counter statistics
ارز دیجیتال 602 فارکس 174
ارزش بازار 2,456,300,556,188
حجم معاملات 94,236,492,589
دامیننس
BTC: 54%
ETH: 17%
بیت کوین $66,786.35
میتو رمزارز بیت کوین اتریوم
آخرین بروزرسانی:
بازدید: 14 زمان مطالعه: 2 دقیقه

غول فناوری به فروش ۱۰۰ میلیون دلار دارایی بیت‌کوین و اتریوم خود فکر می‌کند

غول فناوری به فروش ۱۰۰ میلیون دلار دارایی بیت‌کوین و اتریوم خود فکر می‌کند

شرکت فناوری چینی میتو که در حدود ۱۰۰ میلیون دلار بیت‌کوین و اتریوم خریداری کرده بود، اعلام کرده که در حال مطالعه فروش دارایی‌های رمزارزی خود است. هرچند در حال حاضر برنامه خاصی برای فروش این دارایی‌ها وجود ندارد، میتو امکان خروج از بازار ارزهای دیجیتال را در نظر دارد.

کانال تلگرام مارکت فلو

نکات کلیدی:

  • میتو، یک شرکت فناوری چینی، در نظر دارد دارایی‌های بیت‌کوین و اتریوم خود را به فروش برساند.
  • این شرکت در بازار صعودی سال ۲۰۲۱، ۱۰۰ میلیون دلار در ارزهای دیجیتال سرمایه‌گذاری کرد.
  • کانگ ییکونگ توضیح داد که Meitu هنوز برنامه مشخصی برای فروش دارایی‌های ارز دیجیتال خود ندارد.

میتو، یک شرکت توسعه نرم‌افزار که بیشتر به دلیل اپلیکیشن ویرایش عکس سلفی خود شناخته می‌شود، پیش از این در بازار صعودی سال ۲۰۲۱ به سرمایه‌گذاری در رمزارز پرداخت بود. این سرمایه‌گذاری مجموعاً شامل ۳۱,۰۰۰ واحد اتریوم و حدود ۷۶۵ واحد بیت‌کوین به ارزش ۱۰۰ میلیون دلار در آن زمان بود.

متأسفانه ارزش این دارایی‌ها پس از آن به شدت کاهش یافت و خسارات قابل توجهی را به دنبال داشت. با این حال، با بازگشت اخیر در بازار رمزارز، میتو توانست برخی از خسارات قبلی خود را جبران کند. تصمیم اخیر میتو برای دوری از سرمایه‌گذاری در رمزارز ناشی از تغییر در دینامیک بازار و پیش‌بینی‌ناپذیری بازار ارزهای دیجیتال است.

کانگ ییکونگ، مدیر ارشد ارتباطات سرمایه‌گذاری این شرکت، توضیح داد که خرید اولیه رمزارزها جزو تصمیمات استراتژیک بوده و شرکت تاکنون در این زمینه هیچ سرمایه‌گذاری اضافی انجام نداده است. او اعلام کرد که در حال حاضر شرکت متعهد به فروش دارایی‌های رمزارزی خود در زمان مناسب است، اما در حال حاضر برنامه خاصی برای واگذاری این دارایی‌ها ندارد.

با نگاهی به ینده، ییکونگ بیان کرد که تقاضا برای توانایی‌های هنر و نقاشی مبتنی بر هوش مصنوعی میتو در بازارهای بین‌المللی در حال رشد است. او تاکید کرد که در حالی که انتظار می‌رود بخش‌های مرتبط با هوش مصنوعی سهم قابل‌توجهی در سود شرکت داشته باشند، سرمایه‌گذاری‌های رمزارزی آنها دیگر تمرکز اصلی آن‌ها نیست.

برنامه های آینده میتو شامل هدف قرار دادن بازارهای خارج از کشور، با تاکید بیشتر بر مناطقی مانند آسیای جنوب شرقی، ژاپن، کره جنوبی و اروپا است. این شرکت قصد دارد محصولات موفق خود در بازار چین را برای گسترش بین‌المللی مجدداً ارائه دهد.

مارکت‌فلو هیچ‌گونه مسئولیتی در قبال معاملات مالی یا مدیریت دارایی‌های خواننده‌ی این مطلب را نمی‌پذیرد و مطالب ارائه شده تنها به عنوان اطلاعات عمومی از منابع خبری ارائه شده‌اند و نباید به عنوان مشاوره مالی یا سرمایه‌گذاری در نظر گرفته شوند.