counter statistics
ارز دیجیتال 600 فارکس 174
ارزش بازار 2,394,342,293,896
حجم معاملات 155,914,125,318
دامیننس
BTC: 54%
ETH: 17%
بیت کوین $64,614.83
آلت کوین میم کوین
آخرین بروزرسانی:
بازدید: 17 زمان مطالعه: 4 دقیقه

سود ۴۲ میلیون دلاری با ۳ توکن رمزنگاری در یک سال!

سود ۴۲ میلیون دلاری با ۳ توکن رمزنگاری در یک سال!

در دنیای تجارت ارزهای دیجیتال، اغلب داستان‌های موفقیت خارق‌العاده‌ای ظاهر می‌شوند که پتانسیل بازدهی قابل توجه را نشان می‌دهند.

کانال تلگرام مارکت فلو

یکی از این داستان‌ها مربوط به یک معامله‌گر ناشناس ارز دیجیتال است که اخیراً موفق شد طبق اطلاعات لوک آن چین، یک پلتفرم تحلیل ارز دیجیتال، طی یک سال، سبد دارایی ۲۳ میلیون دلاری خود را به ۶۵ میلیون دلار تبدیل کند. این سود ۴۲ میلیون دلاری، هوشمندی معامله‌گر در بازار پرنوسان ارزهای دیجیتال را برجسته می‌کند. این معامله‌گر با سرمایه‌گذاری‌های استراتژیک در توکن‌هایی مانند پپه (PEPE)، اوندو (ONDO) و بیم (BEAM) به سودهای قابل توجهی دست یافت.

به حداقل رساندن بازده از طریق زمان‌بندی دقیق بازار

سفر این معامله‌گر با یک سرمایه‌گذاری استراتژیک در ارز دیجیتال پپه آغاز شد که به تنهایی بازدهی ۶۰ میلیون دلاری به همراه داشت. این معامله‌گر با استفاده از زمان‌بندی بازار و نوسانات قیمت، درک عمیقی از روندهای بازار و پتانسیل توکن‌ها نشان داد.

شایان ذکر است که سرمایه‌گذاری این معامله‌گر در پپه منجر به بازدهی ۱۲.۰۳ درصدی شد. این معامله‌گر در ابتدا ۲۴۳۴ اتریوم (با ارزش تقریبی ۵ میلیون دلار) برای به دست آوردن ۳.۹۷ تریلیون پپه سرمایه‌گذاری کرد و سپس ۱۲۵ میلیارد پپه را با قیمت اوج، به ۳۵۰ اتریوم یا حدود ۱.۲۷ میلیون دلار فروخت.

طبق داده‌های لوک آن چین، باقی‌مانده دارایی‌های پپه معادل ۵۶.۴۳ میلیون دلار ارزش‌گذاری شد.

چه معامله‌گر باهوشی!
فقط در ۱ سال، سبد دارایی او از ۲۳ میلیون دلار به ۶۵ میلیون دلار رسید و ۴۲ میلیون دلار درآمد کسب کرد!
- روی پپه ۶۰ میلیون دلار (+۱۲.۰۳%) درآمد کسب کرد!
- روی اوندو ۵.۸ میلیون دلار (+۲۸۸%) درآمد کسب کرد!
- روی بیم ۱.۸۵ میلیون دلار (+۷۲%) درآمد کسب کرد!
— لوک آن چین (@lookonchain) ۲۴ مه ۲۰۲۴

علاوه بر پپه، این معامله‌گر با سرمایه‌گذاری در اوندو و بیم که هر کدام بازدهی و رفتارهای متفاوتی در بازار ارائه می‌دهند، سبد دارایی ارز دیجیتال خود را متنوع کرد. سرمایه‌گذاری در اوندو با ۵.۸ میلیون دلار سود به همراه ۲۸۸ درصد بازگشت سرمایه (ROI)، نشان‌دهنده تنوع‌سازی مؤثر و استراتژی‌های انتخاب دارایی است.

در حالی که بیم کمترین بازدهی را در میان این سه توکن داشت، اما همچنان تأثیر مثبتی بر سبد دارایی این معامله‌گر داشت. سرمایه‌گذاری اولیه منجر به ۷۲ درصد بازگشت سرمایه شد که اگرچه نسبت به پپه و اوندو کمتر است، اما اهمیت تنوع‌سازی سبد دارایی را نشان می‌دهد. قابل ذکر است که چنین تنوع‌سازی در ارزهای دیجیتال به متعادل کردن ریسک‌ها و افزایش ثبات کلی بازده سرمایه‌گذاری در شرایط مختلف بازار در بازار ارزهای دیجیتال کمک می‌کند.

همچنین بخوانید: الگوراند؛ بیت کوین، اتریوم و سولانا منسوخ شده‌اند!

بررسی اجمالی عملکرد ۳ توکن برتر

در میان سه توکنی که این معامله‌گر برای کسب بازدهی قابل توجه روی سرمایه‌گذاری از آن‌ها استفاده می‌کند، پپه به عنوان پیشرو، و پس از آن اوندو و بیم قرار گرفته‌اند. به تازگی، پپه با رسیدن به بالاترین رکوردهای قیمتی، به نقاط عطف قابل توجهی دست یافته است. در طول هفته گذشته، این دارایی بیش از ۴۰ درصد افزایش داشته است و در روز گذشته نیز ۴ درصد دیگر افزایش یافته و به بالاترین قیمت خود یعنی ۰.۰۰۰۰۱۵۲۶ دلار رسیده است.

با وجود این افزایش اخیر، ارزش پپه نسبت به بالاترین نقطه خود، ۶.۸ درصد کاهش یافته و در حال حاضر با قیمت ۰.۰۰۰۰۱۴۴ دلار معامله می‌شود.

در همین حال، اوندو امروز زودتر به بالاترین رکورد قیمتی خود یعنی ۱.۱۵ دلار رسید، اما از آن زمان تاکنون ۲.۷ درصد کاهش یافته است و قیمت فعلی آن ۱.۱۲ دلار است. این نشان‌دهنده افزایش قابل توجه ۱۵.۸ درصدی در یک روز است که روند صعودی یک هفته‌ای را که قیمت توکن را تقریباً ۲۰ درصد افزایش داده است، تثبیت می‌کند. با این حال، بیم در مقایسه با دو مورد دیگر، افزایش‌های متوسط‌تری را نشان داده است. در طول روز گذشته و هفته گذشته، به ترتیب افزایش ۱.۵٪ و ۷.۹٪ را ثبت کرده است.

در حال حاضر، بیم با قیمت ۰.۰۲۷۳۶ دلار معامله می شود. قابل ذکر است که این رقم نشان دهنده کاهش قابل توجهی در حدود ۳۸ درصد نسبت به بالاترین سطح ماه مه یعنی ۰.۰۴۴۱۶ دلار است که نشان دهنده نوسانات کمتر و سودهای کمتر نسبت به همتایان خود است.

منبع: NewsBTC

همچنین بخوانید: تون کوین؛ امیدها و راهکارهای به دست آوردن

مارکت‌فلو هیچ‌گونه مسئولیتی در قبال معاملات مالی یا مدیریت دارایی‌های خواننده‌ی این مطلب را نمی‌پذیرد و مطالب ارائه شده تنها به عنوان اطلاعات عمومی از منابع خبری ارائه شده‌اند و نباید به عنوان مشاوره مالی یا سرمایه‌گذاری در نظر گرفته شوند.