counter statistics
ارز دیجیتال 600 فارکس 174
ارزش بازار 2,407,014,334,220
حجم معاملات 127,293,984,291
دامیننس
BTC: 54%
ETH: 17%
بیت کوین $65,402.81
پپه کانگامون میم کوین
آخرین بروزرسانی:
بازدید: 32 زمان مطالعه: 4 دقیقه

پپه یا کانگامون؛ رشد ناگهانی معاملات نهنگ ها در بازار

پپه یا کانگامون؛ رشد ناگهانی معاملات نهنگ ها در بازار

دارندگان توکن های پپه (PEPE) و کانگامون (KANG) شاهد افزایش فعالیت نهنگ ها هستند زیرا قیمت این توکن ها به بالاترین حد خود در تمام دوران رسیده است.

کانال تلگرام مارکت فلو

چند هفته گذشته با فعالیت شدید نهنگ ها در بازار ارزهای دیجیتال، به ویژه در پپه (PEPE) و کانگامون (KANG) همراه بوده است. تحلیلگران پس از رسیدن هر دو میم کوین به بالاترین قیمت خود در تمام دوران (ATH)، این افزایش قیمت را زیر نظر دارند. در واقع، آنها اشاره می کنند که KANG که اکنون در مرحله پاداش پیش فروش خود قرار دارد، ممکن است به میم کوین ۵۰ برابری در سال ۲۰۲۴ تبدیل شود.

نهنگ ها شروع به انباشت پپه می کنند

پپه اخیراً در بازار میم کوین سر تیتر اخبار شده است. داده های کوین مارکت کپ نشان می دهد که قیمت پپه تنها در سال گذشته بیش از ۴۵۰ درصد افزایش یافته است. حتی در تاریخ ۱۴ می به بالاترین قیمت خود در تمام دوران یعنی ۰.۰۰۰۰۱۰۹۶ دلار رسید. همچنین فعالیت نهنگ ها با گزارش لوک آن چین از فعالیت نهنگ های بزرگ برای این میم کوین افزایش یافته است.

تحلیل تکنیکال سکه پپه نیز تصویری گاوی را نشان می دهد. برای مثال، پپه اکنون بالاتر از میانگین های متحرک نمایی (EMA) هفتگی ۲۱ و ۵۰ خود معامله می شود. نه تنها این، بلکه اکنون ۲۴ شاخص فنی برای این میم کوین در منطقه خرید وجود دارد. بنابراین، کارشناسان حوزه کریپتو پیش بینی قیمت گاوی برای پپه کرده اند. آنها پیش بینی می کنند که قیمت پپه تا پایان سه ماهه دوم ۲۰۲۴ به طور بالقوه به ۰.۰۰۲۵ دلار برسد.

کانگامون: یکی از توکن های میم جدید و امیدوارکننده

در حالی که پپه همچنان یکی از میم کوین های در حال رشد است، کانگامون نیز در حال رسیدن به آن است. این پدیده پیش فروش، تاکنون بیش از ۶ میلیون دلار جمع آوری کرده است و پیش بینی ها نشان می دهد که کانگامون ممکن است قبل از پایان ماه مه ۲۰۲۴ به رقم ۸ میلیون دلار برسد. علاوه بر این، این پروژه  به خریداران اولیه بازگشت سرمایه ۴۰۰ درصدی را تضمین کرده است - و بدین ترتیب حضور خود را در بازار میم کوین ها پررنگ کرده است.

فروشگاه اصلی این میم کوین، کاربردی بودن آن است. برخلاف اکثر میم کوین های مبتنی بر تبلیغات، کانگامون واحد پول اصلی در بازی Play-to-Earn (P2E) آینده کانگامون خواهد بود. با کانگامون، هر کسی می تواند اقلام درون بازی را خریداری کند یا شخصیت های خود را ارتقا دهد. علاوه بر این، دارندگان این میم کوین به چالش‌های انحصاری برای دریافت جوایز/توکن‌های اضافی دسترسی خواهند داشت.

همچنین بخوانید: پپه: امید جدید سرمایه‌گذاران؟ میم کوین با الهام از گیم‌استاپ در حال رشد!

در هسته خود، کانگامون جامعه محور است و هدف آن بازگرداندن منافع به جامعه است. به عنوان مثال، کانگامون اکنون این میم کوین را قبل از عرضه رسمی به صورت رایگان به فعال ترین کاربران خود ارائه می دهد. این پیشرفت باعث شده است که بیش از ۲۰,۰۰۰ عضو ثبت نام شده جامعه شروع به لایک کردن/اشتراک گذاری پست های رسانه های اجتماعی کانگامون کنند.

این میم کوین در حال حاضر تنها ۰.۰۲۵ دلار قیمت دارد زیرا در مرحله پاداش پیش فروش خود قرار دارد. این افزایش ۴۰۰ درصدی نسبت به قیمت اولیه ۰.۰۰۵ دلاری آن است. از آنجایی که کانگامون همچنین با بازار بازی های P۲E مرتبط است که پیش بینی می شود تا سال ۲۰۲۸ به ۸۸۵.۶ میلیارد دلار برسد، پتانسیل رشد بلندمدت آن فوق العاده است. تحلیلگران بازار پیش بینی می کنند که با ورود کانگامون به صرافی های Tier-2 در سه ماهه دوم سال ۲۰۲۴، جهشی ۵۰ برابری داشته باشد.

بررسی مزیت بین پپه و کانگامون

در رقابت بین پپه و کانگامون، به نظر می رسد کانگامون به دلیل ارزش بازار پایین تر ۲۵ میلیون دلاری، دست بالا را دارد. این بدان معناست که برای افزایش قیمت کانگامون به وجوه جدید بسیار کمتری نیاز است. با این مزیت، کانگامون می تواند به یک میم کوین امیدوارکننده تر برای سرمایه گذاران تبدیل شود.

منبع: Crypto.news

همچنین بخوانید: رشد ۸ درصدی پپه؛ معامله‌گر میلیاردر: به زودی انفجار قیمت!

مارکت‌فلو هیچ‌گونه مسئولیتی در قبال معاملات مالی یا مدیریت دارایی‌های خواننده‌ی این مطلب را نمی‌پذیرد و مطالب ارائه شده تنها به عنوان اطلاعات عمومی از منابع خبری ارائه شده‌اند و نباید به عنوان مشاوره مالی یا سرمایه‌گذاری در نظر گرفته شوند.