counter statistics
ارز دیجیتال 607 فارکس 174
ارزش بازار 2,395,570,276,645
حجم معاملات 158,758,054,913
دامیننس
BTC: 54%
ETH: 17%
بیت کوین $64,687.80
کاردانو ارز دیجیتال
آخرین بروزرسانی:
بازدید: 7 زمان مطالعه: 2 دقیقه

عصر ولتر در کاردانو با رونمایی از نود ۹.۰

عصر ولتر در کاردانو با رونمایی از نود ۹.۰

چارلز هاسکینسون، بنیان‌گذار کاردانو، اعلام کرده است که انتشار نسخهٔ ۹.۰ِ نودِ کاردانو احتمالاً در ماه ژوئن انجام خواهد شد. این عرضه، کاردانو را برای هاردفورک چانگ که نشان‌دهندهٔ آغاز عصر ولتر است، آماده می‌کند.

کانال تلگرام مارکت فلو

این به‌روزرسانی، حاکمیت غیرمتمرکز و تأمین مالی جامعه را تسهیل می‌کند.

هاسکینسون در پستی اخیر گفت: «به نظر می‌رسد ژوئن، ماهِ دستیابیِ نودِ کاردانو به نسخهٔ ۹.۰ باشد. این بدان معناست که کاردانو برای هاردفورک چانگ آماده است و تنها انتظار نصبِ این نودِ جدید توسط ۷۰ درصدِ اپراتورهای استخر سهام (SPO) را می‌کشد. سپس، یک هاردفورک می‌تواند رخ دهد و کاردانو را وارد عصر ولتر کند.»

انتظار می‌رود هاردفورک چانگ یکی از مهم‌ترین نقاط عطف در نقشهٔ راه کاردانو باشد، چرا که این هاردفورک، بلاکچین را به عصر جدیدی از حاکمیت غیرمتمرکز سوق می‌دهد.

هاسکینسون با اطمینان خاطر بیان کرد: «کاردانو به یک تمدن غیرمتمرکز با میلیون‌ها شهروند در سراسر جهان تبدیل خواهد شد. ما پیشرفته‌ترین سیستم حاکمیتی بلاکچین، بودجه‌های سالانه، خزانه و خرد کل جامعهٔ خود را برای هدایت‌مان در اختیار خواهیم داشت.»

عصر ولتر، سیستمی از حاکمیت را معرفی می‌کند که به جامعه اجازه می‌دهد در فرآیندهای تصمیم‌گیری مشارکت کند.

همچنین بخوانید: تحلیلگر: کاردانو با اصلاح MVRV به سمت افزایش ۷۵ درصدی!

اولین بخش از این عصر، با اجرای ویژگی‌های حاکمیتی طبق CIP ۱۶۹۴، صحنه را برای رأی‌گیری غیرمتمرکز آماده می‌کند. بخش دوم، این ویژگی‌ها را ارتقا می‌دهد و امکان مشارکت از طریق نماینده و برداشت از خزانه را فراهم می‌آورد و بدین ترتیب، به جامعه این امکان را می‌دهد تا پروژه‌هایی را در اکوسیستم کاردانو پیشنهاد و تأمین مالی کند.

در آستانهٔ هاردفورک چانگ، کاردانو نسخهٔ ۸.۹.۲ نود را راه‌اندازی کرد که مشکل مهمی را در قابلیت اشتراک‌گذاری همتا به همتا در شبکه رفع می‌کند و بدین ترتیب، توانایی‌های شبکهٔ نظیر به نظیر این پلتفرم را تقویت می‌کند.

ارز دیجیتال بومی کاردانو، یعنی آدا، می‌تواند از به‌روزرسانی مهم آینده بهره‌مند شود. در زمان نگارش این مطلب، آدا با قیمت ۰.۴۴۱ دلار معامله می‌شود و طبق داده‌های کوین‌گکو، در میان ده دارایی دیجیتال برتر بر اساس ارزش بازار قرار دارد.

همچنین بخوانید: پیش‌بینی قیمت کاردانو: ۳ دلار تا سال ۲۰۳۰؟

منبع: کریپتو بریفینگ
مارکت‌فلو هیچ‌گونه مسئولیتی در قبال معاملات مالی یا مدیریت دارایی‌های خواننده‌ی این مطلب را نمی‌پذیرد و مطالب ارائه شده تنها به عنوان اطلاعات عمومی از منابع خبری ارائه شده‌اند و نباید به عنوان مشاوره مالی یا سرمایه‌گذاری در نظر گرفته شوند.