counter statistics
ارز دیجیتال 600 فارکس 174
ارزش بازار 2,421,088,263,744
حجم معاملات 123,424,099,599
دامیننس
BTC: 54%
ETH: 17%
بیت کوین $65,638.26
ریپل تحلیل تکنیکال
آخرین بروزرسانی:
بازدید: 5 زمان مطالعه: 3 دقیقه

قیمت XRP سطح حمایتی را حفظ می کند؛ خریداران منتظر چه هستند؟

قیمت XRP سطح حمایتی را حفظ می کند؛ خریداران منتظر چه هستند؟

قیمت XRP افزایش یافت و سطح مقاومت ۰.۴۸۴۰ دلار را آزمایش کرد. قیمت با اصلاحی همراه بود، اما خریداران توانستند از سطح حمایتی ۰.۴۷۵۰ دلار محافظت کنند.

کانال تلگرام مارکت فلو
  • قیمت XRP به دنبال شکستن صعودی بالاتر از سطح مقاومت ۰.۴۸۴۰ دلار است.
  • قیمت در حال حاضر بالاتر از ۰.۴۷۲۰ دلار و میانگین متحرک ساده ۱۰۰ ساعته معامله می شود.
  • یک خط روند صعودی وصل کننده با حمایت در ۰.۴۷۶۰ دلار در نمودار ساعتی جفت XRP/USD در حال شکل گیری است (منبع داده از صرافی کراکن).
  • در صورت بسته شدن بالای مقاومت ۰.۴۸۴۰ دلار، این جفت ممکن است حرکت صعودی پیدا کند.

اصلاح قیمت XRP

قیمت XRP مانند بیت کوین و اتریوم شروع به حرکت صعودی مناسبی بالاتر از مقاومت ۰.۴۷۴۰ دلار کرد. خریداران توانستند قیمت را به بالای ۰.۴۸۰ دلار برسانند. با این حال، فروشندگان در نزدیکی سطح مقاومت ۰.۴۸۴۰ دلار فعال بودند.

در ۰.۴۸۳۹ دلار قله ای شکل گرفت و قیمت اخیراً اصلاحی نزولی را آغاز کرده است. حرکتی به پایین سطوح ۰.۴۸۰۰ دلار و ۰.۴۷۸۰ دلار وجود داشت. قیمت حتی پایین تر از سطح فیبوی اصلاحی ۵۰ درصدی از حرکت صعودی از کف چرخشی ۰.۴۶۹۵ دلار به بالاترین سطح ۰.۴۸۳۹ دلار کاهش یافت.

در حال حاضر بالاتر از ۰.۴۷۴۰ دلار و میانگین متحرک ساده ۱۰۰ ساعته معامله می شود. همچنین یک خط روند صعودی وصل کننده با حمایت در ۰.۴۷۶۰ دلار در نمودار ساعتی جفت XRP/USD در حال شکل گیری است.

در سمت بالا، قیمت با مقاومت در نزدیکی سطح ۰.۴۸۰ دلار مواجه است. اولین مقاومت اصلی نزدیک به سطح ۰.۴۸۴۰ دلار است. مقاومت کلیدی بعدی می تواند ۰.۴۸۸۰ دلار باشد. عبور واضح از مقاومت ۰.۴۸۸۰ دلار ممکن است قیمت را به سمت مقاومت ۰.۵۰۵۰ دلار سوق دهد.

نمودار تحلیل تکنیکال ریپل

مقاومت مهم بعدی نزدیک به سطح ۰.۵۱۲۰ دلار است. بسته شدن بالای منطقه مقاومت ۰.۵۱۲۰ دلار می تواند قیمت را به سمت ۰.۵۲۵۰ دلار افزایش دهد. هر سود بیشتر ممکن است قیمت را به سمت مقاومت ۰.۵۳۲۰ دلار سوق دهد.

ریزش بیشتر؟

اگر XRP نتواند منطقه مقاومت ۰.۴۸۴۰ دلار را بشکند، ممکن است به روند نزولی خود ادامه دهد. حمایت اولیه در سمت نزولی نزدیک به سطح ۰.۴۷۶۵ دلار و خط روند است.

همچنین بخوانید: XRP در آستانه انفجار؛ تحلیلگران منتظر رشد قیمتی هستند

حمایت اصلی بعدی در ۰.۴۷۴۰ دلار، سطح فیبوی اصلاحی ۶۱.۸ درصدی از حرکت صعودی از کف چرخشی ۰.۴۶۹۵ دلار به بالاترین سطح ۰.۴۸۳۹ دلار و میانگین متحرک ساده ۱۰۰ ساعته است. در صورت شکست نزولی و بسته شدن زیر سطح ۰.۴۷۴۰ دلار، قیمت ممکن است در کوتاه مدت به سمت حمایت ۰.۴۶۴۰ دلار کاهش یابد.

شاخص های تکنیکال

MACD ساعتی – MACD برای XRP/USD اکنون در حال از دست دادن سرعت در منطقه صعودی است.

RSI ساعتی (شاخص قدرت نسبی) – RSI برای XRP/USD اکنون کمی پایین تر از سطح ۵۰ است.

سطوح اصلی حمایت – ۰.۴۷۶۵ و ۰.۴۷۴۰ دلار.

سطوح اصلی مقاومت – ۰.۴۸۰۰ و ۰.۴۸۴۰ دلار.

همچنین بخوانید: XRP در آستانه اوج گیری؛ قیمت ۶ دلار در دسترس است؟

منبع: نیوز بی‌تی‌سی
مارکت‌فلو هیچ‌گونه مسئولیتی در قبال معاملات مالی یا مدیریت دارایی‌های خواننده‌ی این مطلب را نمی‌پذیرد و مطالب ارائه شده تنها به عنوان اطلاعات عمومی از منابع خبری ارائه شده‌اند و نباید به عنوان مشاوره مالی یا سرمایه‌گذاری در نظر گرفته شوند.