counter statistics
ارز دیجیتال 607 فارکس 174
ارزش بازار 2,392,517,098,631
حجم معاملات 157,561,914,097
دامیننس
BTC: 54%
ETH: 17%
بیت کوین $64,572.44
بیت کوین تحلیل تکنیکال
آخرین بروزرسانی:
بازدید: 3 زمان مطالعه: 3 دقیقه

رشد ۵ درصدی بیت کوین؛ بازگشت به صعود بازار؟

رشد ۵ درصدی بیت کوین؛ بازگشت به صعود بازار؟

قیمت بیت کوین تقریبا ۵ درصد افزایش یافته است و بالاتر از سطح ۶۲,۵۰۰ دلار حرکت کرده است. در حال حاضر بیت کوین منطقه مقاومتی ۶۳,۵۰۰ دلار را با روند صعودی آزمایش می کند.

کانال تلگرام مارکت فلو
  • بیت کوین افزایش قابل توجهی را از سطوح  ۶۲,۲۰۰ و ۶۲,۴۰۰ دلار آغاز کرد.
  • قیمت در حال حاضر بالاتر از ۶۲,۵۰۰ دلار و میانگین متحرک ساده ۱۰۰ ساعته معامله می شود.
  • بر روی نمودار ساعتی جفت ارز BTC/USD (داده ها از کراکن) شاهد شکسته شدن یک خط روند نزولی کلیدی با مقاومت در ۶۱,۰۰۰ دلار بودیم.
  • این جفت ارز ممکن است برای ادامه روند صعودی بالاتر از منطقه مقاومتی ۶۳,۶۵۰ دلار با مشکل مواجه شود.

قیمت بیت کوین شروع به بهبودی کرد

قیمت بیت کوین یک کف قیمتی بالاتر از سطح ۶۰,۰۰۰ دلار تشکیل داد. بیت کوین با ثبات باقی ماند و توانست افزایش قابل توجهی را از منطقه مقاومتی ۶۱,۵۰۰ دلار آغاز کند.

بر روی نمودار ساعتی جفت ارز BTC/USD شاهد شکسته شدن یک خط روند نزولی کلیدی با مقاومت در ۶۱,۰۰۰ دلار بودیم. گاوها توانستند قیمت را بالاتر از مقاومت ۶۲,۵۰۰ دلار برسانند. در حال حاضر قیمت تقریبا ۵ درصد افزایش یافته و در نزدیکی منطقه مقاومتی ۶۳,۶۵۰ دلار معامله می شود.

قیمت بیت کوین در حال حاضر بالاتر از ۶۲,۵۰۰ دلار و میانگین متحرک ساده ۱۰۰ ساعته معامله می شود. این قیمت با ثبات بوده و به خوبی بالاتر از سطح اصلاحی ۲۳.۶٪ فیبوناچی از حرکت صعودی از کف ۵۹,۹۴۹ دلار به سقف ۶۳,۶۷۵ دلار قرار دارد.

در صورت افزایش مجدد، قیمت ممکن است با مقاومت در نزدیکی سطح ۶۳,۶۵۰ دلار مواجه شود. اولین مقاومت کلیدی نزدیک سطح ۶۴,۰۰۰ دلار است. مقاومت بعدی می تواند ۶۴,۴۰۰ دلار باشد. عبور صریح از مقاومت ۶۴,۴۰۰ دلار ممکن است شروع یک افزایش باثبات و حرکت قیمت به سمت بالا باشد.

نمودار تحلیل تکنیکال بیت کوین

در سناریوی ذکر شده، قیمت می تواند افزایش یابد و مقاومت ۶۵,۵۰۰ دلار را آزمایش کند. هر گونه سود بیشتر ممکن است در کوتاه مدت بیت کوین را به سمت مقاومت ۶۶,۰۰۰ دلار سوق دهد.

آیا افت های بیت کوین محدود هستند؟

اگر بیت کوین نتواند از منطقه مقاومتی ۶۳,۶۵۰ دلار عبور کند، ممکن است اصلاح قیمتی نزولی را آغاز کند. حمایت فوری در نزول نزدیک سطح ۶۲,۸۰۰ دلار است.

همچنین بخوانید: کاهش نصب خودپردازهای بیت کوین علی رغم رشد ارزهای دیجیتال

اولین حمایت اصلی ۶۱,۸۰۰ دلار و سطح اصلاحی ۵۰٪ فیبوناچی از حرکت صعودی از کف ۵۹,۹۴۹ دلار به سقف ۶۳,۶۷۵ دلار است. حمایت بعدی در حال حاضر در نزدیکی سطح ۶۱,۲۵۰ دلار و میانگین متحرک ساده ۱۰۰ ساعته در حال شکل گیری است. هر گونه ضرر بیشتر ممکن است در کوتاه مدت قیمت را به سمت منطقه حمایتی ۶۰,۵۰۰ دلار سوق دهد.

شاخص های تکنیکال

مکدی ساعتی (MACD) – مکدی در حال حاضر در حال کسب قدرت در منطقه صعودی است.

RSI ساعتی (شاخص قدرت نسبی) – RSI برای BTC/USD اکنون بالاتر از سطح ۵۰ است.

سطوح حمایت اصلی - ۶۲,۸۰۰ دلار و سپس ۶۱,۸۰۰ دلار.

سطوح مقاومت اصلی - ۶۳,۶۵۰ دلار و ۶۴,۴۰۰ دلار.

همچنین بخوانید: تحلیلگر: احتمال سقوط بیت کوین تا ۵۵ هزار دلار!

منبع: نیوز بی‌تی‌سی
مارکت‌فلو هیچ‌گونه مسئولیتی در قبال معاملات مالی یا مدیریت دارایی‌های خواننده‌ی این مطلب را نمی‌پذیرد و مطالب ارائه شده تنها به عنوان اطلاعات عمومی از منابع خبری ارائه شده‌اند و نباید به عنوان مشاوره مالی یا سرمایه‌گذاری در نظر گرفته شوند.