counter statistics
ارز دیجیتال 607 فارکس 174
ارزش بازار 2,395,570,276,645
حجم معاملات 158,758,054,913
دامیننس
BTC: 54%
ETH: 17%
بیت کوین $64,687.80
ریپل تحلیل تکنیکال
آخرین بروزرسانی:
بازدید: 14 زمان مطالعه: 3 دقیقه

ریزش ریپل؛ فرصت خرید یا سقوط ادامه دار؟

ریزش ریپل؛ فرصت خرید یا سقوط ادامه دار؟

قیمت ریپل افزایش یافت و سطح مقاومت ۰.۴۸۸۰ دلار را آزمایش کرد. قیمت با اصلاح همراه بود اما در حال حاضر خریداران از سطح حمایت ۰.۴۷۶۵ دلار محافظت می کنند.

کانال تلگرام مارکت فلو
  • قیمت ریپل در حال اصلاح روند صعودی خود از سطح مقاومت ۰.۴۸۸۰ دلار است.
  • قیمت هم اکنون بالاتر از ۰.۴۷۵۰ دلار و میانگین متحرک ساده ۱۰۰ ساعته معامله می شود.
  • نمودار ساعتی جفت XRP/USD (داده ها از صرافی کراکن) شاهد نزول قیمت به پایین تر از خط روند صعودی با حمایت در ۰.۴۷۹۰ دلار بود.
  • اگر قیمت بالاتر از سطح حمایت ۰.۴۷۶۵ دلار باقی بماند، ممکن است دوباره افزایش یابد.

اصلاح قیمت XRP

برخلاف بیت کوین و اتریوم، قیمت ریپل همچنان در محدوده مثبت بالای سطح مقاومت ۰.۴۷۴۰ دلار باقی ماند. خریداران توانستند قیمت را به بالای ۰.۴۸۴۰ دلار برسانند. با این حال، فروشندگان نزدیک سطح مقاومت ۰.۴۸۸۰ دلار فعال بودند.

بالاترین قیمت در ۰.۴۸۷۷ دلار ثبت شد و قیمت اخیراً اصلاح نزولی را آغاز کرده است. قیمتی پایین تر از ۰.۴۸۲۰ دلار و ۰.۴۸۰۰ دلار مشاهده شد. قیمت حتی پایین تر از سطح فیبوی اصلاحی ۵۰ درصد از روند صعودی از کف ۰.۴۶۹۴ دلار به ۰.۴۸۷۷ دلار سقوط کرد.

علاوه بر این، نمودار ساعتی جفت XRP/USD شاهد نزول قیمت به پایین تر از خط روند صعودی با حمایت در ۰.۴۷۹۰ دلار بود. با این حال، خریداران اکنون در نزدیکی سطح حمایت ۰.۴۷۶۵ دلار و سطح فیبوی اصلاحی ۶۱.۸ درصد از روند صعودی از کف ۰.۴۶۹۴ دلار به ۰.۴۸۷۷ دلار فعال هستند.

قیمت هم اکنون بالاتر از ۰.۴۷۵۰ دلار و میانگین متحرک ساده ۱۰۰ ساعته معامله می شود. در جهت صعودی، قیمت با مقاومت در نزدیکی سطح ۰.۴۸۲۰ دلار مواجه است. اولین مقاومت اصلی نزدیک به ۰.۴۸۴۰ دلار است. مقاومت کلیدی بعدی می تواند ۰.۴۸۸۰ دلار باشد.

نمودار تحلیل تکنیکال ریپل XRP

حرکت قاطعانه به بالای مقاومت ۰.۴۸۸۰ دلار ممکن است قیمت را به سمت مقاومت ۰.۵۰ دلار سوق دهد. مقاومت اصلی بعدی نزدیک به ۰.۴۸۵۰ دلار است. هر افزایش بیشتری ممکن است قیمت را به سمت مقاومت ۰.۵۲۵۰ دلار هدایت کند.

همچنین بخوانید: قیمت XRP سطح حمایتی را حفظ می کند؛ خریداران منتظر چه هستند؟

کاهش بیشتر قیمت؟

اگر ریپل نتواند از مقاومت ۰.۴۸۲۰ دلار عبور کند، ممکن است همچنان به کاهش ادامه دهد. حمایت اولیه در نزول نزدیک به ۰.۴۷۸۰ دلار است. حمایت اصلی بعدی در ۰.۴۷۶۵ دلار و میانگین متحرک ساده ۱۰۰ ساعته است. در صورت شکست نزولی و بسته شدن قیمت پایین تر از ۰.۴۷۶۵ دلار، قیمت ممکن است در کوتاه مدت به سمت حمایت ۰.۴۶۵۰ دلار کاهش یابد.

شاخص های فنی

مکدی ساعتی – مکدی برای XRP/USD اکنون در حال از دست دادن قدرت حرکت در منطقه نزولی است.

شاخص قدرت نسبی (RSI) ساعتی – RSI برای XRP/USD اکنون پایین تر از سطح ۵۰ است.

سطوح حمایت اصلی – ۰.۴۷۶۵ و ۰.۴۷۴۰ دلار

سطوح مقاومت اصلی – ۰.۴۸۴۰ و ۰.۴۸۸۰ دلار

همچنین بخوانید: XRP در آستانه انفجار؛ تحلیلگران منتظر رشد قیمتی هستند

منبع: نیوز بی‌تی‌سی
مارکت‌فلو هیچ‌گونه مسئولیتی در قبال معاملات مالی یا مدیریت دارایی‌های خواننده‌ی این مطلب را نمی‌پذیرد و مطالب ارائه شده تنها به عنوان اطلاعات عمومی از منابع خبری ارائه شده‌اند و نباید به عنوان مشاوره مالی یا سرمایه‌گذاری در نظر گرفته شوند.