counter statistics
ارز دیجیتال 607 فارکس 174
ارزش بازار 2,389,487,737,571
حجم معاملات 160,563,638,818
دامیننس
BTC: 54%
ETH: 17%
بیت کوین $64,551.59
ارز دیجیتال فناوری
آخرین بروزرسانی:
بازدید: 14 زمان مطالعه: 3 دقیقه

سونی با خرید Amber Japan به دنیای ارزهای دیجیتال پا گذاشت!

سونی با خرید Amber Japan به دنیای ارزهای دیجیتال پا گذاشت!

اقدام جدید سونی پس از خرید صرافی ارز دیجیتال ژاپنی DeCurret توسط گروه Amber انجام شد.

کانال تلگرام مارکت فلو
  • گروه سونی با خرید امبر ژاپن (Amber Japan) رسماً وارد بازار مبادلات ارزهای دیجیتال شده است.
  • امبر ژاپن پس از سقوط FTX درگیر یک معامله احتمالی بدهی به سهام شد.

گروه سونی، یک کنگره ژاپنی که به خاطر بازی، موسیقی و دوربین شناخته می‌شود، طبق گزارش وو بلاک‌چین، خبرنگار حوزه ارز دیجیتال، با خرید امبر ژاپن رسماً وارد بازار مبادلات ارزهای دیجیتال شده است. امبر ژاپن که قبلاً با نام DeCurret شناخته می‌شد، زیرمجموعه ژاپنی گروه جهانی امبر گروپ است که خدمات معاملات دارایی‌های دیجیتال تحت نظارت را ارائه می‌دهد.

اخبار اختصاصی: گروه سونی، یکی از بزرگترین شرکت‌های ژاپن، با خرید امبر ژاپن رسماً وارد حوزه مبادلات ارز دیجیتال شده است. کسب و کارهای سونی شامل بازی، موسیقی، دوربین و غیره است که ارزش بازاری آن بیش از ۱۰۰ میلیارد دلار است. شرکت بازارگردان سنگاپوری امبر گروپ با خرید...
— وو بلاکچین (@WuBlockchain) جولای ۱, ۲۰۲۴

گروه امبر در سال ۲۰۲۲ با خرید و تغییر نام صرافی ارز دیجیتال ژاپنی DeCurret به امبر ژاپن، فعالیت خود را به ژاپن گسترش داد. با این حال، این شرکت به دلیل بخشی از قرار گرفتن سرمایه تجاری خود در معرض صرافی ارز دیجیتال FTX که اکنون منحل شده است، با مشکلات مالی مواجه شد.

گروه امبر پس از سقوط FTX، برنامه‌های جذب سرمایه خود را تغییر داد و در دسامبر ۲۰۲۲ موفق به جمع‌آوری ۳۰۰ میلیون دلاری در سری C شد. این دور توسط شرکت سرمایه‌گذاری فنبوشی کاپیتال با مشارکت سرمایه‌گذاران برجسته‌ای مانند تماسک (Temasek)، سکويا چين (Sequoia China)، پانترا (Pantera)، تایگر گلوبال (Tiger Global) و کوین‌بیس (Coinbase) رهبری شد. گروه امبر اعلام کرد که این بودجه به محافظت از مشتریانی که به دلیل سقوط FTX متحمل ضرر شده‌اند، کمک می‌کند.

همچنین بخوانید: کاهش نصب خودپردازهای بیت کوین علی رغم رشد ارزهای دیجیتال

این حرکت اخیر بخشی از استراتژی سونی برای متنوع‌سازی سبد سرمایه‌گذاری آن است که در حال حاضر ارزش بازاری آن از ۱۰۰ میلیارد دلار فراتر رفته است. سونی طی سال‌های گذشته در حال بررسی استفاده از توکن‌های غیرقابل تعویض (NFT) و بلاک‌چین در بازی بوده است.

در مارس ۲۰۲۳، سونی برای یک «چارچوب NFT برای انتقال و استفاده از دارایی‌های دیجیتال بین پلتفرم‌های بازی» حق ثبت اختراع درخواست کرد. این طرح، سیستمی را برای استفاده از NFT به صورت چند پلتفرمی، از جمله ویژگی‌هایی مانند گیم‌پلی قفل‌شده با NFT، وظایف درون بازی با استفاده محدود و پاداش دادن به بازیکنان با NFT را تشریح می‌کند.

همچنین بخوانید: ایردراپ های ارزهای دیجیتال؛ فرصت سرمایه گذاری در تیر ماه

منبع: کریپتو بریفینگ
مارکت‌فلو هیچ‌گونه مسئولیتی در قبال معاملات مالی یا مدیریت دارایی‌های خواننده‌ی این مطلب را نمی‌پذیرد و مطالب ارائه شده تنها به عنوان اطلاعات عمومی از منابع خبری ارائه شده‌اند و نباید به عنوان مشاوره مالی یا سرمایه‌گذاری در نظر گرفته شوند.