counter statistics
ارز دیجیتال 607 فارکس 174
ارزش بازار 2,390,500,775,690
حجم معاملات 161,022,702,316
دامیننس
BTC: 54%
ETH: 17%
بیت کوین $64,525.20
آلت کوین ارز دیجیتال
آخرین بروزرسانی:
بازدید: 18 زمان مطالعه: 3 دقیقه

هشدار به سرمایه‌گذاران: آلت‌کوین‌ها دیگر بازدهی قبل را ندارند!

هشدار به سرمایه‌گذاران: آلت‌کوین‌ها دیگر بازدهی قبل را ندارند!

مارکوس تیلن، رئیس تحقیقات 10xResearch، می گوید آلت‌کوین ها دارای «فرصت های تاکتیکی» هستند، اما بازدهی های هنگفتی که در چرخه های قبلی مشاهده می شد را به همراه ندارند.

کانال تلگرام مارکت فلو

تحلیلگران ارز دیجیتال می گویند با توجه به روایت های ضعیف که بازار کریپتو را هدایت می کند، نظریه ریسک بالا، پاداش بالا برای آلت‌کوین ها ممکن است به سمت ریسک بالا متمایل شود. مارکوس تیلن، رئیس تحقیقات 10x Research به کوین تلگراف گفت: «در حالی که فرصت های تاکتیکی وجود دارد، اما دوران بازدهی ۱۰۰ برابری ممکن است به پایان رسیده باشد.»

وی هشدار داد که با وجود پیش بینی بازار برای یک بازار صعودی آلت‌کوین در سال ۲۰۲۴، «مشارکت خرده فروشی همچنان کم رنگ است و پروژه های جدید کمی ظهور کرده اند که معامله گران غیربومی ارز دیجیتال را مجذوب خود کند.»

تیلن گفت که بازارهای صعودی گذشته آلت‌کوین دارای «ویژگی های متمایزی» بودند که پول بیشتری را جذب می کردند، اما این چرخه شاهد «سرمایه محدودتر، مشهود از طریق ارزش کل قفل شده پایین و کمبود سرمایه گذاری سرمایه گذاری خطرپذیر» بوده است.

تیلن افزود: «در چرخه گذشته، روایتی که کریپتو می تواند جایگزین سیستم های مالی سنتی شود به طور گسترده پذیرفته شد، اما روایت های این چرخه عمر کوتاه تری دارند و پشتوانه قابل توجهی ندارند.»

در اوایل این هفته، میم کوین گیم‌استاپ (GME) مبتنی بر سولانا - که هیچ وابستگی به فروشنده بازی‌های ویدیویی ندارد - پس از اینکه تاجر Keith Gill برای اولین بار در تقریباً سه سال یک میم را از حساب «Roaring Kitty» خود ارسال کرد، به موازات افزایش سهام گیم‌استاپ، ۲۷۲۷ درصد افزایش یافت.

مایکل ون د پوپ، بنیانگذار مشاوره تجاری MN، در پست ۱۶ مه خود ادعا کرد که داشتن یک سبد سهام که عمدتا حاوی آلت‌کوین است، ریسکی «نسبتا بزرگ» را به همراه دارد.

«کدام جنبه این شرط‌بندی، نزولی است؟ این نسبتا زیاد است. در زمان نگارش این پست، من در مجموع سرمایه گذاری خود در عرض ۱-۲ هفته حدود ۲۰ درصد ضرر کرده ام.»

همچنین بخوانید: تون از بیت کوین پیشی گرفت، بلر در آستانه سقوط؟

ون د پوپ علی‌رغم ریسک‌های موجود، توضیح داد که او به تازگی تمام بیت کوین (BTC) خود را برای رفتن به سمت آلت‌کوین ها فروخته است و ادعا می کند که «می تواند ۵۰ تا ۸۰ درصد ضرر کند.»

با این حال، فابیو آندریتا، سرمایه گذار ارز دیجیتال نسبت به اینکه حتی یک «فصل آلت‌کوین» وجود داشته باشد، مشکوک است.

آندریتا در پاسخ به پست ون د پوپ گفت: «تنها کاری که شما انجام دادید این بود که ریسک خود را افزایش دهید.» «احتمال بسیار کمی وجود دارد که شما از بیت کوین عملکرد بهتری داشته باشید. اکثر آلت‌کوین ها هرگز دوباره به بالاترین قیمت خود (ATH) نخواهند رسید.»

تسلط (دامیننس) بیت کوین - سهم بازار آن نسبت به کل بازار ارز دیجیتال - نشان می دهد که بازار گسترده تر سرمایه را از آلت‌کوین ها دور کرده است.

طبق داده های تریدینگ ویو، تسلط (دامیننس) بیت کوین در حال نزدیک شدن به بالاترین سطح خود در سال جاری است و در حال حاضر ۵۶.۰۵ درصد است که نسبت به هفت روز گذشته ۲.۱۲ درصد افزایش یافته است.

منبع: CoinTelegraph

همچنین بخوانید: ارز دیجیتال رایگان؛ ۵ روش کسب درآمد بدون سرمایه!

مارکت‌فلو هیچ‌گونه مسئولیتی در قبال معاملات مالی یا مدیریت دارایی‌های خواننده‌ی این مطلب را نمی‌پذیرد و مطالب ارائه شده تنها به عنوان اطلاعات عمومی از منابع خبری ارائه شده‌اند و نباید به عنوان مشاوره مالی یا سرمایه‌گذاری در نظر گرفته شوند.