counter statistics
ارز دیجیتال 400 فارکس 174
ارزش بازار 2,410,785,863,723
حجم معاملات 123,804,206,127
دامیننس
BTC: 54%
ETH: 17%
بیت کوین $65,981.02
دوج کوین میم کوین
آخرین بروزرسانی:
بازدید: 6 زمان مطالعه: 3 دقیقه

افزایش فعالیت نهنگ های دوج کوین؛ تثبیت قیمت روی ۰.۱۶ دلار

افزایش فعالیت نهنگ های دوج کوین؛ تثبیت قیمت روی ۰.۱۶ دلار

فعالیت نهنگ های دوج کوین در ۲۴ ساعت گذشته به طور غیرمنتظره ای افزایش یافته است. طبق گزارش ها، بیش از ۱۵۰ تراکنش نهنگ با ارزش بیش از ۱ میلیون دلار در حالی که قیمت دوج کوین در حدود ۰.۱۶ دلار تثبیت شده بود، ثبت شد.

کانال تلگرام مارکت فلو

در چرخشی بی سابقه در رویدادها، فعالیت نهنگ های دوج کوین در ۲۴ ساعت گذشته به طور غیرمنتظره ای افزایش یافته است و توجه کل صنعت کریپتو را به خود جلب کرده است. طبق پستی که توسط یک تحلیلگر معروف بازار کریپتو به اشتراک گذاشته شده است، تراکنش های نهنگ با ارزش بیش از ۱ میلیون دلار به طور قابل توجهی افزایش یافته است. این افزایش فعالیت درون زنجیره ای در بحبوحه دوره تثبیت DOGE در نزدیکی سطح قیمت ۰.۱۶ دلاری رخ می دهد و باعث ایجاد گردابی از گمانه زنی ها در مورد مسیر آینده قیمت این کوین می شود. بیایید عمیق تر به آمار درون زنجیره ای توکن نگاه کنیم.

طبق گزارش‌ها، بیش از ۱۵۰ تراکنش نهنگ با ارزش بیش از ۱ میلیون دلار

در پستی که توسط علی مارتینز، تحلیلگر شناخته شده بازار کریپتو به اشتراک گذاشته شد، برجسته شد که ۱۵۱ تراکنش نهنگ دوج کوین در ۲۴ ساعت گذشته انجام شده است که هر تراکنش ارزش آن بیش از ۱ میلیون دلار است. این افزایش قابل توجه در فعالیت نهنگ های درون زنجیره ای، موجی از خوش بینی را برای این ارز دیجیتال ایجاد کرده است و اعتماد فزاینده سرمایه گذاران بزرگ به این دارایی را نشان می دهد.

در همین حال، داده های نهنگ از سانتیمنت (Santiment) نشان می دهد که افزایش معاملات پس از ۲ ژوئن، زمانی که DOGE به سطح قیمت ۰.۱۵ دلار کاهش یافت، دوباره آغاز شد. علاوه بر این، فعالیت نهنگ ها علی رغم نشانه های تثبیت این میم کوین همچنان در حال افزایش است. این منجر به تفاسیر مختلفی در بین سرمایه گذاران شده است، به طوری که برخی ابراز احتیاط می کنند. با این حال، احساسات غالب بازار همچنان خوش بینانه است و با افزایش فعالیت درون زنجیره ای تقویت می شود.

یک گزارش اخیر توسط رسانه کوین گیپ همچنین انباشت عظیم ۲۰۰ میلیون DOGE را برجسته می کند که ترازو را به سمت خوش بینی سوق می دهد. با این حال، با وجود افزایش فعالیت نهنگ ها و انباشت، دوج کوین امروز با رنگ قرمز معامله شد.

همچنین بخوانید: مرگ کابوسو، سگ محبوب و الهام‌بخش میم‌کوین‌ها

افت قیمت دوج کوین

در زمان نگارش این مقاله، قیمت DOGE در ۲۴ ساعت گذشته ۱.۵۴ درصد کاهش یافته است و در حال حاضر ۰.۱۶۰۱ دلار است. این توکن در ۲۴ ساعت گذشته نشانه هایی از یک جلسه معاملات جانبی را نشان می دهد، به طوری که کف و سقف ۲۴ ساعته آن به ترتیب ۰.۱۵۸۷ و ۰.۱۶۴ دلار است. علاوه بر این، نمودارهای هفتگی حرکت تثبیت کننده توکن را بیشتر برجسته می کند.

تحلیل های کوین گلس نشان می دهد که OI آتی دوج کوین امروز ۲.۷۳ درصد کاهش یافته است، در حالی که حجم مشتقات ۲۰.۱۱ درصد افزایش یافته است. کاهش علاقه سرمایه گذاران و معاملات گمانه زنی، همانطور که توسط داده ها نشان داده شده است، می تواند به نوسانات بیشتر قیمت توکن کمک کند.

در همین حال، RSI روی ۵۰ قرار گرفت، که نشان دهنده عدم فشار خرید یا فروش قابل توجه بازار بر روی این دارایی است. این داده ها با وجود فعالیت نهنگ های در حال افزایش، توفانی از گمانه زنی های نامشخص را در مورد قیمت آتی دوج کوین ایجاد کرده است.

همچنین بخوانید: سقوط ۴ درصدی دوج کوین پس از رأی دیوان عالی علیه کوین بیس

منبع: کوین گیپ
مارکت‌فلو هیچ‌گونه مسئولیتی در قبال معاملات مالی یا مدیریت دارایی‌های خواننده‌ی این مطلب را نمی‌پذیرد و مطالب ارائه شده تنها به عنوان اطلاعات عمومی از منابع خبری ارائه شده‌اند و نباید به عنوان مشاوره مالی یا سرمایه‌گذاری در نظر گرفته شوند.