counter statistics
ارز دیجیتال 607 فارکس 174
ارزش بازار 2,391,959,255,997
حجم معاملات 160,919,221,270
دامیننس
BTC: 54%
ETH: 17%
بیت کوین $64,428.62
کاردانو تحلیل تکنیکال
آخرین بروزرسانی:
بازدید: 8 زمان مطالعه: 3 دقیقه

کاردانو در مسیر اوج گیری؛ TVL عاملی کلیدی در رشد قیمتی ADA

کاردانو در مسیر اوج گیری؛ TVL عاملی کلیدی در رشد قیمتی ADA

قیمت کاردانو با بهبود بازار، پتانسیل رشد قابل توجهی را در این هفته نشان می دهد. مشارکت سرمایه گذاران با افزایش قابل توجه TVL دیفای و ارزش بازار استیبل کوین بالا است.

کانال تلگرام مارکت فلو

ADA، یک بلاکچین لایه ۱، پس از افزایش اخیر بازار، کمی بهبود یافته است. طبق داده‌ها کوین مارکت کپ، قیمت کاردانو در روز چهارشنبه ۰.۳۸۵ دلار معامله می شود. این دارایی دیجیتال طی روز گذشته شاهد افزایش ۳ درصدی ارزش بوده است که نشان دهنده پتانسیل رشد در هفته سوم ژوئن است.

کاردانو در حال حاضر با ارزش بازار ۱۳.۸ میلیارد دلاری، در رتبه دهمین ارز دیجیتال برتر قرار دارد. توکن قراردادهای هوشمند با بازگشت گاوها، شاهد افزایش ۳۰ درصدی متوسط حجم معاملات به ۴۱۰ میلیون دلار بود.

پیش بینی قیمت کاردانو: نشانه های صعودی در بحبوحه بهبود بازار

قیمت کاردانو پس از کاهش بیش از ۷ درصدی در هفته گذشته، نوسان داشته است که نشان دهنده بی ثباتی در موقعیت بازار آن است. این افت به دنبال دوره ای از ثبات نسبی رخ داد و باعث نگرانی سرمایه گذاران در مورد نوسانات بالقوه آینده شد.

در طول ماه گذشته، ADA عمدتا به دلیل فشارهای گسترده‌تر بازار و سرد شدن قیمت پس از افزایش‌های قبلی، بیش از ۱۰ درصد کاهش یافته است. با این حال، با بهبود بازار فعلی، ADA نسبت به پتانسیل رشد در کوتاه مدت خوشبین است. قیمت این آلتکوین در محدوده ۰.۴۵ تا ۰.۳۶ دلار معامله می شود که نشان دهنده نشانه هایی از تثبیت است.

طبق داده های DeFiLlama، کاردانو دارای ارزش کل قفل شده (TVL) معادل ۲۱۷ میلیون دلار است. این معیار نشان دهنده سرمایه ای است که در حال حاضر در پروتکل های مختلف امور مالی غیرمتمرکز (DeFi) روی بلاکچین کاردانو سهام گذاری یا قفل شده است. این امر فعالیت و مشارکت قوی را در اکوسیستم آن نشان می دهد.

همچنین بخوانید: عصر ولتر در کاردانو با رونمایی از نود ۹.۰

استیبل کوین های کاردانو دارای ارزش بازار ۱۸ میلیون دلار هستند و این پلتفرم در ۲۴ ساعت گذشته شاهد حجم معاملات ۵.۸ میلیون دلاری بوده است. این پلتفرم همچنین ۶۲ میلیون دلار جمع آوری کرد که نشان دهنده علاقه قابل توجه سرمایه گذاران و حمایت مالی برای توسعه و گسترش مداوم آن است.

چشم انداز فنی: حرکات قیمتی کوتاه مدت ADA

با بهبود بازار فعلی، کاردانو برای رشد بالقوه آماده است. عبور موفقیت آمیز از سطح ۰.۴ دلاری می تواند یک رالی قابل توجه را آغاز کند و احتمالاً ارزش آن را به ۰.۶ دلار برساند. این افزایش ممکن است در فاز صعودی آینده، سد مقاومت کلیدی ۱ دلاری را به چالش بکشد.

برعکس، رکود در احساسات بازار می تواند منجر به عقب نشینی ADA به حدود ۰.۳۸ دلار شود. ادامه روند نزولی ممکن است به زودی قیمت آن را تا ۰.۳۵ دلار کاهش دهد. در سناریویی که نیروهای نزولی تشدید شوند، کاردانو ممکن است در کوتاه مدت به پایین ترین سطح ۰.۲۵ دلار سقوط کند.

نمودار تحلیل تکنیکال کاردانو

بررسی اجمالی شاخص های تکنیکال

  • تحلیل تکنیکال ۴ ساعته برای کاردانو نشان دهنده بهبود جزئی قیمت است. شاخص قدرت نسبی (RSI) در حال حاضر روی ۴۰ قرار دارد که نشان می دهد ADA نه در وضعیت فروش بیش از حد و نه خرید بیش از حد قرار دارد.
  • واگرایی همگرایی میانگین متحرک (MACD) با قرار گرفتن هیستوگرام کمی پایین تر از صفر، نشان دهنده نزدیکی به خط صفر با حرکت نزولی خفیف است.
  • خود خط MACD کمی پایین تر از خط سیگنال است که احتمال روند نزولی در کوتاه مدت را تقویت می کند.
  • شاخص جریان پول چایکین (CMF) کمی بالاتر از خط صفر قرار دارد که نشان دهنده روند صعودی است.

همچنین بخوانید: تحلیلگر: کاردانو با اصلاح MVRV به سمت افزایش ۷۵ درصدی!

منبع: کوین گیپ
مارکت‌فلو هیچ‌گونه مسئولیتی در قبال معاملات مالی یا مدیریت دارایی‌های خواننده‌ی این مطلب را نمی‌پذیرد و مطالب ارائه شده تنها به عنوان اطلاعات عمومی از منابع خبری ارائه شده‌اند و نباید به عنوان مشاوره مالی یا سرمایه‌گذاری در نظر گرفته شوند.