counter statistics
ارز دیجیتال 607 فارکس 174
ارزش بازار 2,390,581,100,780
حجم معاملات 159,503,680,088
دامیننس
BTC: 54%
ETH: 17%
بیت کوین $64,605.99
تون ارز دیجیتال
آخرین بروزرسانی:
بازدید: 9 زمان مطالعه: 3 دقیقه

بلاک چین تون؛ رشد چشمگیر تراکنش‌های بزرگ

بلاک چین تون؛ رشد چشمگیر تراکنش‌های بزرگ

حجم تراکنش‌های بالای ۱ میلیون دلار بر روی شبکه TON تسلط یافته است. این موضوع که عمدتا ناشی از فعالیت نهنگ‌های تون کوین (TON) است، خوش بینی و امید به افزایش قیمت را تقویت کرده است.

کانال تلگرام مارکت فلو

شبکه TON شاهد افزایش قابل توجهی در تراکنش‌های با ارزش بالا بوده است، به گونه‌ای که در حال حاضر تراکنش‌های بالای ۱ میلیون دلار بخش عمده‌ای از حجم تراکنش‌های زنجیره‌ای آن را تشکیل می‌دهند. علاقه نهنگ‌ها به این شبکه از زمان افزایش قیمت قابل توجه آن در سال ۲۰۲۴ با رشد قابل ملاحظه‌ای در تراکنش‌های دلاری همراه بوده است.

لیست شدن نات‌کوین (NOT)، توکنی مرتبط با تون کوین، به عنوان کاتالیزوری عمل کرد که بر فعالیت زنجیره‌ای و احساسات بازار تأثیر گذاشت. این در حالی است که انباشت NOT توسط گروه‌های با حجم دارایی بالا (بین ۱۰۰۰۰۰ تا ۱ میلیون NOT) نشان دهنده اعتماد بلندمدت و پتانسیل برای بهبود قیمت در آینده است.

محرک‌های تراکنش و احساسات بازار

شایان ذکر است که شبکه نات‌کوین برای افزایش تعامل و گردش گسترده توکن، کاربران را با توزیع توکن‌های رایگان در پلتفرم‌های مختلف تشویق کرده است. این امر به میزان قابل توجهی به رشد تعداد کاربران فعال در جامعه کمک کرد. علاوه بر این، ارتباط این توکن با تلگرام، پلتفرم پیشرو رسانه‌های اجتماعی، به رشد انفجاری قیمت آن کمک کرده است. این امر به طور طبیعی نهنگ‌ها را که به دنبال کسب سود از دارایی دیجیتال در حال رشد هستند، جذب کرده است.

تحلیلگران همچنین افزایش شدید قیمت NOT به سمت ۱ دلار را به سه دلیل عمده نسبت داده‌اند: جامعه فعال، توسعه پروتکل و لیست شدن در صرافی‌ها. بسیاری از صرافی‌های ارز دیجیتال مانند بایننس، اوکی اکس، بای بیت و کوینکس پشتیبانی از معاملات نات‌کوین را اضافه کرده‌اند.

در همین حال، قیمت نات‌کوین با افزایش ۴۰ درصدی به بالاترین حد تاریخی خود یعنی ۰.۰۱۲ دلار با ارزش بازار ۱.۲۱۸ میلیارد دلار رسید. حجم معاملات روزانه NOT نیز ۱۸ درصد افزایش یافته و به بیش از ۱.۲ میلیارد دلار رسیده است. روند هفتگی آن با افزایش قابل توجه ۱۵۰ درصدی همراه بود و بیش از ۶۴۰ میلیون دلار به ارزش بازار آن اضافه شد.

همچنین بخوانید: تون کوین؛ امیدها و راهکارهای به دست آوردن

رالی قیمت تون کوین و تأثیر بازار

جالب اینجاست که افزایش فعالیت جامعه و جهش در فرکانس این تراکنش‌های با ارزش بالا به طور نسبی افزایش یافته است که به روند صعودی قیمت تون کوین کمک می‌کند. طبق داده‌های کوین مارکت کپ، در زمان نگارش این متن، TON با قیمت ۶.۵۱ دلار معامله می‌شود که در ۲۴ ساعت گذشته ۱.۳۰ درصد افزایش یافته است.

در نتیجه، TON به یک بلاکچین قدرتمند تبدیل شده است که قادر به انجام انتقالات با ارزش بالا است و تعداد سرمایه‌گذاران بزرگ را به طور پیوسته جذب می‌کند. تحلیلگران پیش‌بینی می‌کنند که این نهنگ‌ها در حال موقعیت‌یابی هستند و به احتمال زیاد با افزایش قابل توجه قیمت این ارز دیجیتال، سود هنگفتی به دست خواهند آورد.

منبع: CoinGape

همچنین بخوانید: سونامی تون کوین؛ افزایش فعالیت نهنگ ها

مارکت‌فلو هیچ‌گونه مسئولیتی در قبال معاملات مالی یا مدیریت دارایی‌های خواننده‌ی این مطلب را نمی‌پذیرد و مطالب ارائه شده تنها به عنوان اطلاعات عمومی از منابع خبری ارائه شده‌اند و نباید به عنوان مشاوره مالی یا سرمایه‌گذاری در نظر گرفته شوند.