ارز دیجیتال 602 فارکس 171
ارزش بازار 1,677,571,372,288
حجم معاملات 137,814,311,929
دامیننس
BTC: 53%
ETH: 18%
بیت کوین $43,191.71
رمزارز شیبا اینو
آخرین بروزرسانی:
بازدید: 26 زمان مطالعه: 2 دقیقه

شیبا اینو به تازگی رکورد جدیدی را ثبت کرده است

شیبا اینو به تازگی رکورد جدیدی را ثبت کرده است

رمزارز شیبا اینو با افزایش پذیرش شیباریوم همچنان شاهد رشد ثابتی در تعداد آدرس‌های خود است. طبق داده‌های IntoTheBlock در حال حاضر مجموع کل آدرس‌های شیبا اینو به ۳.۵۷ میلیون آدرس رسیده است.

به گزارش U.Today، آدرس‌های جدید همچنان در اکوسیستم شیبا اضافه می‌شوند؛ در روز گذشته شاهد افزایش ۱۶۷۰ آدرس جدید در این شبکه بوده‌ایم. دلیل این افزایش می‌تواند به دلیل نوآوری جدید بلاک‌چین شیباریوم باشد.

توکن گاز شیباریوم با نام BONE نیز شاهد افزایش آدرس‌های بوده است که طبق داده‌های IntoTheBlock  به تعداد جدید ۱۹۲،۲۹۰ رسیده است.

شیباریوم، بلاک‌چین لایه دوم رمزارز شیبا اینو، از زمان راه‌اندازی خود تاکنون توجه کاربران زیادی را به خود جلب کرده است و از مجموع یک میلیون تراکنش و آدرس کیف پول عبور کرده است.

طبق آخرین آمار از کاوشگر بلاک‌چین Shibariumscan، شبکه این ارز به تعداد ۱،۱۱۸،۰۲۶ آدرس کیف پول و ۱،۱۷۳،۲۳۱ تراکنش دست یافته است. بیش از ۱۰۹،۴۰۰ تراکنش در لایه دوم بلاک‌چین در ۲۴ ساعت گذشته انجام شده است.

بدون شک، شیباریوم توجه کاربران جدید را به اکوسیستم شیبا اینو جلب کرده است، زیر در حال حاضر میزبان ۱۰۰ نوع توکن است. از جمله این توکن‌ها می توان به Wrapped Bone با نشان WBONE اشاره کرد که در ابتدای هفته توسط توسعه‌دهنده شیبا اینو، کال دایریا معرفی شد.

WBONE یک توکن مبتنی بر شیباریوم است که قالب استاندارد شده BONE است و با قرارداد‌های هوشمند و برنامه‌های غیرمتمرکز (dApps) شبکه شیباریوم سازگار است.

همچنین در حال حاضر انتقال همکاری با تعدادی توکن‌های دیگر به شبکه شیباریوم در حال بررسی است. همانطور که گزارش شده است، شیتوشی کوساما، رهبر شیبا اینو تمرکزی جدیدی روی BONE داشته است. همچنین او ابراز کرد که ویکی شیباریوم در راه است.

در زمان نگارش این متن، توکن SHIB با ۱.۵۱ درصد افزایش در ۲۴ ساعت گذشته با ۰،۰۰۰۰۰۷۶ دلار معامله می‌شود.

مارکت‌فلو هیچ‌گونه مسئولیتی در قبال معاملات مالی یا مدیریت دارایی‌های خواننده‌ی این مطلب را نمی‌پذیرد و مطالب ارائه شده تنها به عنوان اطلاعات عمومی از منابع خبری ارائه شده‌اند و نباید به عنوان مشاوره مالی یا سرمایه‌گذاری در نظر گرفته شوند.