counter statistics
ارز دیجیتال 600 فارکس 174
ارزش بازار 2,424,662,592,766
حجم معاملات 124,353,406,369
دامیننس
BTC: 54%
ETH: 17%
بیت کوین $66,046.98
اتریوم ارز دیجیتال
آخرین بروزرسانی:
بازدید: 3 زمان مطالعه: 3 دقیقه

هولد تاریخی اتریوم؛ رکوردشکنی در دومین روز متوالی

هولد تاریخی اتریوم؛ رکوردشکنی در دومین روز متوالی

تقاضا برای اتر (ETH) از سوی هولدرهای بلندمدت در تاریخ ۱۲ ژوئن به شدت افزایش یافت، زیرا قیمت آن درست قبل از پیش بینی گری گنسلر رئیس کمیسیون بورس و اوراق بهادار آمریکا (SEC) برای تأیید نهایی صندوق‌های قابل معامله در بورس (ETF) مبتنی بر اتر، به زیر ۳۵۰۰ دلار کاهش یافت.

کانال تلگرام مارکت فلو

اتریوم (ETH) شاهد یکی از بزرگترین روزهای انباشت توسط هولدرهای بلندمدت خود بود - به نظر می رسد آنها از کاهش ۲ درصدی قیمت طی ۲۴ ساعت گذشته استفاده کرده اند. جولیو مورنو، رئیس تحقیقات کریپتوکوانت، در پست ۱۳ ژوئن خود نوشت: «تقاضا برای اتریوم افزایش یافته است. خرید توسط هولدرهای بلندمدت، دیروز دومین میزان در تاریخ بود.»

مورنو تأکید کرد که طی ۲۴ ساعت در تاریخ ۱۲ ژوئن، ۲۹۸۰۰۰ توکن اتر (ETH) توسط آدرس‌های انباشت خریداری شده است - که در زمان انتشار این خبر تقریباً معادل ۱.۳۴ میلیارد دلار است. این مقدار خرید تنها ۶ درصد کمتر از رکورد ثبت شده در ۱۱ سپتامبر ۲۰۲۳ بود، زمانی که هولدرهای بلندمدت با کاهش قیمت به زیر ۱۶۰۰ دلار، ۳۱۷۰۰۰ اتر خریدند.

افزایش تقاضا در حالی صورت گرفته است که قیمت اتر طی هفت روز گذشته با کاهش ۸.۴۹ درصدی روبرو بوده است. طبق داده های کوین مارکت کپ، قیمت اتر که در ابتدا در ۸ ژوئن به زیر ۳۸۰۰ دلار کاهش یافت، نتوانست دوباره افزایش یابد اما در طول این مدت بالاتر از ۳۴۰۰ دلار باقی ماند.

در زمان نگارش این خبر، اتر با قیمت ۳۴۷۲ دلار معامله می شود.

تحرکات قیمتی گذشته نشان داده است که محدوده ۳۵۰۰ دلار مقاومت سختی را برای خریداران اتر ایجاد کرده است، همانطور که کوین تلگراف در ۱۱ ژوئن گزارش داد. همچنین اشاره شد که این ممکن است پایان روند نزولی نباشد، با اشاره به کاهش مشابهی به زیر ۳۵۰۰ دلار در ۱۱ آوریل که منجر به کاهش ۲۵ درصدی و رسیدن به پایین ترین سطح ۲۸۱۴ دلار تا دوم می شد.

همچنین بخوانید: رکوردشکنی بلاک‌چین تون؛ کاربران فعال روزانه از اتریوم فراتر رفتند!

در همین حال، رئیس کمیسیون بورس و اوراق بهادار آمریکا (SEC) اشاره کرده است که صندوق‌های قابل معامله در بورس (ETF) مبتنی بر اتر ممکن است تا قبل از پایان سپتامبر تأیید نهایی برای معامله را دریافت کنند.

کوین تلگراف در ۱۳ ژوئن گزارش داد که گری گنسلر، رئیس کمیسیون بورس و اوراق بهادار آمریکا (SEC) در طی جلسه کمیته بانکداری سنا، پیش بینی کرده است که این تنظیم کننده ظرف سه ماه می‌تواند تأییدیه نهایی را برای فهرست شدن و معامله سهام صندوق‌های قابل معامله در بورس (ETF) مبتنی بر اتر صادر کند.

در ۲۳ می، کمیسیون بورس و اوراق بهادار آمریکا (SEC) با تأیید درخواست‌های ۱۹ب-۴ از هشت متقاضی، تأییدیه اولیه را برای صندوق‌های قابل معامله در بورس (ETF) مبتنی بر اتر در ایالات متحده صادر کرد. با این حال، معاملات تنها پس از تأیید صورت‌های ثبت S-1 امکان پذیر است.

همچنین بخوانید: سونامی ۲ میلیارد دلاری در ETF های بیت‌کوین در هفته اول ژوئن!

منبع: کوین تلگراف
مارکت‌فلو هیچ‌گونه مسئولیتی در قبال معاملات مالی یا مدیریت دارایی‌های خواننده‌ی این مطلب را نمی‌پذیرد و مطالب ارائه شده تنها به عنوان اطلاعات عمومی از منابع خبری ارائه شده‌اند و نباید به عنوان مشاوره مالی یا سرمایه‌گذاری در نظر گرفته شوند.