counter statistics
ارز دیجیتال 600 فارکس 174
ارزش بازار 2,426,146,014,722
حجم معاملات 123,883,370,135
دامیننس
BTC: 54%
ETH: 17%
بیت کوین $65,948.65
دوج کوین تحلیل بازار
آخرین بروزرسانی:
بازدید: 3 زمان مطالعه: 3 دقیقه

سقوط دوج کوین با انتقال ۴۰۰ میلیون کوین! حمایت ۰٫۱ دلار شکسته شد!

سقوط دوج کوین با انتقال ۴۰۰ میلیون کوین! حمایت ۰٫۱ دلار شکسته شد!

دوج کوین با روند کلی بازار ارزهای دیجیتال و فشار فروش قابل توجه ناشی از اقدام یک نهنگ (دارنده بزرگ ارز دیجیتال)، از سطح حمایتی ۰.۱ دلار عبور کرد.

کانال تلگرام مارکت فلو
  • یک نهنگ ۴۰۰ میلیون DOGE را به صرافی بایننس منتقل کرد.
  • این تراکنش، در میانه بازار نزولی ارزهای دیجیتال، باعث ایجاد ترس، عدم اطمینان و تردید (FUD) شده است.
  • قیمت دوج کوین در ۲۴ ساعت گذشته سقوط کرد و به زیر ۰.۱ دلار رسید.

دوج کوین، بزرگترین ارز دیجیتال میم بر اساس ارزش کل بازار، باعث ایجاد موجی از گمانه زنی ها در سراسر عرصه جهانی ارزهای دیجیتال شده است. با توجه به اثر موجی ناشی از حرکت نزولی بازار گسترده تر ارزهای دیجیتال امروز، قیمت دوج کوین در ۲۴ ساعت گذشته کاهش قابل توجهی داشته است.

به طور قابل توجهی، یک نهنگ در میانه این سقوط، ۴۰۰ میلیون دوج کوین دیگر را به صرافی بایننس منتقل کرد و پس از آن، قیمت دوج کوین به تدریج سطح حمایتی کلیدی ۰.۱ دلار خود را از دست داد. این امر احساسات بسیار نزولی بازار را در مورد پتانسیل این دارایی برای ارائه سود در آینده تقویت کرده است.

یک نهنگ ۴۱ میلیون دلار به بایننس منتقل می کند

در پستی که توسط ردیاب تراکنش های آن چین هشدار نهنگ (Whale Alert) در تاریخ ایکس به اشتراک گذاشته شد، به این موضوع اشاره شد که ۴۰۰ میلیون دوج کوین، به ارزش ۴۱.۰۸ میلیون دلار، به یکی از صرافی های پیشرو جهانی، بایننس، در تاریخ ۵ ژوئیه منتقل شد. این انتقال توسط آدرس نهنگ دوج کوین DU8gP انجام شد.

داده های بلاکچیر نشان داد که آدرس نهنگ هنوز ۳۷۹.۸۰ میلیون دوج کوین به ارزش ۳۶.۵۹ میلیون دلار در اختیار دارد. جالب اینجاست که کوین گپ مدیا گزارش داد که همین آدرس در ابتدای سال جاری حدود ۱ میلیارد دوج کوین را از بایننس جمع آوری کرده است. به نظر می رسد که این نهنگ استراتژیک دارایی های خود را در میانه چرخه صعودی امسال فروخته است.

در همین حال، احساسات معمول بازار با توجه به اینکه فروش عظیم نهنگ، فقدان اعتماد به پتانسیل این دارایی برای ارائه سود در آینده نزدیک را نشان می دهد، به سمت نزولی شدن کامل تغییر کرده است. با این حال، ذکر این نکته ضروری است که این آدرس هنوز مقادیر قابل توجهی از دوج کوین را در اختیار دارد.

همچنین بخوانید: بازگشت دوج کوین به روند نزولی!

همانطور که در مورد تراکنش ذکر شده در بالا، به نظر می رسد فشار فروش ناشی از دوج کوین باعث سقوط به زیر سطح حمایتی ۰.۱ دلار شده است.

کاهش قیمت دوج کوین

در زمان نگارش این متن، قیمت دوج کوین با ۱۶.۲۰ درصد کاهش به ۰.۰۹۵۶۳ دلار رسید. پایین ترین و بالاترین قیمت ۲۴ ساعته آن به ترتیب ۰.۰۹۳۷۹ دلار و ۰.۱۱۱۸ دلار بود.

داده های کوین گلس کاهش ۱۴.۸۸ درصدی در شاخص منافع سرانه (Futures OI) دوج کوین به ۵۰۳.۹۷ میلیون دلار را نشان داد که همسو با کاهش قیمت این کوین است. با این حال، حجم معاملات مشتقه با ۱۱۷.۴۴ درصد افزایش به ۳.۲۸ میلیارد دلار رسید و احساسات متضادی را برانگیخت.

شاخص قدرت نسبی (RSI) در حدود ۲۴ حرکت کرد و نشان داد که این دارایی در منطقه اشباع فروش قرار دارد. این می تواند به این معنی باشد که بهبود بالقوه بازار در آینده می تواند با افزایش احتمالی قیمت دوج کوین همراه باشد. با وجود این، احساسات فعلی بازار نزولی باقی می ماند.

همچنین بخوانید: ایلان ماسک و ارزهای دیجیتال در ایکس؛ دوج کوین در آستانه جهش؟

منبع: کوین گیپ
مارکت‌فلو هیچ‌گونه مسئولیتی در قبال معاملات مالی یا مدیریت دارایی‌های خواننده‌ی این مطلب را نمی‌پذیرد و مطالب ارائه شده تنها به عنوان اطلاعات عمومی از منابع خبری ارائه شده‌اند و نباید به عنوان مشاوره مالی یا سرمایه‌گذاری در نظر گرفته شوند.