ارز دیجیتال 601 فارکس 174
ارزش بازار 2,700,263,280,604
حجم معاملات 161,400,158,854
دامیننس
BTC: 53%
ETH: 18%
بیت کوین $68,754.61
سولانا آلت کوین ارز دیجیتال
آخرین بروزرسانی:
بازدید: 7 زمان مطالعه: 2 دقیقه

کاهش قیمت سولانا محتمل است؛ هشدار تحلیلگران به معامله‌گران

کاهش قیمت سولانا محتمل است؛ هشدار تحلیلگران به معامله‌گران

تحلیلگران فنی نسبت به عملکرد اخیر قیمت سولانا ابراز نگرانی کرده اند، که نشان می دهد این ارز دیجیتال ممکن است در روزها و هفته های آینده روند نزولی خود را ادامه دهد.

به گفته یک تحلیلگر تریدینگ ویو به نام Maximilian_FX، یک الگوی فنی نزولی که به عنوان «قله دوقلو» شناخته می شود، به تدریج در نمودار سولانا (SOL) در حال شکل گیری است. این الگو می تواند نشان دهنده معکوس شدن احتمالی روند فعلی باشد. هدف این تحلیلگر این است که قیمت سولانا به حدود ۱۳۵.۷۱ دلار کاهش یابد، سطحی که با سطح فیبوناچی اصلاحی ۱.۶۱۸ مطابقت دارد.

Maximilian_FX توضیح داد که از دیدگاه تحلیل تکنیکال کلاسیک، الگوی قله دوقلو نشان دهنده معکوس شدن احتمالی است. این تحلیلگر قصد دارد از عقب نشینی، با هدف قرار دادن سطح فیبوناچی ۱.۶۱۸ در حدود ۰.۵ به عنوان یک نقطه بازگشت قوی و آزمایش مجدد سطوح میانگین متحرک نمایی ۳۴.۸۹ استفاده کند.

علاوه بر این، این تحلیلگر خاطرنشان کرد که اگر فروشندگان (خرس ها) کنترل را حفظ کنند و قیمت سولانا زیر ۱۵۰ دلار بسته شود، استراتژی فروش با هدف ۱۳۵.۷۱ دلار ترجیح داده می شود. تحلیلگر دیگری در تریدینگ ویو، AlanSantana، دیدگاه نزولی مشابهی را به اشتراک گذاشت و به اوج اخیر سولانا در مارس ۲۰۲۴ اشاره کرد که به دنبال آن اصلاح بازار در آوریل بود. این اصلاح با شکسته شدن سطح حمایتی کلیدی، الگوی فنی به نام «کلاه» تأیید شد.

AlanSantana به چندین سیگنال نزولی از جمله الگوهای کندل استیک «ستاره دنباله دار» و «چکش معکوس»، سایه های بالایی روی کندل ها (نشان دهنده فشار فروش) و حجم معاملات کمتر در هر جلسه اشاره کرد. علاوه بر این، تحلیلگر به شاخص همگرایی واگرایی میانگین متحرک (MACD) ضعیف، بالاترین پایین‌ترین سطح و اقدامات بازار به شدت نزولی اشاره کرد که نشان‌دهنده پتانسیل برای نزولی بیشتر است.

همچنین بخوانید: سولانا در تقلا برای عبور از مقاومت، تون کوین در انتظار جهش ۱۰۰ درصدی

این تحلیلگر چندین هدف بالقوه برای قیمت سولانا ارائه کرد، از ۱۳۰ دلار تا ۶۴ دلار، با حد ضرر تعیین شده در بسته شدن روزانه بالاتر از ۱۷۰ دلار. در حالی که هر دو تحلیلگر ماهیت حدسی تحلیل‌های خود را تأیید کردند و انجام تحقیقات کامل را توصیه کردند، ارزیابی‌های آنها تصویری نزولی از قیمت سولانا در کوتاه‌مدت ترسیم می‌کند.

منبع: CaptainAltcoin

همچنین بخوانید: ارز دیجیتال ربو؛ جذب سرمایه از بیت‌کوین و سولانا

مارکت‌فلو هیچ‌گونه مسئولیتی در قبال معاملات مالی یا مدیریت دارایی‌های خواننده‌ی این مطلب را نمی‌پذیرد و مطالب ارائه شده تنها به عنوان اطلاعات عمومی از منابع خبری ارائه شده‌اند و نباید به عنوان مشاوره مالی یا سرمایه‌گذاری در نظر گرفته شوند.