counter statistics
ارز دیجیتال 600 فارکس 174
ارزش بازار 2,393,841,314,200
حجم معاملات 155,752,984,109
دامیننس
BTC: 54%
ETH: 17%
بیت کوین $64,618.32
ریپل تحلیل تکنیکال
آخرین بروزرسانی:
بازدید: 8 زمان مطالعه: 3 دقیقه

XRP در آستانه انفجار؛ تحلیلگران منتظر رشد قیمتی هستند

XRP در آستانه انفجار؛ تحلیلگران منتظر رشد قیمتی هستند

قیمت XRP برای شکستن سطح مقاومت ۰.۴۷۵۰ دلار تلاش می کند. اگر قیمت بالاتر از منطقه مقاومت ۰.۴۸۰ دلار تثبیت شود، می تواند شتاب صعودی پیدا کند.

کانال تلگرام مارکت فلو
  • قیمت XRP هنوز برای عبور از سطح مقاومت ۰.۴۸۰۰ دلار با مشکل مواجه است.
  • قیمت هم اکنون بالاتر از ۰.۴۷۵۰ دلار و میانگین متحرک ساده ۱۰۰ ساعته معامله می شود.
  • بر اساس داده های صرافی کراکن،در بالای مثلث متقارن، کلیدی با مقاومت ۰.۴۷۳۵ دلار در نمودار ساعتی جفت XRP/USD رخ داد.
  • اگر یک بسته شدن بالاتر از مقاومت ۰.۴۸۰ دلار وجود داشته باشد، این جفت ممکن است شتاب صعودی پیدا کند.

قیمت XRP دوباره بهبود می یابد

قیمت XRP مانند بیت کوین و اتریوم همچنان بالاتر از سطح حمایت ۰.۴۶۲۰ دلار با ثبات باقی ماند و اخیراً یک حرکت صعودی مناسب را آغاز کرد. گاوها توانستند قیمت را بالاتر از ۰.۴۷۰ دلار برای سوق دادن قیمت به منطقه صعودی کوتاه مدت سوق دهند.

بر اساس داده های کراکن، یک شکست در مثلث متقارن کلیدی با مقاومت ۰.۴۷۳۵ دلار در نمودار ساعتی جفت XRP/USD رخ داد. این جفت حتی از منطقه مقاومت ۰.۴۷۵۰ دلار و میانگین متحرک ساده ۱۰۰ ساعته عبور کرد. بالاترین قیمت در ۰.۴۷۹۶ دلار ثبت شد و اکنون قیمت در حال تثبیت ضررها است.

قیمت در حال آزمایش سطح اصلاحی ۲۳.۶٪ فیبوناچی از حرکت صعودی از کف ۰.۴۶۹۴ دلار به ۰.۴۷۹۶ دلار است. در حال حاضر بالاتر از ۰.۴۷۵۰ دلار و میانگین متحرک ساده ۱۰۰ ساعته معامله می شود.

در جهت صعودی، قیمت با مقاومت نزدیک سطح ۰.۴۷۹۰ دلار مواجه است. اولین مقاومت اصلی نزدیک سطح ۰.۴۸۰۰ دلار است. مانع اصلی اکنون در حدود ۰.۴۸۲۵ دلار است. یک حرکت واضح بالاتر از مقاومت ۰.۴۸۲۵ دلار ممکن است قیمت را به سمت مقاومت ۰.۴۸۸۰ دلار سوق دهد.  

نمودار تحلیل تکنیکال XRP

مقاومت مهم بعدی نزدیک سطح ۰.۵۰۵۰ دلار است. بسته شدن بالاتر از منطقه مقاومت ۰.۵۰۵۰ دلار می تواند قیمت را به سمت ۰.۵۲۵۰ دلار افزایش دهد. هر افزایش دیگری ممکن است قیمت را به سمت مقاومت ۰.۵۳۲۰ دلار سوق دهد.

ریزش دیگری در راه است؟

اگر XRP نتواند منطقه مقاومت ۰.۴۸۰ دلار را بشکند، ممکن است شاهد نزول دیگری باشد. حمایت اولیه در نزولی نزدیک سطح ۰.۴۷۴۵ دلار و سطح اصلاحی ۵۰٪ فیبوناچی از حرکت صعودی از کف ۰.۴۶۹۴ دلار به ۰.۴۷۹۶ دلار است.

همچنین بخوانید: XRP در آستانه اوج گیری؛ قیمت ۶ دلار در دسترس است؟

حمایت اصلی بعدی در ۰.۴۷۳۰ دلار و میانگین متحرک ساده ۱۰۰ ساعته است. در صورت شکستن نزولی و بسته شدن زیر سطح ۰.۴۷۳۰ دلار، قیمت ممکن است همچنان کاهش یابد. در حالت ذکر شده، قیمت حتی ممکن است در کوتاه مدت زیر سطح حمایت ۰.۴۶۴۰ دلار معامله شود.

شاخص های تکنیکال

مکدی ساعتی – مکدی برای XRP/USD اکنون در حال افزایش سرعت در منطقه صعودی است.

RSI ساعتی (شاخص قدرت نسبی) – RSI برای XRP/USD اکنون بالاتر از سطح ۵۰ است.

سطوح اصلی حمایت – ۰.۴۷۴۵ دلار و ۰.۴۶۴۰ دلار.

سطوح اصلی مقاومت – ۰.۴۸۰۰ دلار و ۰.۴۸۲۵ دلار.

همچنین بخوانید: اتهامات جدید علیه آزمایشگاه ریپل

منبع: نیوز بی‌تی‌سی
مارکت‌فلو هیچ‌گونه مسئولیتی در قبال معاملات مالی یا مدیریت دارایی‌های خواننده‌ی این مطلب را نمی‌پذیرد و مطالب ارائه شده تنها به عنوان اطلاعات عمومی از منابع خبری ارائه شده‌اند و نباید به عنوان مشاوره مالی یا سرمایه‌گذاری در نظر گرفته شوند.