counter statistics
ارز دیجیتال 600 فارکس 174
ارزش بازار 2,407,014,334,220
حجم معاملات 127,293,984,291
دامیننس
BTC: 54%
ETH: 17%
بیت کوین $65,618.85
نیویورک کوین آلت کوین ارز دیجیتال
آخرین بروزرسانی:
بازدید: 83 زمان مطالعه: 2 دقیقه

نیویورک کوین در سراشیبی سقوط؟ آینده این ارز دیجیتال چه خواهد شد؟

نیویورک کوین در سراشیبی سقوط؟ آینده این ارز دیجیتال چه خواهد شد؟

نیویورک کوین (NYC) روز سه شنبه از InvestorsObserver امتیاز بسیار ضعیفی دریافت کرد. این کوین در حالی که بازار گسترده ارزهای دیجیتال ۰.۰۶ درصد کاهش یافته است، ۵۹.۲۷ درصد افزایش یافته و به ۰.۰۰۰۰۰۴۵۰۱۱۳۴۲۳۷ دلار رسیده است.

کانال تلگرام مارکت فلو

بسیار نزولی

در طول پنج روز گذشته، نیویورک کوین بر اساس امتیاز احساسات InvestorsObserver، امتیاز بسیار ضعیفی را کسب کرده است. امتیاز احساسات، عملکرد نیویورک کوین را در پنج روز گذشته بر اساس حجم و نوسانات قیمت اندازه گیری می کند.

امتیاز احساسات، نگاهی اجمالی به عملکرد کوتاه مدت این ارز دیجیتال در روزهای اخیر ارائه می دهد. این برای هر دو سرمایه‌گذار کوتاه‌مدت که به دنبال کسب سود از افزایش قیمت هستند و سرمایه‌گذاران بلندمدت که سعی در خرید در کف قیمت دارند، مفید است.

سطوح قیمتی

NewYorkCoin در حال حاضر در نزدیکی کف قیمت پنج روزه خود یعنی ۰.۰۰۰۰۰۱۷۰۴۲۳۲۸۸۶۳۶۸۱۲ دلار معامله می شود. این کوین ۹۹.۳۵ درصد از بالاترین قیمت پنج روزه خود فاصله دارد و ۱۶۴.۱۱ درصد نسبت به پایین ترین قیمت پنج روزه خود یعنی ۰.۰۰۰۰۰۱۷۰۴۲۳۲۸۸۶۳۶۸۱۲ دلار افزایش یافته است.

قیمت نیویورک کوین به خوبی بین حمایت و مقاومت قرار گرفته است. با حمایتی که در حدود ۰.۰۰۰۲۲۶۴۵۳۴۴۵۲۱۷۲۹۵- دلار و مقاومتی در ۰.۰۰۰۴۶۰۸۴۱۳۳۶۳۱۰۸۸۶ دلار تعیین شده است، قبل از مواجهه با مقاومت، جای پیشرفت دارد. حجم معاملات نیویورک کوین اخیراً پایین بوده است. این بدان معناست که حجم معاملات امروز کمتر از میانگین حجم معاملات آن در هفت روز گذشته است.

نیویورک کوین چیست؟

کوین یک ارز دیجیتال است که بر روی بلاک‌چین خاص خود وجود دارد. این ارز معمولاً برای پرداخت استفاده می شود. بسته به ارز دیجیتال، کاربردهای آن برای پرداخت می تواند در زیرمجموعه پول دیجیتال یا سایر زیرمجموعه های خاص متفاوت باشد.

منبع: InvestorObserver

مارکت‌فلو هیچ‌گونه مسئولیتی در قبال معاملات مالی یا مدیریت دارایی‌های خواننده‌ی این مطلب را نمی‌پذیرد و مطالب ارائه شده تنها به عنوان اطلاعات عمومی از منابع خبری ارائه شده‌اند و نباید به عنوان مشاوره مالی یا سرمایه‌گذاری در نظر گرفته شوند.