,500,775,690
حجم معاملات 161,022,702,316
دامیننس
BTC: 54%
ETH: 17%
بیت کوین $64,561.90
ریپل تحلیل بازار
آخرین بروزرسانی:
بازدید: 5 زمان مطالعه: 5 دقیقه

خرید نهنگ ها و سرمایه گذاران برجسته؛ سیگنال صعودی برای ریپل!

خرید نهنگ ها و سرمایه گذاران برجسته؛ سیگنال صعودی برای ریپل!

ریپل (XRP) شاهد انباشت قابل توجه نهنگ ها و علاقه مجدد بازار است که سیگنال خرید را برای ۰.۵۰ دلار به صدا در می آورد. داده های اخیر نشان می دهد که نهنگ ها و سرمایه گذاران برجسته در حال خرید در کف هستند و باعث افزایش خوش بینی می شوند.

کانال تلگرام مارکت فلو

داده های درون زنجیره ای نشان می دهد که یک نهنگ ۲۹.۷ میلیون واحد XRP را جمع آوری کرده است که با حدس و گمان در مورد رسیدن قیمت توکن به ۰.۵۰ دلار همزمان است. حرکات قیمتی XRP نشان دهنده پتانسیل حرکت صعودی است، با افزایش های اخیر پس از کاهش به ۰.۳۸ دلار.

سرمایه گذاران برجسته، از جمله وکیل بیل مورگان، در حال خرید در کف هستند و این امر روحیه مثبت بازار را تقویت می کند.

ارز دیجیتال XRP که توسط ریپل لبز پشتیبانی می شود، بار دیگر توجه ها را در بازار گسترده ارزهای دیجیتال به خود جلب کرده است. داده های درون زنجیره ای نشان داد که یک نهنگ در ۲۴ ساعت گذشته ۳۰ میلیون واحد XRP جمع آوری کرده است که باعث ایجاد گمانه زنی در مورد حرکات آتی قیمت XRP شده است.

قابل ذکر است، یک هیجان خوش بینانه اخیر پیرامون این توکن، پتانسیل آن برای رسیدن به قیمت ۰.۵۰ دلار است. فعالیت نهنگ ها، که در بحبوحه رشد قابل توجه قیمت ظاهر می شود، باعث افزایش علاقه بازار می شود.

فعالیت نهنگ های XRP

داده های اخیر درون زنجیره ای فعالیت قابل توجه نهنگ ها را در بازار XRP نشان داده است که توجه علاقه مندان به ارزهای دیجیتال را به خود جلب کرده است. یک آدرس نهنگ که با عنوان rDA…Pxr شناخته می شود، ۲۹٫۷ میلیون واحد XRP به ارزش تقریبی ۱۲٫۷ میلیون دلار را از بایننس به یک کیف پول ناشناس (rfQ…Cvi) منتقل کرد.

این حرکت توکن ها با گمانه زنی در مورد پتانسیل XRP برای رسیدن به هدف قیمتی ۰.۵۰ دلار همزمان شده است. زمان این فعالیت نهنگ به ویژه قابل توجه است، زیرا همزمان با پیشرفت اخیر XRP با سطح مقاومت ۰.۴۲ دلار مطابقت دارد.

این ترکیب از انباشت انبوه و رشد قیمت، علاقه به ارز دیجیتال پشتیبانی شده توسط ریپل لبز را دوباره برانگیخته است، زیرا بسیاری از سرمایه گذاران عملکرد این توکن را به دنبال نشانه هایی از حرکت صعودی بیشتر به دقت زیر نظر دارند.

تحرکات قیمت اخیر و احساسات بازار

XRP در اوایل جولای دوره پر آشوبی را پشت سر گذاشت و قیمت آن به پایین ترین سطح از مارس ۲۰۲۳ رسید. در ۵ جولای، در بحبوحه سقوط گسترده بازار ارزهای دیجیتال، XRP با ۱۲ درصد کاهش به پایین ترین سطح روزانه حدود ۰.۳۸ دلار رسید. با این حال، این توکن انعطاف پذیری نشان داد زیرا خریداران توانستند بخشی از زمین از دست رفته را پس بگیرند.

همچنین بخوانید: ریزش ریپل؛ فرصت خرید یا سقوط ادامه دار؟

این روند بهبود در ۶ جولای ادامه یافت و با کسب سودهای جزئی XRP همراه بود. تحلیلگران بازار اکنون دو سناریوی بالقوه را در نظر می گیرند: اگر روند صعودی ادامه یابد، XRP می تواند قبل از رسیدن به سطح مورد انتظار ۰.۵۰ دلار، به سمت سطح مقاومت ۰.۴۵ دلار حرکت کند.

برعکس، اگر فشار فروش تشدید شود، این توکن ممکن است سطوح حمایتی را در حدود ۰.۴۰۷ دلار (مطابق با اصلاح فیبوناچی ۳۸.۲%) آزمایش کند و به طور بالقوه به ۰.۳۶۹ دلار (مطابق با اصلاح ۲۳.۶%) کاهش یابد. این حرکات قیمتی ترکیبی از احتیاط و خوش بینی را در بین سرمایه گذاران XRP ایجاد کرده است که به دقت این سطوح کلیدی حمایت و مقاومت را زیر نظر دارند.

سرمایه گذاران برجسته و شاخص های بازار

با وجود نوسانات شدید بازار، چهره های برجسته در جامعه XRP اقدامات قابل توجهی انجام داده اند. بیل مورگان، وکیل طرفدار XRP، از رکود اخیر به عنوان فرصتی برای خرید استفاده کرده و مقدار بیشتری XRP را با قیمتی کمی بالاتر از ۰.۴ دلار خریداری کرده است. خوش بینی مورگان فراتر از این است، زیرا او به برنامه هایی برای خرید توکن های بیشتر در صورت رسیدن قیمت به ۰.۳۷۵ دلار اشاره کرد.

این نمایش اعتماد از سوی یک شرکت کننده کلیدی در بازار توسط جامعه XRP مورد توجه قرار گرفته است. در جبهه تحلیل تکنیکال، شاخص قدرت نسبی (RSI) برای XRP با امتیاز ۵۸.۸ در نمودارهای روزانه وارد قلمرو اشباع خرید شده است که نشان دهنده پتانسیل حرکت صعودی است.

با توجه به آخرین داده ها، XRP در حال حاضر با قیمت ۰.۴۳۳۶ دلار معامله می شود که نشان دهنده افزایش ۷.۷۹ درصدی در ۲۴ ساعت گذشته است، علی رغم کاهش ۸.۷۲ درصدی در طول هفته گذشته. با عرضه در گردش ۵۶ میلیارد XRP، ارزش کل بازار این توکن به ۲۴.۱ میلیارد دلار می رسد.

حجم معاملات ۲۴ ساعته ۱.۱ میلیارد دلاری، بر علاقه فعال به تجارت XRP تأکید می کند. این معیارها یک نمای کلی جامع از موقعیت فعلی بازار XRP و سیگنال های متفاوتی را که سرمایه گذاران در هنگام ارزیابی چشم انداز کوتاه مدت این توکن با آن دست و پنجه نرم می کنند، ارائه می دهد.

همچنین بخوانید: قیمت XRP سطح حمایتی را حفظ می کند؛ خریداران منتظر چه هستند؟

منبع: کوین گیپ
مارکت‌فلو هیچ‌گونه مسئولیتی در قبال معاملات مالی یا مدیریت دارایی‌های خواننده‌ی این مطلب را نمی‌پذیرد و مطالب ارائه شده تنها به عنوان اطلاعات عمومی از منابع خبری ارائه شده‌اند و نباید به عنوان مشاوره مالی یا سرمایه‌گذاری در نظر گرفته شوند.