counter statistics
ارز دیجیتال 607 فارکس 174
ارزش بازار 2,390,500,775,690
حجم معاملات 161,022,702,316
دامیننس
BTC: 54%
ETH: 17%
بیت کوین $64,525.20
دوج کوین تحلیل بازار
آخرین بروزرسانی:
بازدید: 2 زمان مطالعه: 2 دقیقه

بازگشت دوج کوین؛ تحلیلگر می گوید نشانه هایی از پایان ریزش دیده می شود

بازگشت دوج کوین؛ تحلیلگر می گوید نشانه هایی از پایان ریزش دیده می شود

یک معامله گر با نفوذ ارز دیجیتال، کوین (Kevin)، تحلیل خود را از اصلاحیه فعلی بازار دوج کوین (DOGE/USD) به اشتراک گذاشت و گفت که اگر این الگو با چرخه های قبلی مطابقت داشته باشد، بدترین اتفاق ممکن است برای پادشاه میم کوین ها به پایان رسیده باشد.

کانال تلگرام مارکت فلو

کوین (Kevin) روز یکشنبه برای به اشتراک گذاشتن دیدگاه های خود در مورد اصلاحیه در حال انجام دوج کوین به X Sunday رفت. او خاطرنشان کرد که در بازار گاوی قبلی، دوج کوین قبل از رسیدن به قله کلان خود، سه بار اصلاحات ۵۰ تا ۶۰ درصدی را تجربه کرد.

در حال حاضر، دوج کوین شاهد اصلاح ۶۰ درصدی بوده است که به گفته او، می تواند نشان دهد که بدترین حالت اگر الگو با چرخه های قبلی مطابقت داشته باشد، به پایان رسیده است. با این حال، او همچنین هشدار داد که اگر بیت کوین (BTC/USD) به اوج خود رسیده باشد و وارد یک بازار نزولی طولانی تر شود، روایت گاوی می تواند باطل شود.

تحلیل کوین در زمانی ارائه می شود که دوج کوین، همراه با بازار گسترده ارزهای دیجیتال، به دلیل نگرانی در مورد فروش بالقوه میلیاردها دلار بیت کوین، به شدت اصلاح شده است. در طول هفته گذشته، این ارز دیجیتال با تم سگ، ۱۹.۷۷ درصد از ارزش خود را از دست داد.

همچنین بخوانید: سقوط دوج کوین با انتقال ۴۰۰ میلیون کوین! حمایت ۰٫۱ دلار شکسته شد!

با این حال، برخی از کارشناسان همچنان نسبت به پتانسیل بلندمدت آن خوشبین هستند. تیموتی پترسون، تحلیلگر پرطرفدار، پیش بینی کرد که دوج کوین در دو سال آینده به ۱ دلار برسد، که این رقم ۱۰ برابر ارزش فعلی آن است.

طبق داده های بنزینگا پرو، در زمان نگارش این مقاله، دوج کوین با قیمت ۰.۱۰۲۶ دلار معامله می شد که در ۲۴ ساعت گذشته ۸.۶۳ درصد کاهش یافته است.

همچنین بخوانید: بازگشت دوج کوین به روند نزولی!

منبع: بنزینگا
مارکت‌فلو هیچ‌گونه مسئولیتی در قبال معاملات مالی یا مدیریت دارایی‌های خواننده‌ی این مطلب را نمی‌پذیرد و مطالب ارائه شده تنها به عنوان اطلاعات عمومی از منابع خبری ارائه شده‌اند و نباید به عنوان مشاوره مالی یا سرمایه‌گذاری در نظر گرفته شوند.