counter statistics
ارز دیجیتال 600 فارکس 174
ارزش بازار 2,407,014,334,220
حجم معاملات 127,293,984,291
دامیننس
BTC: 54%
ETH: 17%
بیت کوین $65,427.40
ریپل تحلیل بازار
آخرین بروزرسانی:
بازدید: 5 زمان مطالعه: 3 دقیقه

تحلیلگر: XRP آماده صعود! افزایش ۱۴ برابری قیمت تا ۷٫۵ دلار

تحلیلگر: XRP آماده صعود! افزایش ۱۴ برابری قیمت تا ۷٫۵ دلار

با قرار گرفتن قطعات اصلی در کنار هم، XRP اکنون ممکن است در موقعیتی قرار گیرد که همه چیز برای مسیر قیمت آتی آن به خوبی پیش می رود.

کانال تلگرام مارکت فلو

در حالی که علاقه مندان به XRP هنوز از پیروزی اخیر ریپل در دادگاه متحیر هستند، یک تحلیلگر کریپتو یک پیش بینی قیمت XRP صعودی را ارائه کرده است که سرمایه گذاران می توانند منتظر آن باشند. طبق گفته تحلیلگری که به جیدی معروف است، XRP به زودی به سمت قلمروهای قیمتی جدید سر به فلک می کشد.

تحلیلگر پیش بینی می کند که XRP به ۷.۵ دلار برسد

به گفته پیش بینی اخیر قیمت توسط تحلیلگر کریپتو جیدی، روزهای معاملات XRP با قیمت کمتر از ۱ دلار ممکن است به زودی به پایان برسد. این تحلیلگر این موضوع را در حالی که یک پیش بینی فوق العاده صعودی را در پلتفرم رسانه اجتماعی X به اشتراک می گذاشت، بیان کرد. طبق نمودار قیمت دو هفته ای XRP/USD که توسط تحلیلگر به اشتراک گذاشته شده است، سرانجام یک خط روند شش ساله به پایان می رسد. بسته شدن این خط روند می تواند نشانه شروع یک روند صعودی عظیم باشد.

جالب اینجاست که تحلیل تکنیکال جیدی بر اساس مقیاس قیمت غیر لگاریتمی برای XRP و یک رویداد قبلی است. علی رغم نوسانات قیمت در شش سال گذشته، XRP از زمان اوج رکورد خود در ۳.۴۰ دلار در سال ۲۰۱۷ به طور گسترده در یک کانال نزولی معامله شده است.

خط مقاومت بالایی سقف قیمت را در حدود ۱.۹۰ دلار کرده است، در حالی که خط حمایت پایین در طول بازار نزولی چند ساله بالاتر از ۰.۱۴ دلار باقی مانده است. با این حال، اقدامات اخیر قیمت نشان می دهد که کل روند نزولی ۶ ساله اکنون به سمت یک راس گوه ای در حال حرکت است. محدوده انقباض فضای کم تر و کم تری را برای XRP برای نوسان بین مقاومت و حمایت باقی می گذارد.

نمودار تحلیل XRP

XRP آماده برای شکست است

همانطور که جیدی اشاره کرد، این فقط نشان می دهد که XRP برای یک شکست صعودی آماده است. علاوه بر این، تحلیلگر هدف قیمتی ۷.۵ دلار را برای زمانی که XRP سرانجام افزایش یابد، نشان داد. با قیمت فعلی XRP در ۰.۴۸۷۳ دلار، این هدف قیمتی نشان دهنده افزایش ۱۴۳۰ درصدی است.

همچنین بخوانید: شکایت از ریپل؛ اظهارات گمراه کننده در سال ۲۰۱۷

در حالی که این ممکن است عجیب به نظر برسد، تحلیلگر برای توجیه چنین حرکت انفجاری به یک چرخه قیمت مشابه بین ۲۰۱۳ و ۲۰۱۷ اشاره می کند. به طور قابل توجهی، خروج مشابه از یک الگوی مثلث نزولی پنج ساله باعث شد XRP بیش از ۶۰۰ برابر افزایش یابد و به قیمت ۳.۴ دلار برسد.

نمودار تحلیل XRP

جیدی همچنین اشاره کرد که معامله گران «پول احمق» در نهایت در طول این موج عقب خواهند ماند. این تحلیلگر گفت: «ما مطمئن خواهیم شد که از پول احمق سود کسب کنیم! این یک چرخه سرگرم کننده اما بسیار غم انگیز برای اکثر خواهد بود.»

هنوز مشخص نیست که آیا XRP می تواند آن سودهای فوق العاده را تکرار کند. جیدی علی رغم خوش بینی افراطی اش، به اظهارنظری مبنی بر اینکه این چرخه می تواند با چرخه ۲۰۱۷-۲۰۲۱ متفاوت باشد، پاسخ مثبت داد. با نگاهی به نمودار XRP، برخی از مناطق مقاومت کلیدی برای تماشا در حدود ۰.۵۴ دلار، ۰.۶۳ دلار و ۰.۸ دلار هستند.

همچنین بخوانید: رشد انفجاری XRP؛ تحلیلگر پیش‌بینی قیمت ۵۰۰ دلاری ریپل را می‌دهد!

منبع: نیوز بی‌تی‌سی
مارکت‌فلو هیچ‌گونه مسئولیتی در قبال معاملات مالی یا مدیریت دارایی‌های خواننده‌ی این مطلب را نمی‌پذیرد و مطالب ارائه شده تنها به عنوان اطلاعات عمومی از منابع خبری ارائه شده‌اند و نباید به عنوان مشاوره مالی یا سرمایه‌گذاری در نظر گرفته شوند.