counter statistics
ارز دیجیتال 600 فارکس 174
ارزش بازار 2,401,659,758,998
حجم معاملات 128,005,691,409
دامیننس
BTC: 54%
ETH: 17%
بیت کوین $65,413.31
تتر ارز دیجیتال
آخرین بروزرسانی:
بازدید: 4 زمان مطالعه: 2 دقیقه

هشدار مدیر عامل تتر؛ شرکت‌های رمزنگاری مراقب ایمیل‌های خود باشند!

هشدار مدیر عامل تتر؛ شرکت‌های رمزنگاری مراقب ایمیل‌های خود باشند!

جامعه ارزهای دیجیتال پس از هشدار مدیرعامل تتر در مورد به خطر افتادن سرویس ایمیل در حالت آماده باش هستند.

کانال تلگرام مارکت فلو

مدیرعامل تتر، پائولو آردوینو، هشدار داده است که یک تامین کننده برجسته خبرنامه ایمیل که توسط شرکت های رمزنگاری استفاده می شود، ممکن است در آنچه که به طور بالقوه یک حمله زنجیره تامین علیه صنعت رمزنگاری است، به خطر افتاده باشد.

آردوینو این اطلاعات را در X (توییتر سایق) به اشتراک گذاشت و پیشنهاد کرد که این حادثه ممکن است یک حمله زنجیره تامین علیه صنعت رمزنگاری باشد. او هنگام تعامل با هر ایمیلی که حاکی از دریافت ایردراپ ارز دیجیتال در ۲۴ ساعت گذشته است، توصیه به احتیاط کرد.

نقض‌های مرتبط با ایمیل در صنعت ارزهای دیجیتال غیرمعمول نیستند. در گذشته، چندین شرکت رمزنگاری برجسته قربانی سوءاستفاده‌های مشابه شده‌اند، از جمله کوین مارکت کپ، سلسیوس، اپن سی و لجر. این حوادث اغلب شامل هکرهایی است که برای راه‌اندازی کمپین‌های فیشینگ علیه کاربران به پایگاه‌های داده ایمیل یا حساب‌های فروشندگان دسترسی پیدا می‌کنند.

بابی اونگ، یکی از بنیانگذاران و مدیر ارشد عملیات پلتفرم تجزیه و تحلیل ارزهای دیجیتال کوین گکو، این افشاگری را تأیید و تأیید کرد و گفت که ممکن است چندین شرکت رمزنگاری از طریق حساب‌های کاربری خود تحت تأثیر انفجار ایمیل‌های راه‌اندازی توکن‌های جعلی قرار گیرند. اونگ به جامعه توصیه کرد که در روزهای آینده هنگام تعامل با خبرنامه‌های ارز دیجیتال محتاط باشند، زیرا دامنه نقض هنوز تحت بررسی است.

همچنین بخوانید: تتر به دنبال سرمایه گذاری در استخراج بیت کوین

اونگ همچنین فاش کرد که کوین گکو ممکن است به طور بالقوه تحت تأثیر این نقض قرار گیرد و به طور فعال با فروشنده خود برای تعیین دامنه حادثه همکاری می کند. اونگ اشاره می کند که ایمیل های فیشینگ از حساب های مشتریان دیگر ارسال شده است که به دروغ ادعای راه اندازی یک توکن کوین گکو را داشته اند. اونگ تایید کرد که هیچ برنامه ای برای چنین توکنی وجود ندارد و به کاربران هشدار داد که توسط ایمیل های فیشینگ فریب نخورند.

منبع: CryptoBriefing

همچنین بخوانید: تتر با تون به دنبال گسترش پرداخت‌های همتا به همتای دلاری و طلا

مارکت‌فلو هیچ‌گونه مسئولیتی در قبال معاملات مالی یا مدیریت دارایی‌های خواننده‌ی این مطلب را نمی‌پذیرد و مطالب ارائه شده تنها به عنوان اطلاعات عمومی از منابع خبری ارائه شده‌اند و نباید به عنوان مشاوره مالی یا سرمایه‌گذاری در نظر گرفته شوند.