counter statistics
ارز دیجیتال 600 فارکس 174
ارزش بازار 2,405,604,623,297
حجم معاملات 127,182,476,828
دامیننس
BTC: 54%
ETH: 17%
بیت کوین $65,653.78
توییتر فناوری
آخرین بروزرسانی:
بازدید: 4 زمان مطالعه: 4 دقیقه

خدمات پرداخت ایکس ایلان ماسک در واشنگتن دی سی مجوز گرفت

خدمات پرداخت ایکس ایلان ماسک در واشنگتن دی سی مجوز گرفت

ایلان ماسک با دریافت مجوز انتقال وجه در واشنگتن دی سی، گام مهمی در جهت تبدیل X (که قبلا توییتر نام داشت) به یک سوپر اپ (اپلیکیشن همه کاره) با قابلیت های مالی پیشرفته برداشت.

کانال تلگرام مارکت فلو

این مجوز برای اپلیکیشن X ایلان ماسک، یک مجوز حیاتی در زمینه انتقال وجه به شمار می رود و نشان دهنده تکامل X از یک شبکه اجتماعی به یک ارائه دهنده خدمات دیجیتال چند منظوره است. برنامه ها شامل ویژگی های پرداخت شبیه به ونمو (Venmo) و گسترش به تمام ۵۰ ایالت برای ارائه خدمات جامع است.

ایلان ماسک بدنبال تبدیل X به یک «سوپر اپ»

ایلان ماسک با دریافت مجوز انتقال وجه در واشنگتن دی سی، که تعداد کل حوزه های تحت پوشش خدمات پرداخت X را به ۳۱ ایالت به همراه واشنگتن دی سی می رساند، یک نقطه عطف قابل توجه را در تبدیل X به یک «سوپر اپ» رقم زده است.

این پیشرفت جدید، نشان دهنده یک گام اساسی در راستای چشم انداز ایلان ماسک برای این پلتفرم است. این مجوز، بیانگر تغییر بالقوه در نحوه تعامل کاربران با X و ادغام شبکه های اجتماعی با تراکنش های مالی دیجیتال است. این حرکت بخشی از یک استراتژی گسترده تر برای تبدیل X از یک پلتفرم ساده رسانه اجتماعی به یک ارائه دهنده خدمات چند منظوره است.

مسیر X برای تبدیل شدن به یک «سوپر اپ»

X، پلتفرم رسانه های اجتماعی که قبلاً با نام توییتر شناخته می شد، تحت رهبری ایلان ماسک گام مهم دیگری برای تبدیل شدن به یک «سوپر اپ» برداشته است. این شرکت اکنون مجوز انتقال وجه در واشنگتن دی سی را دریافت کرده است که تعداد کل مجوزهای آن را به ۳۱ ایالت به همراه واشنگتن دی سی می رساند.

این پیشرفت جدید با چشم انداز ماسک برای تبدیل X به یک پلتفرم چند منظوره با قابلیت انجام تراکنش های مالی مشابه با پی پال (PayPal) یا اپل پی (Apple Pay) مطابقت دارد. اخذ این مجوزها برای X جهت ارائه خدمات پرداخت در سراسر ایالات متحده ضروری است.

از زمان خرید ۴۴ میلیارد دلاری توییتر توسط ماسک در آوریل ۲۰۲۲، این پلتفرم تغییرات قابل توجهی از جمله تغییر نام به X را تجربه کرده است. تلاش برای دریافت مجوزهای انتقال وجه با برنامه های بلندپروازانه ماسک برای گسترش قابلیت های پلتفرم فراتر از رسانه های اجتماعی همسو است.

همچنین بخوانید: عدم نیازمندی به حساب بانکی برای پرداخت های اکس تا پایان ۲۰۲۴

اسناد اخیر مرتبط با این مجوزها، برنامه هایی را برای ویژگی های پرداخت مشابه با ونمو در X نشان می دهد. این شرکت قصد دارد برای خدمات پرداختی خود هزینه های کمی را دریافت کند، با هدف افزایش تعامل و مشارکت کاربران. X قصد دارد درآمد خود را عمدتا از طریق کارمزدهای فروشندگان و خدمات بانکی، از جمله حساب های جاری، به دست آورد.

اگر X موفق به اخذ مجوز در تمام ۵۰ ایالت شود، این امر امکان انجام عملیات پرداخت در مقیاس کامل در سراسر کشور را فراهم می کند. این پتانسیل را دارد تا نحوه تعامل کاربران با این پلتفرم و استفاده از آن را تغییر دهد و X را از ریشه های خود به عنوان یک وب سایت میکروبلاگینگ به یک ارائه دهنده خدمات دیجیتال چند منظوره تر تبدیل کند.

موضع وکیل حامی XRP در مورد تصرف نظارتی

در توسعه ای جداگانه اما مرتبط، وکیل حامی XRP، جان ای دیتون، با پست های اخیر خود در X توجهات صنعت کریپتو را به خود جلب کرده است. در ۹ ژوئیه، دیتون برنامه های خود را برای اولین لوایح سنا به اشتراک گذاشت که تمرکز آنها بر رسیدگی به تصرف نظارتی در کمیسیون بورس و اوراق بهادار ایالات متحده (SEC) بود.

نظرات دیتون با اظهارات ایلان ماسک همسو است و نگرانی مشترکی را در مورد انتقال ناظران به نقش های مشابه در صنعت برجسته می کند. این بحث در زمینه چالش دیتون به سناتور دموکرات ایالات متحده الیزابت وارن مطرح می شود و توجهات را به بحث های جاری در مورد شیوه های نظارتی در صنعت کریپتو جلب کرده است.

همچنین بخوانید: تلاش سوپر اپلیکیشن اکس و آزمایش پخش زنده بازی توسط ایلان ماسک

منبع: کوین گیپ
مارکت‌فلو هیچ‌گونه مسئولیتی در قبال معاملات مالی یا مدیریت دارایی‌های خواننده‌ی این مطلب را نمی‌پذیرد و مطالب ارائه شده تنها به عنوان اطلاعات عمومی از منابع خبری ارائه شده‌اند و نباید به عنوان مشاوره مالی یا سرمایه‌گذاری در نظر گرفته شوند.